Скільки коштує реклама у блогерів в інстаграм – розцінки на послуги

12 мільйонів українців щодня користуються соціальними мережами. Власники акаунтів з мільйонами передплатників створюють тенденції, формують громадську думку і, при необхідності, стимулюють продажі.

Інстаграм спочатку проектувався як додаток, де викладають фото. Тепер сервіс перетворився на серйозний інструмент по розкручуванню авторських акаунтів і монетизації змісту.

Реклама в соціальних мережах стала двигуном маркетологів. Власники сторінок використовують аудиторію як додаткову можливість для отримання прибутку. Розглянемо, кому потрібна реклама у блогера в інстаграм, скільки коштує і які критерії вибору.

Хто замовляє рекламу у блогерів і навіщо це робиться

Традиційна реклама вже не працює так, як раніше. На комп’ютери встановлюються додатки, що блокують настирливу рекламу, при перегляді телевізора перемикають канали, тільки б не бачити. Намагаються не помічати і не читати рекламні оголошення. Тому більшої ваги набуває маркетинг впливу.

Людина, що володіє великими знаннями і досвідом в певній галузі, може авторитетом впливати на думки інших людей. У соціальних мережах це блогери, чиї регулярні публікації довели компетентність в тій чи іншій сфері. До думки фахівців прислухаються передплатники і з їх допомогою багато компаній здійснюють просування брендів в Instagram.

Зробити товар або послугу затребуваними за допомогою реклами в Інстаграм – один з найефективніших методів продажів.

Маркетинг впливу за дією схожий на сарафанне радіо. Ось блогер, він позиціонує себе як експерт і передплатники, які поважають його за компетентність. Якщо ці люди цільова аудиторія бренду, то блогера використовують як рекламного агента впливу.

У Інстаграм, в силу специфіки, просуваються товари і послуги, на які дивляться. У індустрії краси популярні beauty-блогери. До них також звертаються онлайн-магазини, hand made, ювеліри, ресторани.

Якщо потрібно розкрутити особистий аккаунт, то скористайтеся плодами співпраці з блогером з аналогічною аудиторією.

Маркетинг впливу працює як для початківців бізнесменів, так і для великих компаній. Популярні бренди використовують рекламу в Інстаграмі для підтримки або збільшення популярності товарів.

Як замовити рекламу і не прогоріти

Чи не розглядайте тільки зірки Інстаграму – ціна за послуги буде сильно завищеною. Вивчіть 2-3 сотні варіантів, які підходять по бюджету, і зробіть вибірку. Частина з обраних може не захотіти співпрацювати, тому що не бажають зв’язуватися з продуктом або послугою. Блогери цінують аудиторію і не ризикуватимуть її втратою.

Уважно стежте за останніми тенденціями і діяльністю зірок Інстаграму, чий контент прямо або побічно відноситься до вашої сфері.

Якщо не знайомий ні один відповідний блогер, скористайтеся послугами спеціалізованої біржі:

 • LabelUp;

 • Adstamer;
 • Epicstars;

 • Plibber;
 • Dealway.

На цих біржах є база блогерів, яка займається рекламою. Реєструєтеся, задаєте тематику і отримуєте список акаунтів, вивчаєте і вибираєте підходящі.

Вибір блогера

Не найкраща ідея вибрати блогера для реклами, керуючись емоціями. Сподобався, значить пропонуємо співпрацю. Ні, робіть усвідомлений вибір, з огляду на сукупність багатьох факторів:

 1. Кількість передплатників. Найпростіший спосіб оцінити потенційного партнера, але не об’єктивний. Навіть якщо користувач підписаний, він бачить не всі пости стрічки. Існує така річ, як накрутка числа користувачів.
 2. Тематика. Пропоновані товари або послуги повинні прямо або побічно збігатися з тематикою блогу і не суперечити. Рекламувати фастфуд в блозі здорового харчування недоречно. Блогеру має бути цікаво працювати, адже від контенту блогу залежить відвідуваність.
 3. Охоплення – більш неупереджений показник, ніж кількість переглядів. Він показує число користувачів, що звернули увагу на рекламу. Охоплення завжди менше числа передплатників. Інформацію про нього можна отримати у самого блогера, або на біржі, на якій той зареєстрований.
 4. Охоплення та залученість. Передплатники реагують на контент, ставлячи лайки, шери, коментуючи те, що побачили. Це показник активності аудиторії.
 5. Ставлення передплатників до реклами. Люди по-різному ставляться до звичайного і рекламного контенту. Якщо блогер вже працював з рекламою, то простежте за реакцією аудиторії. Особливу увагу зверніть на коментарі під постами.
 6. Клікабельність. Скільки було кліків по посиланню зі сторінки профілю впізнається за допомогою Google Analytics. Відкрийте і перейдіть у вкладку Social Traffic.

При аналізі блогу не впадайте в фанатизм. Чи не намагайтеся охопити всі параметри і не зупиняйтеся на одному. Їх набір специфічний для кожного бренду і залежить від завдань просування.

Скільки коштує реклама у блогера

Реклама повинна давати результат. Основним критерієм ефективності є окупність. Якщо через тиждень рекламної кампанії продажі зросли в 2 рази більше, ніж було витрачено на розміщення, значить ви правильно вибрали блогера.

Зростання числа нових передплатників теж є показником результативності реклами. Адже це потенційні клієнти. Розділивши їх кількість на витрачені на рекламу гроші, дізнаєтеся у скільки обходиться новий передплатник. Якщо використовували інші види просування бренду, то можна оцінити ефективність залучення клієнтів через блогера Інстаграму.

Про результативності говорить також показник залученості. З його зростанням публікації з вашим брендом будуть частіше з’являтися в верхівці стрічки і їх побачить більше людей.

До того як обговорювати питання про вартість поста на сторінці блогера вирішите, чи будете шукати його самостійно або скористаєтеся послугами рекламних агентств і бірж. У першому випадку:

 1. Знаходьте підходящі популярні акаунти.
 2. Аналізуєте і вибираєте кращих.
 3. З’єднатись з власником через Direct.
 4. Обговорювати умови і укладаєте договір.

Недоліки самостійного вибору:

 1. Немає захисту від шахраїв. Гроші візьмуть, пост не опублікують.
 2. Публікація не дасть результату, так як передплатники накручені.

Другий метод пошуку майданчика обійдеться дорожче, але агентство бере на себе пошук власника аккаунта і переговори з ним. Воно розглядає кілька варіантів і пропонує найкращий. При цьому будете захищені від махінацій несумлінних блогерів.

Розцінки на рекламу в акаунтах з більш ніж 100000 передплатників можуть собі дозволити тільки великі компанії. Вони починаються від 10000 грн., і до 550000 доларів. Якщо потрібно розкрутити профіль або невеликий бізнес, то досить буде аккаунта з аудиторією до 100000. Орієнтовна вартість реклами у таких блогерів буде:

 • 10000 передплатників – 1000 гривень.
 • 10000-50000 передплатників – до 10000 гривень.
 • 50000-100000 передплатників – до 30000 гривень.

Ціна сильно залежить від товару або послуги та тематики блогу. На неї також впливають інші фактори, такі як активність, спрямованість і тривалість існування блога.

Складання завдання

До публікації обговоріть з блогером умови:

 • текст,
 • опис продукту на фото,
 • дати.

Після цього обдумано складіть технічне завдання. Саме від нього буде залежати результат рекламної кампанії. У ньому пропишіть:

 1. Коротка інформація про компанію.
 2. Контент план.
 3. Формат реклами.
 4. У який точно місце відеокліпу повинна бути вставлена ​​реклама.
 5. Текст поста для блогера. Про що він повинен сказати в описі продукту.
 6. Термін виготовлення поста.
 7. Термін розміщення поста.
 8. Можливість видалення розміщених матеріалів.
 9. Розміщення посилань і промокодом.

Надайте блогеру більше свободи, щоб реклама не виглядала чужорідної в блозі, проводилася мовою зрозумілою аудиторії.

Результативність реклами

Оцінити результативність поста можна різними способами. Помітьте посилання на сайт в шапці профілю utm-міткою. За допомогою Google Analytics відстежуєте переходи по посиланню. Далі, там же налаштовуєте цілі і формуєте воронку продажів:

 1. Вартість рекламної кампанії.
 2. Охоплення поста.
 3. Кількість переходів
 4. Кількість продажів.
 5. Виручені гроші.

Через тиждень дивіться на окупність поста. Не забудьте оцінити охоплення і зростання числа передплатників.

Знижуємо ціну

Якщо відчуваєте, що розцінки реклами високі, але робити треба і у вас свої погляди на пост, спробуйте домовитися з блогером. Запропонуйте:

 1. Довгострокове співробітництво в обмін на знижку.
 2. Розміщення в блозі посилання на його профіль.
 3. Бартер. Розмістити рекламу в обмін на пропоновані товари або послуги.

Реклама в популярному блозі – один з найпопулярніших методів просування товарів і послуг. Не викликає відчуження у користувачів і тому популярна у всіх, від підприємців до провідних світових брендів.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: