Розіграш в Інстаграм як провести конкурс з коментарів і визначити переможця

Інстаграм не просто соціальна мережа для спілкування, але ще і платформа для ведення комерційної і рекламної діяльності, яка приносить непоганий заробіток. Ви користувач підприємець? Тоді ваша сторінка повинна викликати інтерес. Для цього необхідно публікувати записи спрямовані на певну цільову аудиторію. Ще одне важливе правило – з передплатниками необхідно постійно спілкуватися і вибудовувати двосторонній зв’язок. Відмінним способом для підвищення довіри і уваги відвідувачів є розіграш. Підігрійте інтерес публіки корисним і цінним подарунком. Зі статті дізнаєтеся, як провести розіграш в Інстаграм і що для цього буде потрібно.

З чого почати розіграш, поради

Багато хто, напевно, помітили, що відомі і розкручені блогери, зірки шоу-бізнесу активно займаються своєю сторінкою в соціальній мережі і періодично проводять цікаві конкурси, розігруючи цінні призи або продукцію власного бренду. Це правильний підхід, просунувши свою обліковий запис і набравши достатню кількість послідовників, не варто про них забувати. З читачами потрібно регулярно вести двостороннє спілкування і залучати їх до свою творчу діяльність. Розіграш подарунка – це ідеальний спосіб для залучення передплатників до свого контенту й зацікавити нових глядачів.

Такий підхід до розвитку сторінки в соціальній мережі позитивно позначається, якщо ведете комерційну або рекламну діяльність, просуваєте власний бренд або продукцію. Після подібних акцій у передплатників підвищиться довіра до вас і виросте інтерес до контенту.

Перш ніж почати проводити акцію серед своїх відвідувачів, треба витратити час на підготовку і досконально проаналізувати бажання і потреби цільової аудиторії. Розглянемо основні рекомендації, як організувати конкурс:

 1. У першу чергу необхідно розрахувати загальний бюджет майбутньої компанії. Чи зможете дозволити собі дорогий і цінний подарунок.
 2. Придумайте приз для переможця, він не обов’язково повинен коштувати купу грошей, головне щоб він залишався корисним.
 3. Важливо, щоб подарунок повністю відповідав тематиці вашої сторінки в Інстаграм або комерційної діяльності. Наприклад, якщо продаєте одяг світових брендів, то не варто серед цільової аудиторії розігрувати рибальські снасті, механіку. Ніякої користі подібні заходи не приведуть. Так, такі бонуси можуть залучити нову аудиторію з іншими інтересами, але після закінчення акції, такі люди швидше за все одпишуть від паблік.
 4. Подумайте над оформленням конкурсу. Особливо важливо придумати текстовий супровід і чітко вказати правила гри. Після прочитання послання, у користувача повинен з’явитися інтерес і бажання перемогти.
 5. Ще один важливий параметр – це термін проведення розіграшу. Не варто затягувати з визначенням переможців. Для початку, досить двох тижнів. Місяць – це занадто довго, якщо призу не дорогий.
 6. Не варто часто проводити конкурси серед передплатників, з часом це просто набридне, та й вам доведеться розщедритися.
 7. На забудьте підвести підсумки. При визначенні фіналіста застосовуйте додаткові сервіси рандомного пошуку, це підвищить довіру і не залишить сумнівів в чесній перемозі.

Ще одне важливе правило, не запускайте розіграш, якщо на вашу сторінку підписано мале число користувачів. Рекомендований рівень – 2 або 3 тисячі активних послідовників. Інакше пропозиція не збере достатньої популярності і не отримає гарного відгуку.

Після нескладної підготовки можна приступати до початку акції.

Які розіграші вибрати: приклади

Наступним етапом при оформленні – це визначення виду конкурсу та його спрямованості. В даний час існує безліч способів розіграти приз в соціальній мережі, використовуючи стандартні інструменти сервісу – постановка лайка, зробити репост, підписатися на сторінку і інші. У сервісі можете влаштувати власний метод презентації, досить проявити фантазію. Нижче розглянемо найпоширеніші стратегії і види конкурсів в Інстаграм.

Лайки публікацій

Найпростіший і найпоширеніший спосіб проведення розіграшу – це скористатися стандартною функцією соціальної мережі – поставити лайк на конкурсний пост. Попросіть своїх передплатників поставити під публікацією в новинній стрічці сердечко, після чого їм залишається очікувати підсумків конкурсу. Правила прості і зрозумілі кожному. Подібний підхід часто реалізується кафе або ресторанами, а в якості призу може бути знижка на їжу або безкоштовне меню.

У підсумку, отримаєте велику залученість аудиторії, а ваша публікація підніметься в топ сервісу і її будуть бачити відвідувачі. Незабаром ваш контент з’явиться в рекомендаціях у зовсім сторонніх людей. Це швидкий і зручний метод розкрутити власну сторінку і розповісти про продукцію або товари. Щоб досягти відмінного результату, необхідно провести кілька подібних акцій і незабаром відчуєте різницю.

Конкурси з коментарів

Наступний вид розіграшів в Інстаграм полягає в написанні коментарів під публікацією. Попросіть своїх передплатників придумати цікаву і забавну підпис під фотографією, нехай вони проявлять фантазію. Зараз особливо популярно серед блогерів запускати акцію, основна вимога якої викласти в коментах певне слово по буквах, щоб користувача ніхто не перебив.

Приклад конкурсу в Інстаграм з коментарів, прості вимоги:

 • Підпишіться на сторінку.
 • Поставте лайк.
 • Напишіть в коментарях слово «Хочу подарунок».

Обов’язково в кінці поста напишіть заклик до дії і подякуйте відвідувача за участь.

Хештег і фотоконкурс

Ще один цікавий конкурс, в рамках якого учасникам доведеться проявити кмітливість і творчі навички. Вам, як організатору необхідно придумати певний хештег, який буде відповідати загальній тематиці контенту або вашого бізнесу. Принцип дії виглядає наступним чином:

 1. Попросіть користувачів викласти фотографію в обраній тематиці.
 2. Учасники повинні опублікувати її на своїй сторінці і під фото поставити, заявлений в конкурсі, хештег.

Часто організатори просять передплатників викласти знімок зі своєю продукцією і залишити на неї позитивний відгук.

Творче завдання

Багато блогери проводять дуже цікаві конкурси, які вимагають від учасників прояви фантазії і творчості. Недостатньо поставити лайк під публікацією, а потрібно написати вірш, придумати історію з життя. Предметом розгляду може бути що завгодно – картинка, відеоролик, пародія на ваш контент, пісня, музика. Слід враховувати, що приз за подібну діяльність повинен бути гідним. Навряд чи хтось захоче напружувати звивини і висувати ідею за звичайну шоколадку.

Репост паблік

Ще один вид розіграшу – зробити репост публікації в своїй стрічці новин або в розділі Сторіс. Принцип дії і правила прості:

 1. Викладіть на каналі певну новина.
 2. Докладно опишіть правила, що визначають проведення конкурсу.
 3. Попросіть передплатників скопіювати вашу запис і розмістити її в свій Сторіс.
 4. Важливо, щоб учасники відзначили вас на записи або вказали посилання на власника.

Як позначити умови і правила розіграшу

При підготовці розіграшу важлива вимога – докладний і зрозумілий опис правил. Якщо не точно вкажіть завдання, то користувачі не зможуть зрозуміти вас і відмовляться від участі. Прислухайтеся до порад:

 1. Не просіть від користувачів занадто багато чого, це ускладнить проведення самого конкурсу. Виберіть будь-який вид розіграшу.
 2. Послідовно опишіть, кожен крок і дію передплатника.
 3. Намагайтеся висловлюватися простою і зрозумілою мовою.
 4. Обов’язково залиште заклик до дії і похваліть відвідувача за участь.

В кінці запису визначте точні критерії і спосіб визначення переможця, тривалість проведення акції і основні обмеження. Ні в якому разі не обманюйте своїх передплатників і не затягуйте з виявленням фіналіста, дотримуйтесь призначені терміни.

Визначте цінний приз для учасників конкурсу

Щоб зацікавити користувачів в соціальній мережі потрібно підібрати цінний і корисний подарунок для переможця. Не обов’язково розігрувати автомобіль або дорогу техніку, приз повинен приносити користь і викликати позитивні емоції в учасників.

Якщо ведете комерційну діяльність або просуваєте власний бренд одягу, взуття або косметики, то приз повинен відповідати тематиці бізнесу і цільової аудиторії. Відкрили ресторан або кафе, грайте купони на знижку або безкоштовну вечерю і доставку. Не варто замахуватися на іншу галузь.

Підбиття підсумку – вибір переможця

Підійшли до фінального етапу проведення конкурсу – визначити переможця. Існує три можливих варіанти для вибору щасливчика:

 1. Викладіть публікацію, в якій розкажіть передплатниками про підсумки розіграшу. Додайте відеоролик або фотографію у своїй стрічці новин.
 2. Запустіть аукціон в прямому ефірі.

Останній метод найбільш вигідний і ефективний. Запустивши прямий ефір, підвищите довіру учасників. Кількість незадоволених результатами буде мінімальним, адже ви зробите свій конкурс прозорим. Викладіть новина в своїй стрічці або Сторіс, щоб всі могли ознайомитися з підсумками. Використовуйте спеціальні сервіси і додатки за випадковим обчисленню щасливчика.

У статті розповіли, як провести конкурс в Інстаграм, розглянули основні рекомендації та порядок оформлення акції. Намагайтеся ретельно підходити до створення розіграшу, підготуйте цінний і корисний подарунок, досконально і послідовно роз’ясніть правила для передплатників. У підсумку, ваша сторінка буде викликати інтерес і залучати нових відвідувачів.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: