Текст для розіграшу в Інстаграм: умови конкурсу або лотереї, приклади

Проведення конкурсів в Інстаграм – популярна тема. Кожен хоч трохи поважає себе блогер не оминає її стороною. Звичайно, розіграші мають місце бути, це прекрасний спосіб розширити свою аудиторію, залучити нових передплатників і підтримати інтерес старої аудиторії до свого облікового запису. Тут важливо правильно вибрати текст для розіграшу в Інстаграм.

Правила

Попередньо краще за пару днів до початку конкурсу, варто висвітлити проведення майбутнього розіграшу в стрічці. Це сконцентрує увагу передплатників на майбутню подію. У той момент, коли конкурс стартує, важливо чітко описати його правила. Вони не повинні бути занадто складними, це відштовхне багатьох потенційних учасників. Люди не хочуть довго вчитуватися і розбиратися в поставлених умовах, тому вимоги повинні бути досить прості.

Обов’язкові умови конкурсу – отримання призу. Як правило, це один або три призи, що залежить від масштабності розіграшу. Не обов’язково він повинен бути великим і дорогим.

Для невеликого аккаунта можлива і невелика вартість призу, близько 1000 рублів. Потрібно зацікавити людей або грошовим призом, або подарунком, цікавим для цільової аудиторії. Складно придумати короткий і ємний рекламує текст, але це запорука успіху. Успішні розіграші в Інстаграм – це хороший спосіб підняти число передплатників.

Який конкурс вибрати

Конкурси в Інстаграм можуть бути з різними алгоритмами. Найпоширеніші – це репост, відмітка друзів в коментарях і творчий конкурс. Розіграші з репоста неухильно йдуть в минуле, не дивлячись на те, що умови прості, але і відгук теж невеликий. Конкурси на основі позначки в коментарях більш продуктивні. В умовах виконання немає нічого складного: зазначити декількох друзів (наприклад, трьох), підписатися на профіль проводить лотерею, і, можливо, його друзів, і чекати результату.

Кількість коментарів не обмежена, а, значить, чим їх більше, тим більше шансів виграти. Кількість залучених людей збільшується і трафік зростає. Профілі учасників при цьому повинні бути відкритими, інакше свій приз виграв просто не отримати. Хорошим варіантом конкурсів є об’єднання кількох блогерів або брендів, це забезпечує і всебічну рекламну компанію і суттєві призи.

Аудиторія набирається швидко. Таке об’єднання називається гівевей. Спонсори вкладають гроші в рівних частках, обов’язковою умовою буде підписка на все спонсор-акаунти. Відмінною альтернативою простим репоста є творчий конкурс. Це коли потрібно щось зробити самому, наприклад, придумати креативну підпис до фотографії, написати чотиривірш з певної теми, зробити і розмістити тематичну фотографію. Ідеї ​​та приклади тексту для конкурсу в Інстаграм такі:

  1. Придумай смішну підпис до кадру. Найкреативніші отримають чудові призи.
  2. Це фото нашого прекрасного продукту в одному чудовому місті. Вгадаєш, в якому? Став лайк нашому конкурсному знімку і зроби свій – в рідному місті чи в якомусь незвичному містечку. Скоро ми виберемо переможця, який отримає в подарунок чудовий набір наших товарів.

Перевагою творчого конкурсу є те, що він як би об’єднує аудиторію. Люди починають відчувати, що займаються одним спільною справою. Це ще й можливість для самореалізації.

Як написати і що дарувати

Як же все-таки грамотно написати текст, позначити правила і умови розіграшу? Оптимальний текст для розіграшу повинен бути лаконічним, при цьому зачепити аудиторію. Умови потрібно викладати коротко, чітко і ясно. Бажано з ноткою гумору. Важливо не забувати про цільову аудиторію. Якщо розіграш проводить фітнес або ЗСЖ-блог, то призи логічно пропонувати, що допомагають вести здоровий спосіб життя, такі як пароварка, фітнес-браслет, різні абонементи і т.д.

Блогери, які висвітлюють питання материнства і дитинства, як правило, пропонують цікаві товари для дітей, ну а від ювелірних магазинів, звичайно, передплатники чекають розіграшу коштовностей. Великі бренди часто дарують своїм передплатникам гарантовані призи у вигляді промо-кодів до різних акцій. Текст розіграшу може бути розміщений в публікації, але останнім часом часто з’являються конкурси, освітлювані в історії. Тут вибір особисто за кожним.

Умови конкурсу повинні бути прості. Для залучення аудиторії до участі приз потрібно обов’язково показати. Краще це зробити в історії. Якщо призів кілька, то показати варто все, бажано в руках у усміхненого щасливої ​​людини. Тут працює візуалізація. Якщо приз грошовий, це правило теж працює. Фото або відео грошових купюр теж виглядає привабливо.

Іноді приз може не становити великий матеріальної цінності, а бути деяким підбиттям підсумку заздалегідь проведеної кампанії. Наприклад, акаунти, спрямовані на раннє розвиток дітей, можуть запропонувати в якості призу настільну гру або матеріал, корисний для развівашек, раніше опублікованих в блозі.

Позначаємо годину Х

Важливо не забути написати і дублювати дату закінчення розіграшу. Оптимальний термін проведення – близько тижня. Цього часу достатньо, щоб залучити аудиторію і утримати її увагу. Якщо конкурс триває занадто довго, то передплатники просто забувають про його проведення. Для невеликих акаунтів з числом активних передплатників приблизно до 100 тис. Можна час проведення розіграшу скоротити до 2-3 днів. Тут буде достатньо повідомити передплатників перед проведенням розіграшу, потім розмістити текст і останнім етапом підвести підсумки.

Збільшуємо ставки

Якщо конкурс запущений і він не працює – поставте цінний приз для аудиторії. Якщо винагорода грошове, потрібно збільшити суму. Якщо приз, то збільшити його вартість. Цей крок приверне людей. Потрібно тільки постаратися дотримати баланс між зробленими вами грошовими вкладеннями і очікуваним результатом. Також можна спробувати збільшити кількість призів.

У невеликого аккаунта дороге винагороду може не виправдати себе. Щоб уникнути такої ситуації, можна напередодні конкурсу купити рекламу у блогерів або паблік з подібною з вашою тематикою. Це дуже ефективний захід, яка ненав’язливо приверне аудиторію в ваш аккаунт. Текст умов конкурсу повинен сповіщати, що проводиться лотерея, переможець якої буде обраний випадковим чином.

Публікуйте в своєму акаунті побільше інформації, пов’язаної з конкурсом, і залучайте аудиторію в свій блог. Винагорода люблять все, особливо при нескладних умовах проведення конкурсу.

Підводимо підсумки

Настає час підбиття підсумку – вибір переможця конкурсу. Для цього може використовуватися безліч спеціальних програм-рандомайзеров. У певний день і годину, освітлений заздалегідь, за допомогою програми в коментарях обираються переможці випадковим чином. Учасники, залишаючи коментарі, можуть себе нумерувати, додаючи 1 до попереднього номера. У такому випадку відбір переможця буде наочним.

Скрін результатів публікується в Інстаграм і обов’язково озвучується в історії, потрібно постаратися, щоб ніхто з передплатників випадково не пропустив результат. Можна провести підбиття підсумку в прямому ефірі, завантаживши рандомайзер заздалегідь і показавши при виборі переможця. У цьому випадку теж варто оголосити переможців в історії. Зайве нагадування показує вашу зацікавленість в тому, щоб виграли отримали свої призи.

Підведення підсумків краще проводити в будні, тому що концентрація людей в соцмережах вище, а активність більше, ніж в вихідні. Звичайно, не забуваємо про чесність конкурсу. Всі призи повинні бути відправлені до щасливих переможців. Інстаграм не відслідковує, чи дійшов подарунок до свого адресата, це залишається на совісті організатора. Ну і не варто забувати, що конкурси-розіграші слід проводити регулярно. Правда, не дуже часто, адже краще – ворог хорошого. Постійне нав’язування участі в конкурсах може відштовхнути аудиторію, оптимальний термін – 1-2 місяці.

Отже, склавши грамотний текст для проведення розіграшу в Інстаграм, є реальна можливість розкрутити свій аккаунт на повну котушку, скористайтеся цим шансом. Тільки в ваших силах зацікавити аудиторію і підірвати свій блог!

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 2
  1. Виктория

    Супер

  2. Виктория

    :?:

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: