Біржа Інстаграм реклами для блогерів і рекламодавців

Біржа Інстаграм реклами – ефективний інструмент для блогерів заробити кошти, для рекламодавців просунути свої товари і послуги. Сьогодні в інтернеті надається широкий вибір бірж для всіх соціальних мереж. Розповімо про 10 топових рекламних майданчиків для Instagram. Дізнаєтеся, про переваги і недоліки, про гарантії, розцінки і зручних фільтрах для кожного замовника.

Instagram ресурс настільки популярний і ефективний, на якій російськомовна аудиторія стабільно розширює свій вплив. Багатьох приваблює багато користувачів база – це мільйони зацікавлених користувачів з усього світу. Бренди зі світовим ім’ям просувають свої товари в мережі.

Біржа реклами допомагає заробляти на публікації рекламних постів, а рекламодавцю вибудовувати повноцінний бізнес для ефективного просування своїх товарів і послуг серед цільової аудиторії.

Для рекламодавців

Рекламодавці – це безпосередні замовники рекламних постів, лайків або передплатників для свого блогу, сайту, компанії чи бренду. Найбільш примітивними способами залучення додаткової аудиторії є придбання лайків і передплатників для групи. Найбільш дієвим методом є публікація рекламних постів.

Чому рекламодавці вибирають Інстаграм? Відповідь одна – аудиторія в ІНСТА славиться своєю лояльністю, швидкої залученістю і найвищою чуйністю. Схема дій на рекламних біржах задоволена проста і відбувається за наступним сценарієм:

 1. Замовник проходить просту реєстрацію, зазвичай через дані свого профілю.
 2. Виставляє зручний фільтр: кількість лайків, передплатників або рекламний пост.
 3. Блогер приймається за роботу, надаючи свій майданчик для розміщення реклами, виконує завдання, отримує винагороду.

Першу задачу, яку вирішує рекламна біржа – це зростання числа потенційної цільової аудиторії, що впливає на стабільне просування товару/послуги. Публікація постів є популярним способом просування, так як дозволяє замовнику надати розширену інформацію по просувається продукту на конкретного майданчика.

Для блогерів

Ось на чому заробляють популярні блогери, так це на розміщенні рекламних постів на своїх розкручених ресурсах. Що пропонують відомі блогери на біржах реклами, так це високий показник охоплення для розміщеного рекламного поста і якісний органічний трафік.

Гарантом якості виступає сама біржа. Чим вище база органічних передплатників у блогера, тим дорожче вартість за розміщення реклами на даному каналі. Не менш популярним способом заробітку є підписування на групи рекламодавців, а також проставліваніе лайків на рекламних фотографіях і постах.

ТОП-10 бірж реклами в Інстаграм

Природно, коли є попит, кількість пропозицій росте як гриби після дощу. Тут важливо не помилитися з вибором дійсно якісного ресурсу. Уявімо на ваш огляд топову десятку лідерів бірж реклами в Instagram.

Epicstars

Зручна онлайн-біржа реклами для блогерів і рекламодавців. Платформа являє собою зручний інструмент з автоматизованим інтерфейсом. На самому початку після реєстрації необхідно вибрати свою роль – замовник або виконавець.

Багато користувачів використовують паралельно дві вакансії, успішно продають рекламні місця на своїх ресурсах і купують рекламу на більш просунутих Інстаграм-акаунтах. Тобто перемкнути свою роль на біржі можна в будь-який момент.

Основною перевагою майданчики є постійно зростаюча база виконавців, гарантія якості виконання будь-якого завдання, за яким суворо стежать модератори біржі. Вартість замовлень починається від 10 000 рублів. Середні розцінки гарантують від 40 000 до 100 000 унікальних переглядів рекламного поста. На майданчику дозволяється спілкуватися замовнику з виконавцем, обговорювати додаткові умови, торгуватися.

Plibber

Крутий сервіс, який надає можливість кожному рекламодавцю ефективно просувати свій продукт на багатьох блогерських ресурсах, а блогерам заробляти гарне винагороду за виконану роботу.

Рекламний інструмент дозволить управляти користувачами, поступово накручувати достатню кількість лайків та коментарів, зібрати свою цільову аудиторію. Рекламна площадка відстежує кожен Інстаграм-аккаунт, який реєструється в базі.

До профілів пред’являються окремі вимоги:

 • мінімальна кількість фоловерів для особистого блогу – 80, для спільнот/груп – 950 осіб;
 • кількість публікацій – від 45 для особистої сторінки, для груп – від 90;
 • аккаунт живий, ведеться активне листування, коментарі та лайки;
 • особистий аккаунт повинен мати не менше 5 фото;
 • профіль не повинен мати заборонених матеріалів, санкцій і порушень.

Сервіс пропонує активним учасникам зручну трирівневу партнерську програму. Винагорода за запрошених учасників може складати від 10 до 50%! Технічна підтримка дуже чуйна, зручний інтерфейс, високий рівень юзабіліті.

Sociate

Ефективна майданчик для автоматичного розміщення робочої реклами в Інстаграм. Легке залучення живої аудиторії, якісне збільшення цільового трафіку на будь-який тематичний канал.

Однією з основних цілей цієї рекламної платформи є зручна можливість для рекламодавців отримати поступову конверсію живих відвідувачів для свого тематичного співтовариства. Рекламна компанія налаштовується швидко в зручному інтерфейсі, надається можливість використовувати одночасно відразу кілька рекламних заявок.

Модератори рекламної біржі гарантують ретельну перевірку кожного аккаунта, вільну можливість налаштувань націлювання в залежності від бюджету користувача, оплата тільки за виконану роботу. Біржа працює з 2012 року і зарекомендувала себе з кращого боку.

Labelup

Ефективна онлайн-майданчик для колаборації брендів, компаній і інфлюенсеров в Інстаграм. Сервіс досить молодий, зареєстрований в 2016 році, проте швидко зарекомендував себе серед популярних блогерів і рекламодавців.

Замовникам пропонується повний набір зручних інструментів для проведення аналітики. Виконавцям гарантується своєчасна оплата в повному обсязі, після здачі замовлення на перевірку.

Основною перевагою сервісу Labelup є показник зареєстрованих виконавців, більше 10 000 блогерів! У такій базі кожен потенційний рекламодавець знайде свого виконавця.

Біржа пропонує зручні інструменти для автоматизованого підбору потрібного виконавця по геолокації, Тематиці, віком та кількістю передплатників.

Один істотний мінус – немає фільтрації паблік за цільовою аудиторією.

Adstamer

Майданчик для професіоналів. Тут кожен рекламодавець зможе знайти свого виконавця, отримати якісне виконання свого замовлення. Власники розкручених профілів Instagram зможуть на даному майданчику мати постійний дохід.

Сервіс позиціонує себе з найкращими послугами з низькими комісіями, великою базою виконавців, пропонуючи всім своїм клієнтам потужні інструменти для аналітики.

Майданчик відкриває прямий доступ до великої бази рекламодавців, тобто тут кожен виконавець може вибрати свого замовника і запропонувати свій ресурс для роботи. Повна відсутність будь-яких комісій за введення і виведення грошей. Роботу і пошук на майданчику спрощує автоматичний інструмент – вбудований фільтр на перевірку спамерських пошукових роботів.

Dealway

Рекламна онлайн-платформа DealWay з’явилася в 2015 році, зайняла тверду позицію і стала досить популярним ресурсом серед рекламодавців і блогерів. Принцип дії на майданчику практично нічим не відрізняється від інших подібних ресурсів. Сильними сторонами цієї платформи вважаються:

 1. Сувора модерація акаунтів блогерів. На біржу потрапляють тільки ті профілі Інстаграм, які мають органічний трафік і найбільш популярні в інтернеті. За статистикою з тих, хто подав заявку виконавців, на базу потрапляє третина, що є хорошим показником.
 2. Чуйність фахівців і техпідтримки. Співробітники рекламного майданчика завжди готові прийти на допомогу, надати додаткові послуги по підбору ключових фраз в конкретному тематичному напрямку. За запитом, кожен замовник може отримати повний звіт по передплати/відписок будь-якого облікового запису виконавця.

Єдине, що можна відзначити з невеликих недоліків це завищені розцінки на розміщення рекламних постів і маленьких термін їх розміщення на ресурсі. По закінченню 36-48 днів виконавець може спокійно очистити свій аккаунт від рекламних блоків.

Socialjet

Онлайн-біржа реклами, де кожен зацікавлений рекламодавець знайде ефективні інструменти для просування свого ресурсу. Тисячі Паблішер на будь-який смак і колір, є акаунти з десятками тисяч передплатників! Платформа пропонує багатомільйонний охоплення живої аудиторії, готової просувати будь-які замовлення за гарну винагороду.

Комісія біржі 20% від доходу клієнтів по всім рекламним постам.

Робота сервісу побудована на автоматичному обслуговуванні. Монетизація спільнот в соціальних мережах відбувається за таким сценарієм: замовник купує або орендує співтовариство, передає його в повне обслуговування біржі, в результаті отримує прибуток, не витрачаючи при цьому ніяких додаткових витрат і зусиль.

В якості рекламних промо-паблік використовуються рекламні опису для офферов з власної бази. Платформа гарантує високу ротацію – публікуються виключно активні пропозиції. База біржі включає оффер всіх тематичних напрямків, дозволяючи конвертувати цільовий трафік в потрібному напрямку.

1.10.100

Сервіс позиціонує себе як нове соціально-комерційне покоління рекламних послуг. Не кожен аккаунт Інстаграм пройде реєстрацію на сервісі, хоча правила дуже м’які і відповідають таким критеріям:

 • кількість публікацій (фото, відео) – від 50 шт.;
 • кількість фоловерів – від 100 чоловік;
 • профіль повинен мати живий вид, а розміщений контент не порушувати загальні правила.

Все винагороди розраховуються в автоматичному режимі для кожного виконавця , повторне виконання одного завдання не оплачується. Чим вище показник кількості фоловерів, активності аудиторії, тим вища оплата виконавця. Чим більше виконаних завдань, тим вище рейтинг і більше винагороду.

Getblogger

Розумна майданчик по підбору підходящого виконавця і гарантованої якості з розміщення рекламних постів на тематично відповідному обліковому записі. Сервіс піднявся буквально за два роки свого існування на ринку рекламних послуг. Сьогодні рекламним майданчиком користується понад 2 000 рекламодавців, серед яких дрібний бізнес, великі компанії і досить відомі бренди.

Сервіс являє собою досить велику онлайн-майданчик для заробітку популярних блогерів, на сьогодні там зареєструвалося більше 7 000 виконавців. Зверніть увагу, що модератори рекламної біржі строго стежать за якістю акаунтів виконавців і відсівають всі канали, на яких відмічено дію ботів.

Перевага Getblogger в повній відсутності плати за проведення операцій між рекламодавцями і виконавцями. Замовник зобов’язаний внести оплату за доступ до бази виконавців, після чого сам вибирає відповідний профіль блогера, домовляється про проведення угоди і обговорює умови.

Instach

Рекламний сервіс Instach організований в 2016 році і досить швидко набрав популярність серед маститих блогерів і великих рекламодавців. Онлайн-майданчик співпрацює з власниками інтернет-магазинів, представниками малого бізнесу, навіть є пара відомих брендів.

Кожному користувачеві після реєстрації відкривається зручний інтерфейс, ефективні націлювання: геолокація, вік і стать аудиторії, тематичне спрямування, кількість передплатників. Призначена для користувача база більше 84 000 000 рекламних різнотематичних профілів.

Основний плюс платформи – рекламодавець сам визначає, який бюджет він готовий витратити на виконання, виконавець також на свій розсуд може вибрати відповідний контент для розміщення. Після вибору, замовник і виконавець переходять в єдиний аккаунт, в якому обговорюють всі умови угоди. Біржа зі свого боку виступає гарантом безпечної угоди.

В наші дні потужних інтернет-ресурсів і технологій дуже просто знайти в мережі то, що необхідно кожному користувачеві. Адже на кожен попит, всесвітня павутина готова запропонувати сотні рішень. Біржа Інстаграм реклами – це саме ту пропозицію, той інструмент, який гідно оцінили популярні блогери і великі рекламодавці. Це швидке оптимальне рішення для обох сторін, кожен отримує свою вигоду!

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: