Як додати посилання в Сторіс в інстаграм або прикріпити на пост з історії

Соціальна мережа Інстаграм – це сервіс для спілкування і публікації фотографій, відео. Додаток дозволяє перетворювати нудні і погані фото в справжні шедеври за допомогою великої кількості фільтрів, стікерів і можливості редагування. Одна з цікавих функцій – публікація коротких Сторіс. Це зручний і барвистий спосіб обміну інформацією, просування свого товару і реклами. З їх допомогою можна запрошувати користувачів на сторонні ресурси і сайти. У статті розповімо, як додати посилання в Сторіс в Інстаграм.

Кому є розміщення посилань в Сторіс

Сторіс – це короткі відеоролики, інформаційні публікації, тривалість яких становить 15 секунд. Такого короткого проміжку цілком вистачить для залучення уваги глядачів і своїх передплатників. Історії особливо привабливі для рекламодавців, власників бізнес-акаунтів, які займаються комерційною діяльністю і блогерів, зацікавлених у розвитку свого каналу або продукту. Адже в інформативні блоки можна вставляти посилання на зовнішні джерела. Це означає, що цікавий користувач перейде на вказаний URL з метою детального ознайомлення з товаром або послугою.

Для початку слід розділити посилання на кілька категорій. Від цього залежить доступність цієї функції:

 1. Використання посилань на зовнішні ресурси, за межами соціальної мережі. Подібна можливість доступна тільки для бізнес-профілю, які займаються розміщенням рекламних блоків або просуванням певного товару, а також для користувачів, на яких підписано понад 10 000 читачів і глядачів. До останньої групи належать блогери або інтернет-компанії, зацікавлені на розкручуванні своєї творчості.
 2. Всі інші зареєстровані користувачі мають повне право розміщувати тільки внутрішні переходи, наприклад, опублікувати в своїй історії посилання на свою або чужу сторінку в Інстаграмі, на певну публікацію або відео з каналу IGTV. Для таких цілей використовуються вбудовані в редактор соціальної мережі різноманітні барвисті стікери.

Зовнішні посилання в історії Instagram можуть вставляти тільки бізнес-акаунти для просування свого товару або послуги, а також сторінки, на яких підписано понад 10 000 передплатників. Всі інші користувачі не мають доступу до цієї функції.

Способи використання посилань в stories

Як було сказано раніше, переходи можуть бути внутрішні та зовнішні, останні доступні лише для певного числа осіб. Розглянемо, для чого може знадобитися використання цієї функції:

 1. Комерційна діяльність і реклама.
 2. Просування свого товару або послуги, активне зростання попиту, запрошення на зовнішній сайт, канал на Ютубі або особистий блог.
 3. Просування свого облікового запису в соціальній мережі Інстаграм. Якщо ваш пост зацікавить інших користувачів, то вони перейдуть по внутрішньої посиланням на вашу сторінку, зазначеної в історії.
 4. Залишити згадка або позначку інших користувачів на фотографії або відео в Сторіс.

Функція працює наступним чином. Користувач, побачивши вашу публікацію з посиланням, натискає на неї і робить свайп вгору. Свайп – це рух пальцем по сенсорному екрану мобільного телефону. Після цього він автоматично переміститься на вказаний зовнішній ресурс.

Як зробити посилання в історії Інстаграм

Інтерфейс Instagram максимально простий, у вас не складе труднощів розібратися в настройках і особливості публікацій. Процедура прикріплення, запрошення, виконати перехід або свайп виконується в кілька кроків. Розглянемо способи, як додавати переходи в Сторіс на сторонні ресурси або всередині соціальної мережі – для бізнес-акаунтів і рекламодавців, власників розкрученої сторінки, а також для простих користувачів.

Коли більше 10 000 передплатників

Якщо є власником популярної і розкрученої сторінки в Інстаграм і у вас більше 10 000 передплатників, то маєте повне право на розміщення зовнішніх посилань в історіях безкоштовно. Розглянемо порядок дії, щоб додати і прикріпити посилання в історії Інстаграм на інший сайт, канал на Ютубі або особистий блог:

 1. Перейдіть на головну сторінку соціальної мережі, ввійшовши під своїм обліковим записом.
 2. Знайдіть кнопку додавання нової історії, яка розташована на верхній панелі у вигляді вашого аватара з іконкою плюса, або зробіть свайп вправо.

 3. Використовуйте вбудовану камеру свого мобільного пристрою, щоб зняти відео або фото, або завантажте готове з пам’яті смартфона.

 4. Розпочніть редагування публікації . При необхідності вставте стікери, пропишіть текст, застосуйте фільтри.
 5. На верхній панелі режиму редагування знайдіть іконку у вигляді ланки ланцюга і клікніть на неї.
 6. Після цього на дисплеї з’явиться вікно вставки. Виберіть розділ прикріплення посилання.
 7. У який з’явився поле вставте скопійований адресу на потрібний ресурс – будь-який сайт, сторінку в соціальній мережі, товар і багато іншого.

Готово. Тепер застосуйте фантазію і за допомогою тексту або стікера покажіть заклик до дії. Примусьте користувача зробити свайп вгору.

Реклама в Сторіс

В Інстаграмі можете рекламувати свій товар або послуги за допомогою Сторіс, але для цього необхідно мати бізнес-аккаунт і прив’язати його до сторінці Facebook. Великий потік користувачів сприяє швидкій розкрутці вашого пропозиції, особливо якщо пост зроблений максимально барвисто і яскраво. Щоб зробити рекламне посилання в історії Інстаграм вам буде потрібно:

 1. Перейти до свого облікового запису на Facebook і відкрити розділ створення реклами.

 2. Вибрати пункт створення оголошення. Після цього заповнити анкету сервісу.
 3. Вказати зі списку мета реклами та загальної компанії по просуванню.

 4. Встановити налаштування особистого профілю – часовий пояс, валюта.
 5. Визначитися з аудиторією – вікові або гендерні обмеження, інтереси і смаки.

 6. Вказати, що реклама презентуватиметься в стрічці або в історії Інстаграм.

 7. Підібрати потрібний бюджет, від цього залежить кількість переглядів.

 8. Оформити самий Сторіс, прикріпити фото або відео із закликом до дії. Установити посилання на потрібний ресурс.
 9. Викласти публікацію.

На замітку. Розміщення рекламних банерів вимагає певних грошових витрат.

Посилання на пост

Якщо не маєте армії шанувальників або бізнес-аккаунт, то для вас є розміщення внутрішніх посилань у соціальній мережі. Розглянемо, як згадати в своїй історії певний пост іншого передплатника або спільноти:

 1. Наприклад, вам сподобався певний пост свого друга або іншого користувача. Відкрийте його.
 2. Під публікацією знайдіть кнопку у вигляді літачка і натисніть на неї.

 3. На екрані з’явиться вікно репоста. Тут можна вибрати, з ким поділитися записом або відправити її в свій Сторіс, що нам і потрібно.

 4. Після цього відкриється вікно редагування публікації, прикрасьте її на свій смак, при необхідності додайте текст або інші графічні елементи.
 5. Запустіть запис в Сторіс.

Алгоритм аналогічний для Андроїд і IOS.

Посилання на іншу історію

В даному випадку принцип дії повністю аналогічний з попереднім пунктом статті:

 1. Виберіть потрібну історію.

 2. Внизу, під публікацією натисніть кнопку в вигляді паперового літачка.

 3. Вкажіть, що посилання буде вставлена ​​в ваш Сторіс.
 4. При необхідності прикрасьте запис і сміливо публікуйте.

Посилання на профіль

У своїй історії можете ставити галочки згадати іншу сторінку, профіль або самого себе, для цього:

 1. Зайдіть в Інстаграм під своїм обліковим записом.
 2. Виконайте свайп вправо, так ви перейдете в редактор публікацій.

 3. Зніміть на свою камеру фото або коротке відео, або завантажте його з внутрішньої пам’яті смартфона.

 4. Виберіть потрібний фільтр і прикрасьте публікацію на свій розсуд.
 5. після цього перейдіть в панель стікерів, кнопка зображується у вигляді квадратного смайла і розташована на верхній панелі робочого простору.

 6. На наступній сторінці побачите всі доступні стікери і смайли. На самому початку знайдете згадка, виберіть його.

 7. Стікер з’явиться в публікації , залишилося поставити логін користувача. При натисканні на стікер глядач автоматично перейде на сторінку зазначеного людини.

Посилання на igtv

Принцип дії практично не відрізняється від минулих інструкцій. Буде потрібно вибрати потрібний канал в IGTV і публікацію. Під записом натисніть на літачок і розмістіть посилання в свою історію. Виконайте всі необхідні графічні зміни і запустіть публікацію.

Як відображається Сторіс з посиланням у передплатників

Що буде бачити інший користувач в історії. Кінцевий результат залежить від вашої фантазії. У Сторіс може відображатися, як сама посилання, так і заклик до дії – зробити свайп вгору. В іншому це звичайна публікація відео або фото.

Як зробити посилання привабливою

Щоб по вашому посиланню проходили користувачі і приносили вам вигоду, необхідно щоб сама публікація привертала увагу . Чим яскравіше і яскравіше буде виглядати заклик до дії, тим ближче успіх. Для оформлення Сторіс існує безліч спеціальних інструментів.

Можете використовувати готові стікери в редакторі Інстаграм, для цього введіть в пошуку «Swipe» система відразу надасть всі доступні картинки і дизайнерські рішення по цьому напряму. Скористайтеся простим і безкоштовним сервісом Canva, який дозволяє створювати барвисті і якісні макети публікацій.

Можливі проблеми

Процедура розміщення посилання максимально проста, виняток становить лише рекламні блоки і комерційна діяльність, адже це вимагає фінансових вкладень. Якщо при додаванні посилання на зовнішні ресурси в редакторі відсутня іконка прив’язки у вигляді скріпки або ланки ланцюга, значить у вас немає доступу до цієї функції – недостатня кількість передплатників. Якщо зіткнулися з проблемою, рекомендується звернутися до професіоналів в службу технічної підтримки соціальної мережі у вкладці налаштувань облікового запису.

У статті розглянули доступні способи, як додати посилання в сторіз Інстаграм. Залишилося нагадати, що подібна функція доступна лише для певного числа користувачів, ну а внутрішні посилання може робити кожен бажаючий.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: