Як видалити лайки з фотографій в Інстаграмі?

Лайк – одиниця обчислення популярності. Вона показує, як публіка відноситься до записів, оцінює зацікавленість передплатників і якість контенту. Згодом інтереси людей змінюються, але це не завжди є причиною прибрати лайки.

Деякі користувачі, відписуючись від сторінки, забирають лайки з собою. А деякі так і залишаються серед фоловерів. Другою причиною прибрати власні лайки з фото в Інстаграм є сварка. У такому випадку користувач хоче забрати сердечка зі сторінки хлопця, дівчата, друга і т.д. Можна прибрати і лайк, який був поставлений випадково, але про це дізнається власник поста.

Як приховати лайки з фото в Інстаграм?

Перше – необхідно налаштувати приватність.

Ваші записи можна легко знайти за хештегом, якщо ви їх вказуєте.

Щоб виключити це, можна обмежити доступ сторонніх осіб до своїй сторінці в соціальній мережі:

  1. Відкрити профіль в додатку Instagram.
  2. Перейти в налаштування. Для Андроїда необхідно натиснути на три точки або три смужки в правому верхньому куті, в меню внизу вибрати розділ «Налаштування». Для айфона потрібно натиснути на значок шестерінки або гайки поруч з фото.
  3. У меню, що вибирають пункт «Закритий профіль» і підтверджують дію.

Такий перехід можливий тільки для сторінок користувачів, а для бізнес-аккаунта такої можливості немає. Щоб активувати захист у бізнес-профілі, необхідно переключитися назад на особисту сторінку, після чого виконати ту ж послідовність дій. Детальніше про це в статті “Як видалити бізнес-профіль в Інстаграмі“.

В результаті при пошуку буде відображатися тільки фотографія профілю, а під ним розміститься запис про те, що обліковий запис є закритим.

При пошуку за хештегом також не буде доступний широкому запис, але вона врахує в кількості постів по тегу. Аналогічна ситуація з геолокації.

Ще одна особливість – для доступу до особистої інформації сторонньому користувачеві буде потрібно подати заявку. Тільки після її схвалення він зможе подивитися пости і поставити лайк.

Як прибрати лайки з фото в Інстаграммі?

Прибрати всі лайки з фото в Інстаграм не вийде. Зробити це можна тільки видаливши або заархівувавши запис. Але в такому випадку вона не буде видна ні власникові профілю, ні його передплатникам. Тобто обмежується можливість проставлення сердечок і написання коментарів за рахунок відсутності поста.

Ще один варіант – після переходу в закритий аккаунт видалити небажаних передплатників. Це дозволить стерти їх лайки і коментарі.

Щоб видалити фоловерів, необхідно відкрити список передплатників. Праворуч від імені буде кнопка з трьома крапками. Натиснувши на неї, відкриється питання про те, чи дійсно ви хочете прибрати даного користувача зі своїх передплатників. При підтвердженні підписка анулюється. Користувачеві при бажанні потрібно буде подавати запит знову, який ви можете не брати.

Найпростіший спосіб прибрати лайк – попросити людину, натиснувши на сердечко, зробити це ще раз. Повторне дію зітре його.

Як видалити чужі лайки зі своїх зображень в ІНСТА?

Стерти чужі лайки масово неможливо, надається можливість тільки видаляти учасників з передплатників.

Після цього їх лайки стираються з постів на сторінці. Однак таке заняття займає досить багато часу. Ефект від нього спостерігається не моментально. Потрібно перезавантажити сторінку, а в деяких випадках почекати ще якийсь час.

Якщо користувач самостійно видаляє сторінку, його сердечка і коментарі продовжують існувати протягом якогось терміну. Через деякий час вони анулюються.

Як прибрати всі свої лайки з фотографій в Instagram?

Очистити сподобалися публікації можна послідовно, прибираючи позначки одну за одною. Скоротити час на виконання процедури не вийде, тому що функції масового стирання лайків не передбачено.

Проставлення лайків дозволяє вибрати вподобані фото і зробити їх доступними для повторного перегляду. Для цього необхідно в додатку перейти в профіль. Далі відкрити настройки і натиснути на пункт «Сподобалися публікації». Прибирати свої лайки також зручно через цю вкладку.

Як приховати лайки на фото від учасників форуму?

Інстаграм не передбачає можливості приховувати поставлені лайки одних користувачів від інших. Ця соціальна мережа – відкритий простір. Головна ідея – отримати якомога більше лайків на свої публікації. Популярним пост робить активне його обговорення в коментарях.

Зворотній завдання в ній є нездійсненним. Єдиним способом позбутися небажаного лайка користувача – його видалення з передплатників сторінки.

Прибрати людини з фоловерів можна перейшовши на його аккаунт. У правому верхньому куті є кнопка з трьома крапками. Натиснувши на неї, ви побачите список, в якому потрібно вибрати пункт «Заблокувати». Після проведення цих дій користувач не отримує повідомлення, що він більше не є передплатником вашого інстапрофіля. Так людина не дізнається, що ви хочете видалити його лайки.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: