Ідеї ​​для Селфі в Інстаграм для дівчат і хлопців – ТОП 10

Учасники приходять в інстаграм за візуальним контентом. Якщо господар аккаунта придумає оригінальні ідеї для фото в інстаграм, то його знімки ризикують бути перегорнуто без уваги. Однотипні інтер’єри, офіси, вулиці, кафе – все це є в повсякденному житті і бачити їх на чужих фотографіях не цікаво. Спрацьовує оригінальність, стиль, несподіванка, тобто ті ідеї для Селфі в інстаграм, яких ні в кого ще не було.

Як зробити ідеальне Селфі в Інстаграм: секрети

Ідеальний знімок спочатку народжується в голові. Без цього не допоможе ніяка «наворочена» фототехніка. Головне – ідея, а базові та спеціальні знання допоможуть її втілити.

Попрацюйте з освітленням

Правильний світло основа хорошої фотографії. Професійні фотографи завжди слідують за світлом: встають на зорі, щоб зловити його і вичікують годинами потрібного кута променя. Для Селфі досить базових знань про висвітлення. Воно буває:

 1. Спрямоване освітлення, що виділяє одні деталі і затінювати інші. Світловий джерело знаходиться в 1,5-2 метрах від об’єкта зйомки. Приклад малює освітлення – світло сонця, що проходить через отвір дверей або вікна, між деревами або будівлями.
 2. Заповнює. Це світло рівномірний і не створює тіней. Така освітленість допоможе при подальшій обробці кадру: легко виділити потрібні деталі і затінити другорядні.
 3. Створює світлову смугу. Чим далі джерело освітлення від об’єкта, тим вже смуга, і навпаки.
 4. Фоновим. Їм висвітлюється фон. Це завжди розсіяний, м’яке світло. Щоб виділити об’єкт зйомки, його треба висвітлити сильніше, ніж фон.
 5. Світловий акцент. Вузький пучок строго спрямованого світла. Жорстко виділяє одну деталь, приховуючи інші.

Вибирайте правильний кут

Кут зйомки – це становище об’єктива щодо об’єкта зйомки. Якщо при зйомці selfie розташувати камеру вище рівня очей, акцентується особа. Фігура при такій зйомці другорядна, а тому виглядає стрункішою. Будь-яка дівчина любить такий ракурс, навіть при худорлявої комплекції.

Розташування камери навпаки рівня підборіддя зробить модель вище. Якщо потрібно зменшити особа по відношенню до тіла – це той самий ракурс.

При груповий зйомці камеру краще розташовувати на рівні очей об’єктів. Так можна уникнути оптичних спотворень.

Не забувайте про виразі обличчя

Щирі емоції – 70% успіху фотографії. Особа кожної людини унікальне. Не потрібно копіювати когось, стаючи в «загальноприйняту» позу або роблячи «модне» вираз обличчя. Чим природніше почуття на фото і вище градус емоції, тим краще.

Легкий макіяж обов’язково, тіні навколо очей або почервоніння шкіри краще приховати.

Слідкуйте за якістю знімка

В хорошому знімку не повинно бути випадкових деталей. Похмура тітка, писав собачка, будинок з розвішані на балконі білизною і тому подібні об’єкти нещадно видаляються. Ніяких білих плям, непотрібних частин тіла і зайвих деталей одягу. Розмиті і темні знімки – в корзину. Якщо фото робиться в квартирі, треба простежити, щоб у кадр не потрапили розкидані речі, предмети гігієни або відображення в дзеркалі батька в розтягнутих треніках.

Гід від зірок Інстаграм

Кілька порад від професіоналів:

 • знімаючи портретний кадр проти сонця, можна використовувати спалах, вона нівелює непотрібні тіні на обличчі;
 • макрозйомку може забезпечити крапля води на камері – вона буде працювати, як лінза;
 • селф-стик збільшує зону огляду і дозволяє зробити знімок з оригінального ракурсу;
 • при яскравому сонці можна знімати через темні окуляри з градієнтним фільтром, розташувавши телефон на складених дужках очок;
 • ефект матриці можна створити, прив’язавши телефон , що працює в режимі серійної зйомки, до волосіні і розкручуючи його;
 • використовуючи штатив і таймер, можна зробити Селфі зі спини.

Як зробити Селфі, що викликає інтерес

Якщо користувачі підписалися на аккаунт в інстаграм, значить їх цікавить господар сторінки. Тоді креативити потрібно з фоном Селфі.

Нестандартні і красиві місця

Більшість людей в світі хотіли б більше подорожувати. Значну частину бажаючих зупиняє відсутність фінансів, не меншу – відсутність комфорту в поїздці. Одне із завдань інстаграмщіка – забезпечити враженнями від нових місць своїх передплатників. Вони бачать красиві, історичні місця безкоштовно і не змінюючи звичну обстановку.

Нікуди не виїжджаючи зі своєї місцевості теж можна робити цікаві фото. Треба тільки подивитися на знайомі ландшафти творчо. Звичайний краєвид може дати безліч ідей для незвичайних кадрів. Наприклад, таймлапс жвавій вулиці з одним нерухомим об’єктом. Або використання дахів авто, як відбиває.

Фото з відомими людьми

Це безпрограшний варіант. Медійні особи завжди цікаві публіці і знімок власника аккаунта поряд з ними не залишиться без уваги. Наприклад, Том Круз в нещодавню поїздку в Київ відвідав станцію метро в центрі. Ось вже, напевно, населфілісь з ним все, хто опинився в потрібний час у потрібному місці.

Несподівані ситуації в кадрі

Іноді навіть натхнення не обов’язково, досить уважності і постійної готовності до зйомки . Люди навколо сміються, сваряться, падають, жують, щось кидають, стають в смішні пози і чудачат, коли думають, що їх ніхто не бачить. Телефон або камера повинні бути напоготові завжди.

Незвичайні фото з тваринами

Тут треба бути готовим до того, що господар Селфі сам стане фоном. Тому що кадр з тваринами, як і з дітьми, неможливо затьмарити ні красивою позою, ні гарним пейзажем, ні собою.

Використовуйте заборонені прийоми

Що якщо знятися у фраку або метелику на пляжі ? Або в піжамі на уроці? З бенгальським вогнем на фестивалі феєрверків? Покер-фейс на концерті Comedy? Подібна публікація неминуче підніметься в топ.

Як створити топове Селфі – обробка знімка і фільтри


Правильна комбінація і базові навички фотозйомки – основа хорошої фотографії. Не менш важливе значення має вміння обробляти знімки. Смартфони підтримують основні програми. Непрофесійному фотографу не обов’язково застосовувати дорогу фототехніку. Топове Селфі можна зробити вдома, тобто прямо в телефоні. Досить використовувати додатки Adobe Lightroom, Snapseed, VSCO Cam. Вони допоможуть пригасити відблиски, створити потрібне колірне настрій, збалансувати білий колір, виправити помилки знімання.

Чи не буде плагіатом черпати ідеї для Селфі у зоряних блогерів. У всякому разі, на перших порах. Навик бачення кадру повинен розвиватися і прогресувати. Вчитися у профі – хороша вправа і тоді власні ідеї для Селфі в інстаграм не змусять себе довго чекати. Формула успіху, як можна більше практики.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: