Питання в Інстаграм в історії – приклади цікавих опитувань для вікторини

«Живе» спілкування з фоловерів життєво необхідно для популяризації аккаунта. Один із способів такого спілкування – опитування в інстаграм, покликані залучати до діалог передплатників. Вони не тільки забезпечують зворотний зв’язок, але і допомагають виявити інтереси і запити аудиторії.

Питання та опитування в Сторіс Інстаграм – в чому суть

Ідея інтерактивних публікацій в тому, щоб залучити нових передплатників і утримати інтерес старих. Наприклад, за допомогою гри “Задайте мені питання” можна легко і невимушено розповісти про себе. Для фоловерів набагато цікавіше отримати відповідь на тему, що цікавить, ніж читати автобіографічні факти, які власник аккаунта вирішив оприлюднити.

Опція “Голосування в інстаграм” допомагає не тільки урізноманітнити контент і привернути увагу передплатників, а й дізнатися їх думки та вподобання.

Для бізнес-акаунтів такий інтерактив – знахідка. Це реальний спосіб підняти інтерес до товару чи послуги. Мотивація до дії в ігровій формі.

Цікаві ідеї для Сторіс в Інстаграм

Створюють опитування і придумують питання для Сторіс в інстаграм зараз все. Тому, головне завдання – виділитися. Не треба боятися зачіпати гострі парадоксальні або оригінальні теми. Можна навіть злегка шокувати публіку (в рамках пристойності, звичайно).

Питання в стікерах

Формат інтерв’ю завжди цікавий аудиторії. Людям подобається, коли питають їх думку або рада. Неординарні, цікаві питання мають на увазі такі ж відповіді. Передплатникам доведеться задуматися і аккаунт зафіксується в пам’яті, виділиться в низці стрічок.

Створення стікер-питань – зручна опція для stories в instagram: не потрібно замислюватися про форму, вона вже передбачена. Вся увага можна приділити змісту питань.

Приклади використання стікерів для питань:

  1. Запропонувати передплатникам запитати власника аккаунта про певній галузі знань. З’являється можливість проявити себе, як експерта в якихось питаннях.
  2. Поцікавитися у аудиторії, які останнім часом проводилися акції, розіграші, пропозиції в стрічці або Сторіс. Це зайвий раз зафіксує увагу передплатників на просувати товар або послугу.
  3. Розмістити питання про цікаві для читачів темах.

Чим частіше контактуєте з аудиторією в Сторіс, тим більше буде відвідувань і збільшиться охоплення.

Стікери для опитування

В Інстаграм є можливість створити опитування у вигляді слайдера з емоджі або звичний з двома варіантами відповідей.

Для чого можна використовувати стікер-опитування:

  • дізнатися думку аудиторії про контент, послуги, товар;
  • за допомогою прикріплення до опитування посилання збільшити трафік на сайт – створити такі питання, щоб без переходу на них не можна було б відповісти;
  • моніторинг складу і запитів аудиторії.

Дуже важливо показати, що опитування проводиться не заради опитування, а призводить до змін послуги, товару і контенту.

Результатами потрібно неодмінно ділитися з передплатниками та розповідати, які кроки зроблені з метою оптимізації. Це сильно підігріває увагу і захоплення читачів.

Обов’язково відстежувати статистику участі. В історіях інстаграм не передбачена можливість скасувати голос в опитуванні, тому дані будуть об’єктивними.

Стікер повзунок

Своєрідна рейтингова шкала. Це експрес-опитування – навіть не треба набирати відповідь, просто провести пальцем. Так оцінюється відео, картинка, фото і сам опитування. На стікері розташований смайлик, який треба «відтягнути» до певного рівня. Дуже просте завдання, що стоїть оцінка, тим далі за шкалою рухається емоджі, і навпаки.

Шаблони і макети

За допомогою шаблонів і макетів в Сторіс або додатках можна здивувати передплатників не тільки незвичайними темами, а й творчим дизайном в оформленні опитувань. Є вибір шрифтів, анімації, фонових квітів, цілий список смайлів, гифок, картинок.

Можливість задати анонімні питання в інстаграм Сторіс – останній тренд. До цього аккаунт, з якого ставилося запитання було видно тому, кого запитують і сам блогер вирішував оголошувати автора або залишити інкогніто. Додаток F3 для ПК дало інстаграмщікам нову можливість: запитати анонімно.

Як створити вікторину в Інстаграм в історії

У 2019 розробники Інстаграм подарували користувачам чергове оновлення – можливість створення вікторин.

Варіанти відповідей на питання для вікторини в інстаграм обмежені, їх всього 4. В одній історії можна розмістити тільки одне питання. Для тесту з 2-х і більше – потрібно створити стільки історій, скільки тим хочеться торкнутися.

Для розміщення вікторини потрібно зробити кілька дій:

  1. Натиснути значок додавання історії.

  2. Вибрати з готових або створити фонове фото.

  3. Натиснути на іконку стікерів у верхній частині екрану, вибрати з меню «Вікторина».

  4. Ввести питання і варіанти відповідей.

  5. Вибрати правильну відповідь. Творець Сторіс повинен натиснути на один з відповідей і він засвітиться зеленим. Це і буде правильний варіант.

Щоб подивитися відповіді читачів, потрібно провести пальцем вгору по сторінці з вікториною. Відкриється меню зі статистикою, в якому можна вибрати ті дані, які цікавлять.

Далі наводяться приклади вікторин, доречних в тому чи іншому випадку.

Для друзів

Для цієї категорії передплатників підійдуть як розважальні, так і серйозні питання. Власник облікового запису, зазвичай, добре знає своїх друзів, тому тести для вивчення ЦА не підійдуть. Доброю ідеєю буде зробити вікторину на ерудицію в галузі літератури, музики, живопису, історії, географії. Друзям буде приємно блиснути своїми знаннями.

Для розважальних тестів можна використовувати різні близько психологічного типу: «Хто Ви в минулому житті», «Хто Ви з героїв мультфільму” і т.д.

Добре буде придумати вікторину з питаннями про власника профілю. Однак робити тест про загальну подрузі або другу можна тільки з їх дозволу.

З цифрами

Вікторини з цифрами підійдуть для бізнес-акаунтів. Нехай клієнти вгадують розмір знижки, кількість послуг або одиниць продукції, проданої в цьому році, рік заснування компанії і т.д. Також хороша тема з питаннями про людей середнього віку передплатників, для вивчення ЦА.

Для знайомства і неформального спілкування можна створити вікторину-прикол, запитати, наприклад, холостому господареві аккаунта скільки років він одружений. Друзі здивуються, як вони могли пропустити таку подію, а нові передплатники дізнаються в результаті про сімейний стан власника профілю.

Смішні питання для всіх

Такі вікторини потрібні для« живого »спілкування, адже сміх і гумор, завжди розряджають обстановку і викликають позитивні емоції. Наприклад:

  • швидкість електрички 80 км/год, в який бік буде летіти дим (в електричках немає диму);
  • скільки яєць можна з’їсти натщесерце (тільки одне);
  • як зловити тигра в клітку (тигри бувають тільки в смужку);
  • як називають корову, яка не дає молока (скнара-яловичина).

Можна підібрати смішні питання на будь-яку тему – розважати не завадить і передплатників бізнес-сторінок.

Які питання і теми краще не ставити

Є всього лише три заборонені теми: політика, релігія, секс. За першої темі з застереженнями можна створити опитування анонімно, наприклад. Дві інші краще не чіпати ні в якому разі.

Непристойно також задавати питання дівчині про те, чому вона не виходить заміж, або голить чи ноги. Чи не коректно стосуватися питань здоров’я, обговорювати доходи інших людей, поширювати плітки у вигляді опитувань або вікторин.

Занадто часті публікації можуть набриднути і набриднути передплатникам. Сторіс можна викладати по кілька разів на день і вони не набридають. Використання питань в інстаграм в історії розважають читачів, викликають їх позитивні емоції. Це, в кінцевому підсумку, збільшує охоплення і просуває аккаунт.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: