Grambl для Інстаграм програма російською мовою як користуватися

Grambler для Інстаграм – мультифункціональний інструмент, що дозволяє комплексно взаємодіяти з соціальною мережею з комп’ютерів, а не з мобільної техніки. Розробники пропонують оформляти нові публікації, редагувати фотографії, переглядати коментарі і лайки майже без «милиць» у вигляді емуляторів операційної системи Android або браузерів, де Instagram має вкрай обмеженим набором можливостей. Настав момент контролювати кожен крок з персонального робочого місця!

Функціонал програми Grambler

Неофіційний клієнт для соціальної мережі Instagram розроблений не для перегляду стрічки або ж спілкування в «Direct» з передплатниками та друзями, а безпосередньо для соціального просування за допомогою додається на особисту сторінку інформації. Мова переважно про фотографії, раніше підготовлених або оброблених на комп’ютері, і вже готових до публікації (відеоролики додавати ще не можна).

Крім знімків, в інтерфейсі підготовлено місце ще й для описів (як в Instagram), хештегів, в тому числі і російською мовою, і географічних позначок, які дозволяють передати приблизні або точні координати для всього поста відразу.

Як завантажувати фото через Gramblr в Інстаграм

Спочатку має бути завантажити останню версію Grambler з офіційного сайту. Підготовлений дистрибутив варто зберегти в будь-який каталог на жорсткому диску, а після запустити подвійним кліком і, дотримуючись рекомендацій інсталятора, підготувати до роботи. Після почнеться стандартний сценарій, пов’язаний з авторизацією (буде потрібно логін і пароль від свого профілю в Instagram) і своєрідним навчанням, де розробники спробують хоча б поверхово, але розповісти про інтерфейс, додаткові функції і сторонніх діях.

Якщо стартовий етап завершено, значить, залишилися останні кроки:

  1. Натиснути на кнопку Upload Now і завантажити вихідне зображення необхідного розміру (не менше 640х640 з розширенням JPG). Якщо умови не виконані, то доведеться обрізати зайві фрагменти, використовуючи вбудовані інструменти та налаштування.
  2. Далі підготовка рамок, фільтрів, стікерів або тексту.
  3. У кінці залишається вибір часу публікації (зараз або через певний проміжок) і перехід до кнопки Send! Готово. Пост оформлений і вже чекає нових лайків, переглядів і коментарів.

Плюси і мінуси програми

До безпрограшним переваг Grambler легко віднести наступні параметри:

  1. Інтерфейс. Навігація передбачувана і наочна навіть без підтримки російської мови. Розібратися у всіх деталях і нюансах зможе і новачок, що раніше не стикався з альтернативними клієнтами Instagram.
  2. Візуальна адаптація. Grambler автоматично підлаштовує додаються вихідні під масштаби і особливості соціальної мережі. Квадратні фотографії відразу ж стануть прямокутними, а заодно втратять від 30 до 50% в розмірі.
  3. Графічний редактор. Фільтри, ефекти, гнучке налаштування кольору, як і в офіційній мобільній версії Instagram на комп’ютерах відтепер теж з’явиться шанс підготувати матеріали перед публікацією.
  4. Модель поширення. Ніяких передплат і платежів, спливаючій реклами або функціональних обмежень, які зводять до нуля пропоновані можливості.
  5. Налаштування публікацій. Відкладені пости працюють як механізм швейцарського годинника з точністю до хвилини. Приймається від 5 до 7 публікацій за раз, а далі список доведеться поступово оновлювати і доповнювати вже вручну.
  6. Авторизація. Передбачена робота з 5 окремими профілями: комерційними, особистими або ж просуваються. Варто один раз авторизуватися, а далі залишиться лише перемикатися між потрібними вікнами і оформляти пости.

До недоліків же легко віднести технічні неполадки на етапі авторизації (онлайн-доступ до Instagram Grambler періодично втрачає, через що вводити логін і пароль доводиться по 5-6 разів поспіль), нерусифікованою інтерфейс і рідкісні оновлення, до сих пір не виправити обмеження на завантаження файлів розміром до 500 кілобайт і лише формату JPG. Ні PNG, ні GIF, ні навіть відеоролики додати в особистий профіль у соціальній мережі інструмент не допоможе.

Платні можливості Grambler

Крім публікації зображень в Інстаграм, програма відкриває доступ і до розгалужених елементів соціального просування, зосередженим навколо накрутки лайків, переглядів і передплатників. Відразу ж передплатити веб поповнювати віртуальний рахунок для розблокування нових функцій зовсім необов’язково, розробники передбачають накрутку соціальних показників і в форматі стандартного бартеру.

Кожен бажаючий може спочатку розібратися із завданнями спільноти і заробити монети, а вже після – згенерувати власні доручення, сплативши всі отриманої валютою.

Працює подібна схема безвідмовно, а в якості доручень легко виставляти, переходи в профіль, оформлення підписок і навіть додавання коментарі. Від складності передбачуваного завдання залежить підсумкова вартість, а тому на старті краще не перегинати палицю і зосередитися на рівномірному підвищенні показників.

Grambler для Інстаграм – перевірений і функціонально-збалансований компаньйон, здатний сильно полегшити взаємодію з соціальною мережею з комп’ютерів , що працюють на операційних системах Windows і MacOS. Звертатися до браузеру, завантажувати плагіни і годинами розбиратися у всіх нюансах і тонкощах публікацій ні з мобільної техніки більше не доведеться – настав момент націлитися на видатний результат за допомогою незамінного компаньйона під рукою.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: