Де в інстаграм подивитися вподобані публікації

Лайки – головна валюта соціальної мережі instagram. Люди відзначають в своїй стрічці інстаграм сердечками фото друзів, смішні відео, звіти з подорожей блогерів, пізнавальні тексти і багато іншого. Але не всі знають, що в будь-який момент можна подивитися всі коли-небудь відмічені кнопкою like пости.

Функція перегляду вподобаних постів

Поставлений лайк – знак того, що це фото або відео довелося вам до душі. Крім цього, відмітка контенту сердечком може служити своєрідною заміткою. Ви можете знайти і повернутися до вподобаної публікації, навіть якщо ви відзначили її кілька тижнів або місяців назад.

Крім розважального контенту, в інсті є безліч освітніх постів, інструкцій і порад. Можливість подивитися сподобалися публікації в інстаграм – зручний інструмент, який дозволить відзначати цікавий і корисний контент і повертатися до нього в зручний час. Цей спосіб стане в нагоді, якщо ви хочете вибірково видалити свої лайки з чужих фото.

Як знайти сподобалися публікації

Повернутися до постів, яким ви поставили позначку «подобається» не складно. Для цього не потрібно встановлювати додаткові програми або використовувати сторонні сервіси. Ця схема підходить як для звичайних профілів, так і для бізнес-акаунтів.

Щоб подивитися сподобалися публікації, потрібно зробити всього 6 кліків. Дотримуйтесь відео-інструкції або покрокового гайду під відео.

 • Відкрийте програму і натисніть на фото свого профілю в правому нижньому кутку.

 

 • Натисніть на іконку параметрів. Вона зображується трьома горизонтальними лініями в правому верхньому куті екрану.

 • Натисніть пункт« Налаштування »в самому низу.

 • Далі клікніть на пункт «Аккаунт».

 • У нижній частині екрана знайдіть« Публікації, які вам сподобалися ».

 • Готово! Перед вами розділ з усіма постами, яким ви поставили лайк.

Цю сторінку можна прокручувати вниз. Щоб завантажити попередні пости, яким ви поставили лайк, клікніть на значок «+».

Потрібної публікації немає у вкладці з сподобалися постами

Буває, що користувач шукає пролайканий запис відповідно до інструкції, але ніяк не може його знайти. Якщо вподобана публікація в інстаграм загубилася, і ви вже дійшли до більш ранніх фото з відміткою like, це означає, що даний пост був видалений автором. Подивитися віддалене фото або відео в інстаграмі – неможливо. На жаль, підпис до фото також ніде не зберігається.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 2
 1. JusticeRainger

  У 2022-му році, самодури-адміни соцмережі Інстаграм повністю видалили можливість побачити вподобані дописи. :evil:

 2. Невідомий

  В мене немає позначки”Акаунт”🙁

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: