Як змінити ім’я в Інстаграмі ➤ Яке ім’я можна в Instagram

Придумати ідеальну назву облікового запису в Інстаграмі може бути непросто! І оскільки все більше людей використовують Instagram для просування інтернет-магазину і послуг, важливо, щоб ваш аккаунт легко знаходився і запам’ятовувався для швидкого пошуку.

В цій статті ми розкриваємо поради, що допомагають вибрати нік користувача в Інстаграмі для особистого або комерційного аккаунта.

Як змінити ім’я в Інстаграмі і захистити аккаунт

Щоб змінити нікнейм в профілі Instagram, дивіться нашу відеоінструкцію покроково.

Щоб змінити ім’я, потрібно кілька кроків:

 1. Відкрийте свій профіль.
 2. Під описом натисніть кнопку “Редагувати”.
 3. Змініть нікнейм в поле Username.
 4. Натисніть галочку в правому верхньому куті.

Після того, як ви вибрали нове ім’я профілю в Інстаграмі, кращий варіант не міняти його. Занадто часта зміна збиває з пантелику передплатників і призведе до зростання числа відписок.

Однак, якщо новий нікнейм є необхідною зміною для бренду, є кілька кроків, які потрібно зробити, щоб зробити перехід без просадок в просуванні.

 • Попередьте передплатників про прийдешні зміни.

Попереджений значить озброєний. Тому заздалегідь розкажіть передплатникам про зміни. Це може бути серія Інстаграм Сторіс, що пояснюють причини, спеціальне відео IGTV або публікація в стрічці. Так вас точно не втратять!

 • Поставте захист на своє старе ім’я.

Коли перекладете сторінку на нову назву, старий нікнейм буде миттєво доступний для захоплення конкурентами. І якщо ви досить відомі в соціальних мережах, це серйозний ризик для розвитку бізнесу.

Переконайтеся, що ніхто інший не використовує ваше колишня назва і не видає себе за вас, захищаючи стару назву якомога швидше.

Потім використовуйте це для майбутніх ділових заходів або для повторного направлення передплатників на діючий аккаунт.

 • Гарантії перевірки галочки і верифікації Інстаграм.

Якщо ваш аккаунт верифікований, зміна імені буде ризиковано для синьої галочки. Це відбувається тому, що Інстаграм має свої правила.

Це зроблено, щоб запобігти передачі веріфіцированного аккаунта комусь іншому, а новий нікнейм вкаже нового господаря сторінки. Збережіть аккаунт в безпеці, звернувшись в техпідтримку Інстаграм і попросивши їх оновити назву.

 • Оновлення посилання на аккаунт на інших майданчиках.

Коли Інстаграм оновить ваше нік, URL-адресу профілю в Інстаграм також автоматично зміниться. Але при спробі відкрити його з інших сайтів і соціальних мереж, немає автоматичного перенаправлення. Оновлення свої посилання скрізь і відразу.

Чому важливо ім’я профілю в Інстаграмі

Оновлення імені для Інстаграму швидше за все обернеться нелегким процесом і муками вибору нової назви. Але придумування правильного імені може дійсно стати поштовхом в маркетингової стратегії бренду і в двох словах пояснити місію компанії.

Нікнейм аккаунта також може пояснювати сенс бренду, його продукту і послуг. Сторінка в Інстаграмі може стати новим доповненням в прибутку компанії.

Якщо ваше назва не запам’ятовується або у нього важке написання, ви втрачаєте безліч переваг класного нейминга.

Як вибрати ім’я аккаунта в Інстаграм

Як же вибрати і придумати нове ім’я в Instagram:

 • Виділіть свій бренд.

У Інстаграмі понад мільярд профілів, комерційних і немає. Тому малоймовірно, що ваш бренд буде виділятися в Інстаграмі. Однак ви можете додати в ім’я слово, яке натякає на цінності, продукти або послуги компанії.

 • Зробіть його незабутнім.

Яскраві і незвичайні нікнейми, швидше за все , будуть знайдені і помічені, що вплине на залученість і популярність.

Один зі способів зробити нік в Інстаграм більш запам’ятовується використовувати гру слів. Приклади вибору імені нижче.

Подивіться, наприклад, як OUAI догляду за волоссям створена запам’ятовується гра слів від їх homophonous фірмове найменування – це: “шлях”:
А бренд косметики NARS вказує на самолюбування: @narsissist, що в перекладі з англійської «нарцис».

Якщо послуги або продукт не підходять для польоту фантазії, ви все одно можете зробити нікнейм запам’ятовується, використовуючи інші методи. Трохи креативності допоможуть пройти довгий шлях підбору!

 • Постарайтеся бути однакові у всіх соцмережах.

Перш ніж визначитися з ім’ям профілю в Інстаграмі, перевіряйте, чи вільно воно в інших соцмережах, де буде присутній бренд.

Однаковий нікнейм у всіх соцмережах допоможе вас легше знаходити. З тим же ім’ям користувача, фоловерів з YouTube може легко знайти бренд в Інстаграм.

Майте на увазі, що різні соцмережі мають різні обмеження в символах нікнейма, щоб ваше нове назва була доступна скрізь.

 • Легке написання назви.

Нікнейми можуть містити всі знаки пунктуації, але можна їх і не додавати. Чим простіше пишеться, тим легше знайти. Тому виключіть розділові знаки з нікнейма.

Лайфхак: якщо ви сумніваєтеся в своєму рішенні, розкажіть кому-небудь про свою ідею і попросіть написати назву через 15 хвилин. Якщо допущені орфографічні помилки, можливо, варто переглянути назву.

 • Не забувайте про стратегію.

Важливо пам’ятати і про загальну стратегію просування. Якщо ви плануєте розвивати бренд в майбутньому, не прив’язуйте себе тільки до одного продукту або послуги.

Замість цього виберіть більш загальні терміни, які дають вам свободу рости і розширюватися в будь-яких напрямках.

Думаючи про майбутнє, ви уникнете подальшого серйозного ребрендингу, який може погіршити просування і вплинути на лояльність передплатників.

Яке ім’я вибрати для Інстаграм

Не впевнені, що потрібно використовувати власне ім’я або фірмове найменування для аккаунта в Інстаграмі? Подумайте про те, яким контентом ви плануєте ділитися, це допоможе прийняти вірне рішення.

 1. Якщо основна увага приділяється вашого особистого життя, то буде непогано включити своє ім’я в нікнейм аккаунта.
  Це буде означати для відвідувачів профілю, що вони спостерігають за реальною людиною, з яким можуть познайомитися і встановити зв’язок.
 2. Якщо турбуєтеся, що ваша назва в Інстаграмі буде занадто непоказною, можете в ньому натякнути на тематику сторінки. Це посилить увагу користувачів – і допоможе новим відвідувачам швидше зрозуміти, про що тут контент.
 3. Якщо ваша особистість має мало спільного з контентом, яким Ви ділитеся, можливо, варто розглянути більш відсторонене назву бренду. Цей підхід буде корисний, якщо ви хочете в подальшому перейти тільки в бізнес напрямок.

Якщо нік в Інстаграм зайнятий

У Інстаграм є кілька способів захистити обране ім’я, якщо ви блогер або інфлюенсер. Однак, якщо ви не суперпопулярні, ви не можете зайняти зайнятий нік Інстаграм, навіть якщо ця сторінка не доступна.

Але є кілька кроків, які ви можете зробити. По-перше, спробуйте зв’язатися з власником сторінки, щоб дізнатися, чи готовий він відмовитися від свого нікнейма. Це можна зробити через особисті повідомлення або адресу e-mail, якщо він зазначений в описі профілю.

Також можливо зареєструвати торгову марку, щоб офіційно претендувати на зайняте ім’я. Але майте на увазі, що реєстрація товарного знака досить клопіткий процес. І це все не гарантує отримання потрібного назви.

Але якщо ви бажаєте саме це ім’я, трохи змініть свою задумку. Додайте будь-який знак пунктуації, відповідне розташування, точка або ключове слово з галузі.

Такі зміни вплинуть на результат пошуку в Інстаграмі, тому додайте додаткове ім’я в опис профілю або в рядок додаткового нікнейма.

Додаток використовує другу назву, коли хтось шукає ключове слово, хештег або нік користувача в соцмережі. Дозволено змінювати друга назва так часто, як вам подобається. Тому експериментуйте з ключовими словами без побоювання.

Уникайте використання розділових знаків, емоджі або прописних літер через пробіл – це виглядає непогано, але буде перешкоджати пошуку.

Вдалий вибір нікнейма в Інстаграмі стане першим кроком на шляху до створення продуктивної маркетингової стратегії в соціальних мережах.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: