Як подивитися закритий аккаунт в Інстаграм?

Частина сторінок в instagram – прихована. Подивитися їх можуть тільки схвалені адміністратором аккаунта передплатники. Перегляд закритих профілів в інстаграм може викликати труднощі, тому як політика соціальної мережі захищає приватність всіх своїх користувачів.

Але є способи, як подивитися публікується контент в прихованому обліковому записі. Вони стануть в нагоді, коли потрібно подивитися закритий профіль в інстаграмі, а відправлений запит підписки не схвалюють або не хочеться, щоб людина знала, що ви їм цікавитеся.

Що таке «закритий аккаунт в інстаграмі» і чи можна його переглянути?

Хто завгодно: звичайна людина, блогер або представник бізнесу може зробити свій профіль закритою сторінкою в інстаграмі. Ця функція використовується, коли власник хоче з тих чи інших причин обмежити коло осіб, які можуть переглядати його пости і Сторіс.

Приховуючи профіль, користувач залишає доступ до своїх публікацій тільки тим, хто вже був на нього підписаний. Нові фоловерів залишають заявку на підписку. І тільки після схвалення можуть бачити фотографії і відео власника аккаунта.

Обійти цю функцію повністю – неможливо. Право користувача зірвати від чужих очей свої публікації – першочергово для розробників. Але є декілька хитрощів, які можуть допомогти побачити заховані фото в прихованому обліковому записі.

Як подивитися закритий профіль в інстаграм без передплати?

Найлегший і простий варіант подивитися фото в закритому профілі – відправити заявку на підписку. Для цього потрібно клікнути на кнопку «Підписатися» під шапкою закритого аккаунта.

Але, якщо власник прихованої сторінки не схвалить її – побачити фото не вийде. До того ж, бувають ситуації, коли небажано, щоб людина дізнався, хто саме хоче отримати доступ до його публікацій. Тоді можна скористатися іншими способами.

Спосіб 1. Створіть фейковий профіль

Зайти на закритий аккаунт instagram і зберегти свою анонімність можна створивши нову сторінку в інст. Після, вже з створеної сторінки відправляти запит на підписку. Для того щоб користувач відкрив доступ для фейковий аккаунта – його потрібно зробити максимально схожим на реальний.

  • Заповніть його фотографіями, їх можна взяти з інтернету.
  • Придумайте хоча б короткі підписи до фото.
  • Підпишіться на інші акаунти, щоб поле «підписки» не було порожнім.
  • Наберіть собі передплатників, наприклад за допомогою взаємних підписок.

При створенні фейк, слід враховувати інтереси того, чий закритий профіль хочеться подивитися. Якщо людина любить подорожувати – викласти фото з різних куточків світу. Або він небайдужий до тварин – тоді можна запостити милі відео з кошенятами.

Відео-інструкція для перегляду закритого профілю першим способом:

Найризикованіший, але найбільш дієвий хід – знайти в соціальних мережах старого знайомого ту людину, кому належить прихований аккаунт. Підійдуть однокласники, колишні колеги – ті, з ким людина вже точно не спілкується. Потрібно зберегти фото, які викладає ця людина, і створити сторінку від його особи. Побачивши знайому фотографію, власник закритого профілю, швидше за все, відразу схвалить підписку.

Спосіб 2. Використовуйте акаунти своїх друзів

Створення реалістичного фейковий аккаунта – справа довга і трудомістка. У тому випадку, коли людина закрив профіль саме від вас, попросіть свого близького друга зробити запит на підписку. Може бути, власник прихованої сторінки його схвалить. Тоді ви зможете дивитися публікації від імені вашого друга.

Можливо, у вас і людини з прихованим профілем, є спільні друзі, які вже підписані на нього. У цьому випадку, ви можете попросити у них подивитися фото вашого спільного знайомого з їх телефону.

Спосіб 3. За допомогою сторінок в інших соціальних мережах

Отримати доступ до прихованого аккаунту, можна переглядаючи сторінки цієї ж людини в інших соціальних мережах: твіттері або фейсбуці. Якщо вони пов’язані зі сторінкою в інстаграмі, велика ймовірність репоста фотографій і відео з закритого профілю, наприклад, на стіну фейсбука.

Цей спосіб допоможе подивитися закриту сторінку в instagram, якщо сам користувач вирішив поділитися постом з інстр на інших сервісах. У стрічці Фейсбук з’являється копія фото і підписи до нього. У твіттері – посилання, яка відкриє пост громадськості, навіть якщо профіль закритий.

Програми, додатки і сервіси для перегляду закритих профілів. Чи працюють вони?

В інтернеті величезна кількість додатків, які ви виявите, якщо будете цікавитися, як подивитися закритий профіль в інстаграм. Всі вони обіцяють надати доступ до прихованих сторінок і можливість перегляду їх вмісту. Але на ділі, не існує жодного коректно працює онлайн-сервісу або програми.

Остерігайтеся таких додатків. Не встановлюйте їх на свої пристрої. Всі вони, без винятку, створені для того, щоб виманити гроші у довірливих користувачів. Крім цього, такі програми можуть заразити смартфон вірусом.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: