Чому збільшилися перегляди історій в Інстаграм, навіщо зірки дивляться Сторіс

Що відбувається? Чому різко збільшилися перегляди історій у користувачів в Інстаграм? Ця подія викликає інтерес і провокує масу питань. Хто це робить, навіщо і як вберегти аккаунт від небажаних показів розповість стаття.

Різко збільшилися перегляди в Сторіс – що відбувається

Часті користувачі Інстаграму були здивовані дивним явищем. Кількість переглядів історії різко збільшилася і ніхто не знає звідки. Якщо середня статистика показів становила 50, то тепер 500. У той же час акаунти не містять нічого ексклюзивного. Люди, які мріють про популярність раділи. Інші задумалися.

Хто винен, спамери або масслукінг

Користувачі, запідозривши недобре, стали дивитися список відвідувачів. Вони з’ясували, що більшість глядачів це комерційні акаунти ( «Вії Смоленськ» або «Квіти Барнаул»). Серед них зустрічаються і живі профілі, а іноді знаменитості.

Працюючі в соцмережах маркетологи, підтвердили, що різко виросли покази – це використовуваний масслукінг. Методика полягає в спонуканні до переходу в акаунт і гортання історії.

Такі відвідувачі не справжні. Дії виконуються автоматично. Тому малоймовірно, що людина відреагує на масслукінг, підпишеться або перегляне чужу історію.

Корисність даного методу не більше 3%, але чомусь СММ-менеджери надають цю послугу, стверджують в результативності. Постраждалі вимагають покарати винних.

Що таке масслукінг і як працює

Масслукінг – це щоденний автоматичний перегляд Сторіс, який використовується для розкрутки профілю в Інстаграм, але коефіцієнт корисної дії цього методу не доведений. Принцип роботи полягає в тому, що з вашого облікового запису переглядають історію конкретної групи людей. Насправді це повинно працювати на відповідну реакцію і охоплення аудиторії. Коли власник профілю бачить незнайомого відвідувача, він часто переходить на його сторінку і переглядає контент.

Автор цього способу Ліліт Восканян рекламувала сервіс накрутки в 2017 році. Вона запевняла, що по її методиці переглядають до 12 тисяч чужих Сторіс щодня.

Сьогодні автоматичні технології дають можливість перегляду мільйона історій кожен день. Нова методика інтенсивно використовувалася навесні 2019 року. Користувачі частіше стали скаржитися на спам. Інстаграм поки не передбачив боротьби з новим способом накрутки. Тому для захисту від непроханих гостей користувачі все частіше закривають свої акаунти.

СММ-менеджери стверджують, що масслукінг – це єдиний дешевий спосіб, що допомагає вирости охопленням аудиторії для знаменитостей.

Безпека профілю

Інстаграм стежить за порядком, тому він обмежив дії за кількістю відправки повідомлень, лайків та коментів для боротьби з нечесною накруткою. При виникненні підозр аккаунт відправляється в бан.

Перегляд чужих Сторіс обмежується числом в 500 тисяч щодоби. Маса сервісів з легкістю долають ці ліміти, так як отримати бан за перегляди неможливо.

Ті, хто користуються послугами масового перегляду сторіз, повинні вибирати надійний вузькоспеціалізований сервіс. Ці платформи працюють на результат і гарантують до 1 млн переглядів.

Ліміти і настройка масового перегляду Сторіс

В інтернеті багато майданчиків , що пропонують послуги масслукінга з безкоштовним пробним періодом. Найбільший сервіс пропонує до 100 млн переглядів щодоби. Цифра ніким не спростована. Щоденне залучення живих передплатників від 3 до 5 тисяч.

Як налаштувати масовий перегляд:

  1. Пройти реєстрацію. Для авторизації потрібно адресу електронної пошти та пароль.
  2. Прив’язати профіль Інстаграму до хмарної програми.
  3. Ввести логін, пароль і код підтвердження (приходить на телефон). Сервіс оберігає особисті дані клієнтів.
  4. Включити по ЦА. Вказати одну людину або список і запустити пошук.

Важливо. Не варто нехтувати налаштуванням.

Правила для результативної роботи:

  1. Перегляньте історії потенційної цільової аудиторії.
  2. Виставте в регулюванні пошуку конкурентів або регіон. Перегляд всіх підряд не дасть потрібного результату і не перевищить ліміт в 1 млн.

Якщо настройка правильна, то ця цифра забезпечить від 100 до 500 щоденних живих передплатників.

Чи не порушуйте тимчасової перерву. Встановіть для дорослого профілю 30 секунд між переглядами, для підліткових – 50 сек.

Запускають 10 оглядів Сторіс на 1 аккаунт. За статистикою щодня публікується 7 новин. Тому ця цифра буде оптимальною.

Набувають проксі, щоб убезпечити свій профіль. Так як співробітники Інстаграму з легкістю визначають IP.

Дотримуючись рекомендації, кількість передплатників збільшиться, і аккаунт не потрапить під санкції соціальної мережі.

Як захистити аккаунт від небажаних показів

Позбавити аккаунт від непотрібних поглядів в повному обсязі не вийде. Перегляд історії новими спам-ботами буде обов’язково. Використовують 2 методи, щоб захистити профіль від різкої накрутки показів:

  1. Закривають аккаунт, змінюючи налаштування секретності.
  2. Показують публікації тільки кращим друзям. Попередньо включивши в цей список своїх передплатників. Час від часу коригують цей перелік, додаючи нових друзів.

Технічна підтримка Інстаграму ще не придумала, як протистояти цьому виду спаму. Способів захисту трохи, але вони діють.

Якщо у вас різко збільшилися перегляди Сторіс в інстаграм, то це робота масслукінга. Коефіцієнт корисної дії методу накрутки не доведений, але якщо присутня необхідність, то дотримуйтесь правил настройки. Хто хоче захистити себе від небажаних показів, рекомендується закрити профіль.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: