Чи можна подивитися онлайн в Інстаграмі – як дізнатися яка людина в мережі

Подивитися онлайн в Інстаграмі можна за допомогою вбудованого чату Direct або за непрямими ознаками. Соціальна мережа відображає статус повідомлення, показує присутність людини в мережі і час його останніх дій. Розберемося, як подивитися онлайн користувач в Інстаграмі.

Чи є в Інстаграмі функція перегляду онлайн

Визначити, онлайн чи учасник соціальної мережі можна на мобільному телефоні і комп’ютері. Для цього можна проаналізувати останні лайки, коментарі, позначки або перейти в чат Direct для перегляду докладної інформації.

У Direct можна перейти, натиснувши на кнопку у вигляді літачка або свайпнув по екрану справа наліво. Якщо в Інстаграмі для телефону немає вбудованого чату, поновіть його до останньої версії.

У комп’ютері відкрити чат можна за допомогою офіційного додатки для Windows 10, через мобільну версію в браузері або емулятор операційної системи Android.

Як подивитися, хто в мережі

Дізнатися, онлайн чи людина в Instagram, можна за допомогою вбудованого Direct. Для цього потрібно відкрити його і звернути увагу на іконку потрібну людину.

Як подивитися, хто в мережі, через телефон:

 1. Запустіть Instagram, перейдіть в чат.
 2. Активні користувачі позначаються зеленою точкою. При переході в бесіду, позначення активності відображається у верхній частині вікна.
 3. Якщо точки зеленого кольору немає – користувач поза мережею.

Важливо. Побачити статус людини можна в тому випадку, якщо раніше було спілкування через вбудований чат. Щоб подивитися, онлайн користувач в Інстаграмі – напишіть йому повідомлення. Статус з’явиться близько аватарки.

Побачити статус можна через комп’ютер, для цього доведеться запустити мобільну версію Instagram через браузер, відкрити соціальну мережу через офіційний додаток або емулятор BlueStacks. В онлайн – версії для браузера перейти в чат не вийде.

Як подивитися статус людини через комп’ютер:

 1. Запустіть браузер і перейдіть на офіційний сайт Instagram.
 2. Авторизуйтесь в системі.
 3. Натисніть на клавіші CTRL + SHIFT + I, На що відкрилася панелі клікніть по іконці мобільного пристрою.
 4. Оновлення сторінку за допомогою кнопки F5.
 5. Відкрийте Директ за допомогою кнопки у вигляді літачка.
 6. Інформація про користувачів відображається близько аватарки, як в мобільному пристрої.

Через комп’ютер можна написати повідомлення, відправити зображення або серце. Записати голос і скористатися вбудованою камерою можна тільки через додаток в мобільному пристрої.

Як дізнатися інформацію про конкретну людину

У Instagram можна подивитися не тільки статус, але і побачити час останнього відвідування. Інформація представлена в Direct. Подивитися її можна через комп’ютер, телефон, планшет.

Як подивитися інформацію про конкретну людину:

 1. Запустіть Instagram і відкрийте Директ, як показано в інструкції вище.
 2. У списку можна побачити ники друзів, їх аватарки і час останнього відвідування Instagram.
 3. Натисніть картці одного, в вікні відображається статус повідомлення, час і дата кожного послання. Відправлені повідомлення можна видалити.

Подивитися статус можна тільки через Direct. При пошуку друга, інформація про нього не вказується. Якщо один приховав свою сторінку, подивитися статус не вийде.

Якщо клікнути по аватарке, на екрані відкриється вікно з інформацією про передплатників. Нижче знаходиться стіна з публікаціями. Статус користувача через це вікно побачити не можна.

Перегляд дій користувача за непрямими ознаками

Побачити, онлайн користувач Інстаграма можна за непрямими ознаками. Для цього потрібно оцінити його дії, подивитися лайки в публікаціях, позначки, коментарі. Для перегляду лайків натисніть на розділ «Подобається», Для переходу в коментарі натисніть на рядок «Подивитися всі коментарі».

У розділі з коментарями відображається час. За допомогою цієї інформації можна приблизно визначити, онлайн чи людина і коли він був в мережі.

Важливо. Спосіб не точний, за допомогою нього можна дізнатися приблизну активність людини в Instagram. Щоб визначити, онлайн користувач, напишіть йому в Direct і подивіться статус з чату.

Як приховати інформацію про себе

Сервіс показує користувачів онлайн за замовчуванням, опцію можна відключити в настройках, для цього:

 1. Натисніть на кнопку знизу праворуч для переходу в свій профіль, клікніть по іконці з трьома смужками.
 2. Натисніть кнопку «Налаштування», Відкрийте розділ «Конфіденційність».
 3. У вікні натисніть на опцію «Мережевий статус», Вимкніть повзунок з підписом «Показувати мережевий статус».

Важливо. При відключенні опції, подивитися інформацію про інших користувачів не вийде.

Побачити, онлайн людина в Інстаграмі можна за допомогою вбудованого чату Директ. Для цього можна скористатися мобільним телефоном або комп’ютером. У настройках можна приховати свій статус, опція доступна в меню соціальної мережі.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: