Як подивитися хто дивився історію в Інстаграм після 24 годин і видно це

З появою функції Сторіс у акаунтів стали з’являтися питання з приводу приватності інформації – «Хто бачить мої публікації?». У статті розповімо, як подивитися, хто дивився історію в Інстаграм на мобільному телефоні або персональному комп’ютері.

Чи можна дізнатися хто дивився Сторіс в Інстаграм

Stories в Інстаграм – це новий і зручний спосіб розповісти про себе, привернути увагу до своєї сторінки і розкрутити акаунт, що особливо важливо для користувачів, які ведуть комерційну і рекламну діяльність на платформі. Тривалість однієї публікації не перевищує 15 секунд, це може бути відеоролик або фотографія. Матеріал транслюється певний проміжок часу. Після 24 годин ваш пост буде автоматично видалений з новинної стрічки і переміщений в архівний список, з якого його можна заново опублікувати при бажанні.

Видно чи хто в Інстаграм переглядав сторіз? Доступ до контенту відкритий у кожного користувача в сервісі, за умови, що профіль не обмежив коло довірених осіб в налаштуваннях конфіденційності. Якщо обліковий запис є закритим, то переглядати матеріал можуть тільки передплатники вашого профілю.

Після успішного розміщення можете в будь-який момент побачити, хто ознайомився з сторіз. Дана інформація доступна тільки для власника аккаунта, який розмістив контент в стрічці. Всі інші не мають прав на перегляд статистики. Нижче детально розберемо, як дізнатися, хто подивився Сторіс в мобільному телефоні або на персональному комп’ютері.

Через мобільний телефон

Розглянемо порядок дії для перевірки статистики за переглядами історії :

 1. Запустіть мобільний додаток.
 2. Авторизуйте на особисту сторінку, вказавши логін і захисний пароль облікового запису.
 3. В основному меню сервісу на верхній панелі відображаються всі опубліковані вами історії і матеріали інших передплатників.
 4. Натисніть на вашу публікацію.
 5. У новому вікні відкриється запис, на нижній панелі знайдіть іконку у вигляді ока і натисніть на неї.
 6. Після цього на екрані з’явиться список всіх користувачів, які переглянули вашу запис.

Слід враховувати, що подібна інформація доступна лише протягом 24 годин. Після того як матеріал відправився в архівний список, ви не зможете побачити профілі, які бачили запис. Тут буде відображатися лише загальна кількість переглядів за весь час після розміщення контенту.

Що стосується актуальних історій в розділі Хайлайтс, то принцип дій аналогічний. Досить клікнути на потрібний контент і побачити всіх глядачів, можливість доступна лише протягом 24 годин з моменту розміщення матеріалу в стрічці.

Через комп’ютер

Якщо користуєтеся соціальною мережею через персональний комп’ютер, то у вас також не складе проблем ознайомитися зі статистикою переглядів. Для отримання інформації коректний:

 1. Відкрийте будь-який браузер на своєму комп’ютері і перейдіть на офіційний сайт сервісу.
 2. Увійдіть під своїм обліковим записом, вказавши пароль і логін.
 3. В основному меню сервісу з новинної стрічкою на правій панелі розміщуються історії ваших передплатників і особиста Сторіс, за умови, що вона була завантажена не більше 24 годин тому.
 4. Натисніть на свою публікацію.
 5. на нижній панелі побачите індикатор у вигляді ока, натисніть на нього.
 6. Відкриється нове вікно, в якому відображається список усіх, хто подивився запис.

Як тільки пройде 24 години, ви не зможете подивитися статистику на веб-версії, адже в інтерфейсі відсутня функція архіву. Щоб виправити цю проблему, потрібно завантажити додатковий емулятор Андроїд або встановити додаткові розширення на браузер, які дозволяють використовувати мобільну версію Інстаграм на ПК.

Можлива проблема – анонімний перегляд


Слід зазначити, що в функціоналі соціальної мережі можливість анонімного перегляду історії відсутній, але користувачі можуть застосовувати сторонні додатки і розширення, щоб залишатися інкогніто. Яскравим прикладом служить додаток для браузера Chrome IG Story або утиліта Story View. Це програмне забезпечення приховує сліди перегляду передплатника. Тому профіль, що завантажив публікацію, може і не побачити, хто подивився його сторіз.

Статистика може бути недоступна з наступних причин:

 1. Фотографія або відеозапис в сторі була переглянута ні одним користувачем.
 2. Гості сторінки використовують додаткове програмне забезпечення для анонімного перегляду.
 3. Ви закрили доступ до перегляду публікацій для всіх передплатників.
 4. Некоректна робота програми. Рекомендується виконати оновлення утиліти або видалити і заново встановити його.
 5. Відсутність постійного підключення до мобільного інтернету або нестача швидкості доступу.

Як приховати Сторіс в Інстаграм

Якщо не хочете, щоб публікації бачили сторонні відвідувачі, то можна налаштувати додаток. Для цього:

 1. Перейдіть в розділ налаштувань мобільного додатка Інстаграм.

 2. Відкрийте вкладку конфіденційності, а далі пункт історій.

 3. На екрані з’явиться меню безпеки. У першому пункті можете обмежити доступ до своїх матеріалів певному числу осіб. Досить вибрати зі списку небажаних передплатників і зберегти зміни.

Якщо хочете, щоб ваш Сторіс бачили тільки передплатники та друзі, необхідно активувати закритий профіль:

 • Увійдіть на особисту сторінку в соціальній мережі.
 • Перейдіть в розділ налаштувань, натисніть на кнопку в вигляді шестерінки.
 • Відкрийте вкладку безпеки і захисту персональних даних.

 • Після цього виберіть пункт конфіденційності аккаунта.

 • перемикач закритого профілю в активний стан.

Після цих дій доступ до сторінки, публікаціям і історіям буде відкритий тільки для передплатників і друзів.

Зі статті дізналися, як подивитися, хто дивився Сторіс і актуальне в Інстаграм. Дана інформація відкрита тільки для користувача, який розмістив матеріал і доступна лише протягом 24 годин з моменту публікації. В архіві можете побачити лише кількість відвідувань.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: