Як створити промоакцію в Instagram?

Промоакція – один із способів залучення нових клієнтів. Як виглядає цей метод реклами в Інстаграм і як його запустити.

Що таке промоакція в Інстаграм?

У звичайному житті промоакції вельми різноманітні – від роздачі листівок до яскравого костюмованого шоу. Але як би не було оформлено захід, його мета – привернути увагу.

В інтернеті промоакція виконує ту ж функцію. Роль промоутерів в цьому випадку виконують самі передплатники та гості аккаунта, коли ставлять лайки рекламі, яку бачать в стрічці Інстаграм. Вдало створений вірусний пост – картинка або відео – за короткий час здатні буквально облетіти інтернет і залучити сотні нових людей.

Як правильно оформити промоакцію?

Перш, ніж запускати промоакцію, потрібно провести підготовчу роботу і чітко визначити цільову аудиторію. Виходячи з цього створюється контент, який буде найбільш цікавий саме їй. Уже після того, як реклама буде запущена статистика в інстаграм покаже її ефективність.

Рекламу запускають через Фейсбук. Для цього треба мати пов’язані бізнес-профілі в обох соцмережах .

Детальніше про рекламну кампанію в інстаграмі читайте в статтях:

Оформлення промоакції по кроках

Щоб дізнатися, як самостійно запустити рекламу в інстаграм через фейсбук, подивіться відео, або дотримуйтесь покрокової інструкції під ним.

 1. Зайти в налаштування профілю на особистій сторінці Фейсбуку і вибрати в меню «Створити рекламу».
 2. Вказати мету рекламної компанії: підвищити охоплення аудиторії, привернути людей на сайти, виконати певні дії та ін.
 3. Натиснути кнопку «налаштувати рекламний аккаунт».

Запуститься майстер налаштувань, в якому треба вказати необхідні критерії. Тут же вибирають ресурс, на якому буде розміщена рекламна посилання, вказують діючі акції, завантажують інформацію по таргетингу (кому реклама буде показуватися).

 • Коли майстер дійде до налаштувань плейсменту, треба вибрати пункт «Редагувати плейсмент» і вказати Інстаграм.
 • Потім підтверджується бюджет і трафік промоакції. Для першого запуску рекомендується вибирати невеликий часовий проміжок (2-4 дні). Потім аналізується статистика і, при необхідності, вносяться коректування в контент або настройки показу реклами.
 • У рекламному кабінеті можна зайти в розширені налаштування і змінити опції оптимізації: час і швидкість показу, дія, за яке йде оплата, бажану ставку.
 • Потім потрібно прив’язати сторінку Інстаграм, якшо по кнопці «Додати обліковий запис» з іконкою соц мережі. Якщо профілю ще немає, на цій стадії його можна створити.
 • Далі йде безпосередньо завантаження рекламного поста. Потрібно вибрати формат (галерея, картинка, відеореклама, слайд-шоу), завантажити зображення або відео, вказати посилання і дії, які повинен здійснити відвідувач.

В кінці буде можливість подивитися, як повинен виглядати рекламний пост. Якщо він влаштовує, натискають кнопку «Підтвердити» і переходять до оплати. Після цього реклама відправиться на модерацію.

Зазвичай перевірка займає не більше 24 годин. Якщо пост не порушує правил і все посилання коректні, рекламна компанія запускається відповідно до вказаних настройок.

Запуск промоакції на телефоні

Запустити промоакцію в інстаграмі можна і з телефону. В першу чергу вам потрібно опублікувати той пост, який хочете просувати. А далі:

 • Зайти на сторінку і натиснути на кнопку “промоакції”.

 • Внизу сторінки виберіть “створити промоакцію”.

 • Виберіть місце призначення. Це те, куди будуть переходити користувачі, клікнули на рекламу. На вибір аккаунт в інстаграмі, сайт або чат в директ. Натисніть далі стрілочку в правому верхньому куті.

 • Визначтеся з цільовою аудиторією. Її може автоматично визначити instagram, орієнтуючись на існуючих передплатників. Або ви вручну можете вибрати: показувати пост людям, які відвідують певні місця (або знаходяться в конкретному місті), з потрібними інтересами, а також задати стать і вік.

 

 • Задати параметри бюджету і тривалості промоакції. Змінювати денний бюджет і тривалість реклами можна пересуваючи повзунок. При цьому автоматично буде розраховуватися приблизний охоплення.

 • Останній крок перевірити всі введені дані і оплатити рекламу. Якщо виникають проблеми з додаванням способу оплати необхідно зробити це в особистому рекламному кабінеті на Фейсбук.

Перед публікацією можна подивитися, як пост буде виглядати. Після того, акція буде оплачена і створена вона відправиться на модерацію. Потім, її побачить цільова аудиторія.

Щоб з модерацією не виникало проблем необхідно слідувати правилам.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: