Актуальне в інстаграм як додати фото з галереї, зробити без історії

Ваша сторінка стане яскравішим з категорією актуальне в Інстаграм. У цьому розділі подано користувачам більше дізнатися про вас і ваш стиль життя. Всі пам’ятні події, будь то вечірка з друзями або романтичну подорож, – ніщо не загубиться і цілодобово буде радувати око. Пропонуємо поліпшити свою сторінку прямо зараз, прочитавши статтю про головні можливості та маніпуляціях над розділом.

Що таке актуальні історії

Сторіс інстаграм – розширення функціоналу, завдяки якому можна додавати тимчасовий контент на свою сторінку. Доступ до них обмежений 24 годинами, що не завжди зручно, адже не всі встигають подивитися їх зміст. Для спрощення збереження кількох фото або відео з Сторіс в інстаграм був доданий розділ “Актуальне з історій”. Він дозволяє зібрати ваші спогади в альбоми за темами. При цьому ви самостійно вибираєте, що додавати, а що ні. Доданий медіа будуть відображатися на головній картинці профілю, де його легко знайдуть гості і передплатники.

Для яких цілей використовується розділ

Простір закріплених сторіз використовується для особистих цілей. В такому випадку сюди можна додати радісні для вас моменти з життя. Таким чином, новоприбулі передплатники дізнаються цікаву інформацію про вашу роботу, близьких людях, хобі та розвагах.

Розділ зручно використовувати для спрощення ведення бізнесу. Тут розміщують відповіді на часті запитання клієнтів, найсвіжішу інформацію про ціни і акціях, а також показують процес роботи або надання послуги, позитивні відгуки клієнтів, відповідають на питання і проводять конкурси (ГівЕвеі).

Правила створення

При створенні цікавого розділу варто враховувати:

 • максимальна кількість знаків для назви – 16;
 • в назві використовуються не тільки букви, але й цифри, знаки і навіть смайлики;
 • одну Сторіс можна транслювати в кілька альбомів;
 • сторіз будуть перебувати на сторінці постійно, поки їх не приберете;
 • не зможете побачити, хто саме зайшов на вашу сторіз з цього розділу, але загальна кількість переглядів і натискань на вставлені посилання зміниться.

Оформляємо обкладинку

Правильно підібрана обкладинка збільшить кількість кліків і переглядів. Можна додати свою або редагувати існуючу в кілька кліків:

 1. Зайдіть в альбом з актуальними історіями.
 2. Натисніть “Редагувати” зліва внизу, а потім “Редагувати обкладинку” вгорі.
 3. Виберіть кадр з контенту, перегорнувши внизу можливі варіанти. Або натисніть на значок галереї і використовуйте бажану картинку з пам’яті смартфона.

Щоб урізноманітнити свій профіль, використовуйте мінімалістичні обкладинки, які підходять під загальну колірну гамму вашого контенту. Зручно, коли людина, дивлячись на іконки з розділу, розуміє, куди йому потрібно перейти. Наприклад, для манікюрного бізнесу можна створити альбом з цінами і з готовими роботами, на обкладинках яких будуть зображені відповідно значок долара і нігтів. Для більшої інформативності давайте зрозумілі назви.

Додаємо фото і відео

В першому варіанті можна додавати прямо під час завантаження історії:

 1. Виберіть зображення або відео з телефону.

 2. Додайте його в історію .
 3. Після натискання “поділитися” внизу з’явиться кнопка “додати в актуальне”.
 4. Не знімайте сторі протягом всього встановленого часу (24 години).

Другий варіант передбачає створення альбомів з контентом з архіву Сторіс:

 1. Знайдіть під фото профілю розділ з вибраними історіями і натисніть на плюс.

 2. Виберіть потрібні Сторіс і натисніть “Далі”.

 3. Визначте назву і обкладинку, тисніть “Готово”.

Таким же способом додаються зображення і відео в уже існуючу публікацію.

Додаємо фото не з історії

Додати картинку або відео відразу з галереї в актуальне неможливо. Для цього спочатку потрібно створити Сторіс і не видаляти її протягом 24 годин. Тільки потім з’явитися можливість закріплювати її.

Щоб обійти це обмеження, додайте сторіз і закрийте доступ до неї, або залиште відкритою тільки для категорії “Близькі друзі”.

Скільки можна включити історій в актуальне

При додаванні історій в альбоми немає обмежень. Тобто можете публікувати таку кількість, яке вам хочеться.

З точки зору краси і зручності, веб-дизайнери та блогери рекомендують створювати не більше 4 альбомів, до 10 Сторіс в кожній. Таким чином, людина, що зайшов на ваш профіль, що не загубиться у великій кількості мультимедійних файлів і легко знайде необхідну і цікаву йому інформацію.

Звідки додавати сторіз в актуальне

Actual формується з архіву історій. Для цього натисніть на потрібну сторіз і в правому куті екрану внизу виберіть пункт “Виділити”. Після цього піде процес додавання обкладинки і назви альбому, а також інших фотографій, завантажених раніше.

Можна додати публікацію в свою Сторіс, а вже звідти “Виділити” в окрему категорію.

Як завантажити

Скачайте фотографії та відеоролики, знайшовши відповідну історію в архіві. Для збереження на пристрій, виберіть потрібну Сторіс і натисніть в правому нижньому кутку “Ще”, а далі “зберегти фотографії/відео”.

Чи можна приховати

Щоб приховати актуальне перейдіть в редагування альбому і натисніть галочку на фото або відео, які бажаєте приховати. Таким же чином легко повернути весь закритий контент на місце.

Як зберегти

Зберегти мультимедійні дані можна перейшовши в архів сторіз. Знайдіть потрібне фото або відео, а потім натисніть “Ще” і “зберегти фотографії/відео”. Більш того, в налаштуваннях програми є можливість зберігати всі ваші публікації після завантаження автоматично на телефон. Таким чином, в галереї з’явиться папка, в яку постійно будуть довантажуватися опубліковані файли.

Як подивитися архів

Всі закріплені сторіз розміщені в архіві історій. Для пошуку потрібного контенту після публікації натисніть на кнопку з трьома горизонтальними смужками в правому верхньому куті екрану, а потім підпункт “Архів”.

Видалення актуального зі свого аккаунта

цей процес розробники зробили максимально простим і зрозумілим. Щоб видалити непотрібну фотографію або відеофайл буде потрібно:

 1. Перейти в потрібний альбом.
 2. Знайти Сторіс, яку хочете видалити.
 3. Натиснути черзі кнопки “ще” і “прибрати з актуального”.
 4. Підтвердити свої дії “видалити фото” або “видалити відео”. У разі якщо передумали, передбачений пункт зі скасуванням.

Нововведення закріплення сторіз в інстаграм спрощує користування цим додатком. Розділ зручний в роботі, в нього легко додавати, редагувати і видаляти мультимедійні дані. Завдяки можливості персоналізації обкладинки і назви ними можна красиво доповнити загальний стиль сторінки, підвищити відвідуваність і зацікавити потенційну аудиторію. Щоб ще ефективніше використовувати функцію, розділяйте історії за категоріями, це, в свою чергу, полегшить комунікацію з передплатниками. Розробники добре постаралися і пропрацювали можливості розділу по максимуму, завдяки чому їм вже активно користуються популярні блогери інстаграмма.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 1
 1. Tetiana

  Як зробити так, щоб вічні сторіз були доступні усім, а не тільки близьким друзям. Коли зберігала актуальні- вибрала для близьких.

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: