Анімовані Сторіс для Інстаграм, як зробити і додати анімацію в додатку

У середини 2012 року Інстаграм увірвався в життя 70% мешканців мережевого світу. Його популярність росла як снігова куля. Однак на початку 2016 року соцмережа стала різко втрачати своїх користувачів. Інстаграм почав поступатися новому додатку Снепчат. Вихід зі скрутного становища був знайдений за допомогою запуску сторіз в середині цього ж року. Розвиток додатки призвело до того, що анімовані Сторіс для інстаграм стали невід’ємною частиною життя просунутого інстаграмщіка. Щороку створюються нові «фішки» і модернізуються старі, щоб вони працювали на популяризацію аккаунта.

Анімовані історії: що вибрати стандартний шаблон або креативний підхід?

Якщо обліковий запис призначений тільки для близьких друзів і мами, нічого вигадувати не треба. Близька аудиторія – дуже вдячні глядачі і раді будь-яким відео та фото. Для набору передплатників і просування сторінки необхідна фантазія.

Використання шаблонів, щоб зробити анімовані сторіз, не скасовує того, що у історії повинен бути продуманий концепт сюжету, зав’язка, кульмінація і розв’язка. Інстаграмщік – сценарист, режисер, оператор, освітлювач і виконавець головної ролі. Шаблони додатків використовуються тільки як допоміжні інструменти.

Як зробити анімований елемент для Сторіс

Проста текстова анімація здатна повністю перетворити фото або ролик. Принцип роботи простий: в шаблоні вибрати гифку, надати їй потрібний розмір, помістити її на обраний колір фону, надлишки прибрати за допомогою інструменту «ластик».

Можна використовувати яскраві стікери для більш вираженого ефекту. Написи краще використовувати авторські. У шаблонах додатків є чіткі інструкції, як зробити власний стікер. Всі огріхи нехитрого дизайну початківця користувача можна згладити дотепною або неординарною ідеєю, написаної анімованим текстом.

Послідовність кроків:

 • вибір шаблону;
 • створення дизайну;
 • анімацію історії;
 • публікація.

Додатки для створення анімації

Статичні картинки в інстаграм швидко набридли. Навчитися юзати анімацію, відео та «пожвавлення» фото. Анімаційні програми покликані полегшити цю роботу. Опції в шаблонах використовувати можна інтуїтивно. Всі програми адаптовані під андроїд, айфон або під той і інший відразу.

Назви додатків «говорять», відразу зрозуміло, які анімаційні «фішки» можна зробити з її допомогою.

Adobe spark post

В головному вікні керування має два розділи. В один завантажуються власні пости користувача, інший містить шаблони.

Варіантів шпалер три:

 • авторські фотографії;
 • шаблонні фотографії;
 • кольорова заливка .

Можна створити комбіновані шпалери, поєднавши кілька варіантів. Адаптувати відео або картинку під потрібний розмір можна відразу в додатку. За допомогою функції редагування до ролика додається текст. Є кілька варіантів його розміщення.

Кнопка «Effects» відкриє набір інструментів для анімації постера. Є набір логотипів і іконок.

Storybeat

Набагато цікавіше бачити фотографії з відпочинку на узбережжі з накладеним шумом моря, ніж «німі» знімки. Цей додаток навчить, як додати звуковий ряд до відео або фото матеріалами. Музику або звукові ефекти можна використовувати шаблонні або записати самостійно.

Створити слайд шоу, панорамний ролик або зробити анімацію відео також є в програмі.
Додаток безкоштовно для скачування в Гугл Плей або App Store.

Canva

Сервіс надзвичайно простий у використанні і підійде новачкам в дизайні. Зображення конструюються з готових елементів. Створити картинку з «нуля» в даному додатку не вийде. Однак є можливість завантаження авторських елементів.

Навіть безкоштовна версія має близько 8 тисяч шаблонів графіки і анімаційних елементів. Пропонованих функцій цілком достатньо для створення Сторіс інстаграм без скачування платної преміум версії.

Основний функціонал базової версії:

 1. Фільтри для редагування фото.
 2. Каталог стічних фотографій з функцією пошуку по темам.
 3. Редаговані шаблони, банери, логотипи.
 4. Функція підключення інших користувачів для командної дизайнерської роботи.

Потрібно врахувати, що не всі шрифти адаптовані під кирилицю. Для користування сервісом потрібна ємна оперативна пам’ять, так як використовується багато трафіку.

Vimage

«Пожвавлення» картинок за допомогою сінематографів набирає популярність. Цей додаток допоможе зробити відео аватарку, додати рухомі елементи до будь-якого статичному фотознімку.

За допомогою кнопки «+» в інтерфейсі програми можна зробити анімаційними фото або відео. У бібліотеці додатка близько 100 рухомих елементів дизайну. Програма постійно оновлює свій каталог. Вибрати є з чого. Передбачена можливість зміни фону, кольоровий заливки, прозорості та інші функції редагування матеріалу.

Zoetropic

Програма дозволяє перетворювати фото в відео. Можна додати елемент руху тільки до частини зображення, стабілізувавши решту картинку. Великий вибір шаблонів, щоб створити анімований ефект.

Базовий варіант додатка має обмежений набір інструментів. Повний функціонал для професійних відео в Сторіс можна придбати по підписці на PRO версію.

Mojo

Сервісом пропонується близько 40 шаблонів і 50 видів шрифту або готового тексту. Скачується програма без реєстрації, але передбачена і платна, розширена версія.

Інтерфейс гранично простий, потрібно:

 • вибрати шаблон з анімацією, змінити при необхідності розмір;
 • додати текст, банер або стікер;
 • опублікувати в інстаграм або будь-який інший соцмережі.

Все шаблони редаговані.

Якісний контент завжди цінується. Зараз недостатньо просто красивого фото або відео. Всі пости повинні нести посил. І неважливо продає це текст або філософський. Привернути увагу до оригінальності думки допомагають анімовані Сторіс. Вони роблять контент атмосферним, створюють певний настрій у фоловерів.

Бізнес активно використовує майданчики соцмереж. Створення анімованих Сторіс для інстаграм – відмінний рекламний хід для просування товару.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: