Великі значки в інстаграм

Деякі користувачі помітили, що значки історій в інстаграмі стали великі. Тепер замість 5-6 Сторіс, на екрані поміщається всього 4. Давайте розберемося, чому значки в інстаграмі стали великі.

Оновлення програми

Кілька днів тому в інстаграм вийшло чергове оновлення. Наприклад, разом з ним прийшла можливість зробити Сторіс кольоровим. Також краще почали працювати статуси.

Чому в інстаграмі збільшилися історії

Після останнього оновлення деякі користувачі почали скаржитися, що іконки в Сторіс збільшилися. При цьому така зміна зовнішнього вигляду сталося не у всіх. У частині акаунтів історії як і раніше залишилися маленькі.

Це схоже на стандартне тестування нової функції. Кожен раз, коли команда розробників готує нововведення, вони тестують його на частини користувачів. Ніяких повідомлень або питань про згоду участі в тесті власникам акаунтів не присилав.

Не можна сказати, як довго буде проводитися дослідження нової функції. Але в деяких акаунтах, де з’явилися великі кола історій, вони вже повернулися до колишнього розміру.

Як прибрати великі значки історій в інстаграмі

Ті, хто був обраний для тестування нового зовнішнього вигляду, ніяк не можуть змінити це. В налаштуваннях немає функції відключення великих іконок Сторіс в інстаграмі.

Все, що можна зробити – це почекати, поки дослідження розробників закінчиться. Швидше за все, як тільки вони протестують нові можливості, в інстаграмі з’явиться кнопка, яка дозволить регулювати розмір історій. Тоді користувач зможе вибрати, який значок сторі йому більше подобається: маленький або великий.

Як здати іконки Сторіс в інстаграмі великими

Якщо ви не стали частиною тестування оновлення, але хочете собі великі кружки історій – зробити цього не вийде.

Ті, у кого така функція з’явилася в акаунті – не можуть від неї відмовитися. А ті користувачі інстаграма, у яких великі Сторіс не з’явились, не можуть їх включити.

Такий схеми розробники дотримуються при кожному нововведенні. Ймовірно, що скоро така функція буде у всіх. Або навпаки, якщо вона не сподобається користувачам, від великих значків відмовляться зовсім.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: