Як додати історію в інстаграм якщо вже є одна до вже існуючих з телефону

«Інста» є однією з найпопулярніших соцмереж , і не дарма. Вона володіє численними «фішками» для найбільш успішного залучення потрібної аудиторії. З таких «фішок», перш за все, можна виділити stories. Ці короткі відео чомусь подобаються фоловерів більше, ніж звичайні пости.

Але чи можна укласти свою думку в 15 секунд? Не завжди. І тоді, звичайно, виникає очевидне запитання: як додати історію в Інстаграм, якщо вже є одна в стрічці? Алгоритм дій абсолютно простий, його знайдете далі по тексту.

Що потрібно врахувати перш, ніж робити кілька історій

Перш ніж додати Сторіс в свою стрічку, необхідно запам’ятати деякі принципи. А саме:

 1. Термін зберігання історії становить 1 добу з моменту її завантаження. Тобто через 24 години після того, як матеріал викладений, ролик буде автоматично видалений. Це прийнято, щоб не перевантажувати систему Інстаграма.
 2. Для тих, хто хоче довше милуватися своїм творінням, існує розділ «Актуальне». І тоді 24 години – не межа за часом для вашої відеоісторії.
 3. У Сторіс можна додавати необмежену кількість цікавлять вас аудіо і відеофайлів. Про це принципі ще раз згадаємо нижче.
 4. Матеріал для роликів можна не тільки знімати онлайн, але і брати старий з галереї. На щастя, заборона на використання не свіжих фоток був відносно недавно знято.
 5. Для любителів відфільтрованих «короткометражок» в стрічці, Інстаграм пропонує досить цікавий редактор: додавайте хештеги, дати, геолокацію, різні смайли і вушка, а також міняйте тони на холодні або теплі.

Знання цих 5-ти пунктів дозволить отримувати на виході досить непогані і цікаві для користувачів історії. Тому обов’язково зверніть на них свою увагу.

Цикли історій в чому фішка

Переходимо до не менш цікавої теми – для чого ж потрібні ці «коротиші» в стрічці? Є 3 напрямки, за якими найчастіше використовуються Сторіс в Інстаграмі:

 1. Залучення фоловерів. І до того ж абсолютно безкоштовне. Це пов’язано з тим, що вчасно поставлений хештег і геолокація дозволяють потрапити в «рекомендовані» до багатьох користувачем соцмережі. Простий же постинг не тягне за собою такої кількості нових передплатників.
 2. Збільшення охоплення аудиторії в інстр. При досягненні планки в 10000 фоловерів система дозволяє залишати на stories різні посилання. Наприклад, на рекламний продукт. Відповідно, більше переглядів більше покупців.
 3. Відображення «короткометражки» у всіх передплатників. Звичайні пости, які з’являються тільки у певних фоловерів, знову програють.

Висновок за всіма пунктами напрошується один: ролики потрібні, щоб розкрутитися в соціальній мережі Інстаграм.

Принцип роботи циклів Сторіс

Розглянемо докладніше, як використовувати кілька 15-секундних відеоматеріалів для розкрутки свого профілю або ідей в Instagram:

 1. Ознайомити користувачів зі своїм розпорядком дня, наприклад, на роботі чи вдома. Передплатники, яких зацікавить один ролик, будуть заходити на вашу сторінку в надії побачити наступні.
 2. Провести онлайн-трансляцію. Припустимо, щоб показати в прямому ефірі потенційним клієнтам, як проходить майстер-клас у вашій студії. Це з великою ймовірністю спонукає людей відвідати в подальшому подібний захід.
 3. Для реклами новинок. Гарна реклама продукту – запорука успішного бізнесу. Тому вкладіть в свою «короткометражку» всю душу і чекайте великий приплив фоловерів.

Додаємо кілька історій

Отже, переходимо до головного – як створити кілька історій в Інстаграмі. Все робиться легко і просто:

 • додавання від двох і більше фотографій;
 • додавання від двох або більше відео.

Розберемося, як це зробити по кожному пункту більш детально.

На замітку. У коротких роликах можна комбінувати не тільки фото + фото та відео + відео, але і фото + відео.

Додаємо кілька фото через камеру або галерею

Щоб додати кілька фоток в історію Інстаграм не буде потрібно багато зусиль. Все що вам потрібно, це:

 1. Відкрити за телефону додаток Instagram і виконати в ньому вхід. Для цього використовуйте свій стандартний логін (ім’я користувача/номер телефону/email) і пароль.

 2. Змахнути екран пальцем зліва направо або натиснути на свою аватарку, розташовану у верхній частині стрічки. Це дозволить перейти в режим stories.

 3. Знову провести пальцем, але вже знизу вгору – з’явиться ваша галерея медіафайлів.

 4. Затиснути одну фотографію і поставити галочки на потрібних зображеннях.

 5. Натиснути на кнопку «Далі».

 6. Обробити матеріал. Детальніше про це – в розділі нижче.

 7. Продовжити.
 8. Уточнити за категорією, яким буде видно сторіз: для кращих друзів або для всіх передплатників.

 9. Клацнути «Поділитися».

Готово. Тепер ви опублікували кілька міні-історій в одному великому ролику.

Корисно знати. Щоб видалити одну з фоток в «короткометражці» не потрібно позбавлятися від всього відео. Досить переглянути stories до потрібної картинки, а потім клікнути на «три крапки» в правому нижньому кутку екрану. Далі відповідно – «Видалити».

Додаємо кілька відео

Щоб завантажити декілька відео в одну Сторіс, чинимо практично аналогічно попередньому алгоритму дій. А саме:

 1. Запустіть програму Інстаграм на своєму гаджеті. Авторизуйтесь в особистому профілі.
 2. Прокрутіть сторінку зліва направо, щоб відкрити режим монтажу.
 3. Відкрийте галерею і затисніть одне відео. Поставте галочку на другому, якщо потрібно.
 4. Виберіть «Далі» і відфільтруйте матеріал.
 5. Визначтеся з категорією фоловерів, що будуть бачити ваш «коротун» і публікуйте.

Цікаво. Врахуйте, що кожна міні-Сторіс триватиме по 15 секунд. Тому якщо одне відео триває 21 секунду, то воно буде поділено на два – 15 і 6 секунд відповідно.

Другий варіант публікації відео відрізняється тим, що його можна не діставати з пам’яті пристрою, а записати свіжим. Тобто в режимі монтажу ролика затисніть білу круглу кнопку і не відпускайте, поки не запишете повне «кіно». Система автоматично поділить його на «короткометражки» необхідної тривалості.

Особливості додавання на айФоні і Андроїд

Основний принцип, як викладати відразу кілька stories одночасно на «яблуці» і «прибульця» повністю ідентичний: ті ж значки, ті ж кроки по інструкції.

Однак єдине, що може відрізнятися – це інтерфейс на різних версіях операційних систем. Тобто значки можуть виглядати так само, але розташовуватися не в верхній частині екрану, а, наприклад, в нижній.

Процес обробки Сторіс

Вище вже не раз було сказано, що обробка відзнятого матеріалу також важлива для розкрутки свого профілю. Тому приділимо цьому окрему увагу. Для редагування в додатку передбачені наступні інструменти:

 1. Фільтри. Гортаючи вліво або вправо по доданому фото або відео, можна зробити картинку більш яскравою і барвистою або ж, навпаки, чорно-білої.

 2. Ефекти. Натиснувши на смайлик серед верхніх іконок, вийде додати ефект поцілунків, старого кіно або навіть накласти мордочку котика на свій портрет.

 3. Геолокація, хештеги, смайли і ін. Все це можна знайти, клікнувши на кнопку« сторінки з загнутим куточком ». Доданий значок можна буде видалити, затиснувши і перенісши на значок кошика.

 4. Малюнок. Вибравши іконку «олівець», зможете самостійно щось намалювати на зображенні.

 5. Текст. Якщо потрібно щось написати, але не знайшли це в меню з пункту 3 нашого списку, то клікніть на дві літери «Аа» у верхній частині екрану, виберіть колір і розмір.

На замітку. Після того як ролик буде завантажений, у нього з’явиться контур червоного кольору. Це означає, що ви його ще не переглянули. Прочитана ж сторіз має обведення сірого кольору.

Чому не виходить додати ще одну історію

Якщо не виходить опублікувати другу історію в Інстаграмі, то тут можуть бути дві причини:

 1. Технічні неполадки на сервісі. Для її вирішення, слід перезавантажити додаток. Якщо це не допомогло – почекайте 15 хвилин і повторіть попередню дію.
 2. Стара версія додатка ІНСТА, де відсутня функція stories. Усунути цю проблему допоможе оновлення програми в Google Play або AppStore.

Важливо. Якщо все вищеописане не допомогло, зверніться в технічну підтримку Інстаграм. Для цього в настройках в розділі «Довідка» натисніть на рядок «Повідомити про проблему».

Як доповнити історію в стрічці

Якщо потрібно всього лише доповнити історію в Інстаграмі, то тут все набагато простіше. Вам допоможе покрокова інструкція нижче:

 1. Запустіть «Інсту».
 2. Затисніть значок вже наявної історії.
 3. Виберіть в меню «Доповнити».
 4. Визначтеся з файлом: відео/фото, з галереї старий/зняти новий.
 5. Натисніть на іконку «Ваша історія» в лівому нижньому кутку.

Як додати кілька окремих історій в інстаграм


Немає нічого складного і в тому, щоб завантажити окремі Сторіс в стрічку. Завдання залишається такою ж простою, лише збільшується час для викладання всіх «коротишів» по ​​черзі. Якщо це те, що вас цікавить, то перейдемо до необхідних дій:

 1. Зайдіть в соцмережу Instagram на своєму пристрої. Виконайте вхід.
 2. Натисніть на аватарку в верхній частині екрану.
 3. Виберіть підходящий матеріал (відео або фото).
 4. Відредагуйте і додайте його звичайним способом.
 5. Переходьте до наступної stories.
 6. Поверніться в режим створення, зніміть або відзначте в галереї потрібні файли.
 7. Обробіть.
 8. Визначтеся з категорією фоловерів, яким буде доступний перегляд.
 9. Натисніть кнопку «Поділитися».

Готово. Тепер у вас в стрічці відразу дві 15-секундні «короткометражки» про ваш день.

Цікаво. Якщо не пам’ятаєте свої дані для авторизації, то клацніть на «Забули пароль». Пару дій і ви знову на свого облікового запису.

Щоб здобути популярність в такий соцмережі, як Інстаграм, потрібно пробувати все «фішки» і трюки, як, наприклад, кілька story. Така хитрість однозначно принесе користь, але обов’язково використовуйте її з розумом.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: