Автопостінг в Інстаграм: інструкція по налаштуванню

Хочете витрачати менше часу на соціальні мережі, але при цьому отримувати більш високі результати? Тоді використовуйте автопостінг в Інстаграм. Так, тепер можна просто встановити дату і час, а публікація з’явиться в стрічці в призначений термін без вашої допомоги.

Що це за диво, як його правильно налаштувати, і коли доцільніше використовувати? У цих питаннях нам і належить розібратися.

Для чого потрібен автопостінг

Автопостінг в Інстаграм – корисна опція, що дозволяє налаштовувати публікацію контенту таким чином, щоб нові пости з’являлися в стрічці без вашої участі. Особливо даний інструмент користується популярністю серед СММ-фахівців, які розкручують відразу кілька акаунтів.

Так для чого все-таки потрібен автопостінг? Ось кілька причин:

 • Допомагає оптимізувати робочі процеси. Більше не потрібно щодня витрачати силу-силенну часу на публікацію контенту (прописувати текст, додавати хештеги і так далі). Достатньо раз на тиждень (або навіть рідше) налаштувати публікації за розкладом, а вільний час приділити розвитку бізнесу або вдосконалення інших процесів.
 • Планувати. На жаль, без грамотно складеного плану далеко ви не поїдете, а автопостінг допоможе зробити графік виходу публікацій більш стабільним і закономірним.
 • Керувати відразу декількома профілями. Активно займаєтеся SMM? Тоді є ймовірність, що на вашому піклування знаходиться не один обліковий запис і за кожним з них потрібне око та око. Отже, щоб не кидатися між профілями і зробити пост в один час, необхідно налаштувати відкладений постинг.
 • Працювати віддалено. Ви нарешті виконали свою давню мрію і перебралися жити на Балі, але постити контент все одно потрібно за московським часом? Не варто ламати свої біоритми заради своєчасної публікації, адже існує автоматичний постинг.

Ще один плюс відкладеного постінгу – він позбавить вас від творчої кризи і дефіциту ідей. Придумувати теми і складати пости ви зможете заздалегідь, а час, що звільнився можна направити, наприклад, на пошук нових джерел натхнення.

Як налаштувати автоматичний постинг в Інстаграм

InstaPlus – кращий автоматизований сервіс для просування в Інстаграм, що володіє досить значним функціоналом. Массфолловінг, масслукінг, настройка автоматичної відписки, збір даних – далеко не весь список доступних опцій.

Але сьогодні ми детально зупиниться на відкладеному постінгу і поговоримо про те, як його налаштувати:

 • зареєструйтеся в InstaPlus ;
 • додайте аккаунт, який ви плануєте просувати;
 • виберіть пункт “Автопостінг”;

 • зі списку запропонованих акаунтів виберіть той , у якому ви хочете відкладену публікацію;
 • натисніть “Додати фото” і виберіть файл з галереї;
 • якщо потрібно відредагувати фото, клікніть кнопку “Фоторедактор” (вона знаходиться під зображенням);
 • додайте супровідний текст (у міру написання тексту ви будете бачити, скільки символів і тегів залишилося);
 • задайте геотеги для поста;
 • опублікуйте запис зараз або заплануйте публікацію в календарі, натиснувши “У чергу”.

Поради та нюанси

Що варто пам’ятати, якщо ви вирішили скористатися автопостінгом:

 • контент повинен бути доречним для кожної соцмережі (враховуйте параметри цільової аудиторії);
 • намагайтеся не планувати більше 4 постів на добу (для одного аккаунта);
 • адаптуйте контент під формат майданчики (одну і ту ж публікацію можна піднести в різних варіантах);
 • відстежуйте реакцію з боку користувачів (відповідайте на коментарі, оперативно реагуйте на негатив, спілкуйтеся в повідомленнях і т.д., так як ніякі сервіси відкладеного постінгу не зроблять цього за вас);
 • при написанні тексту дотримуйтесь кількість символів (InstaPlus робить це автоматично).

І найголовніша порада – не забувайте стежити за якістю контенту. Намагайтеся не завалювати фоловерів безліччю безглуздих публікацій, а то ризикуєте втратити левової частки вірною аудиторії.

FAQ по відкладеному постінгу

Чому перший коментар і опис до створеного відкладеному посту не повинні додаватися?

Подібна проблема часто з’являється в недавно створених профілях в Instagram або тих акаунтах, у яких опубліковано менше 5 записів. Для вирішення цієї ситуації необхідно витратити трохи часу на розкрутку сторінки, так як жоден сервіс відкладеного постінгу не може впливати на алгоритми соцмережі.

Що таке тіньовий бан і як його уникнути?

Під поняттям тіньового бана мається на увазі ситуація, при якій використовуються вами хештеги стають невидимими аудиторією. Ви можете продовжувати їх використовувати, але тоді пости будуть видні тільки вашим фоловерів. Для решти цільової аудиторії нові публікації від вашого облікового запису просто перестануть існувати.

Це неминуче спричинить за собою падіння охватов і труднощі при подальшій розкрутці.

Що може привести до тіньового блокування?

Ви можете накликати на себе гнів розробників Інстаграм в тому випадку, якщо постійно будете використовувати одні і ті ж хештеги (поширене явище при відкладеному постінгу). В такому випадку алгоритми соцмережі запідозрять вашу сторінку в публікації спаму і на час підданий її тіньової блокування.

Висновок

Сервіси автоматичного постінгу є обов’язковим інструментом для блогерів, SMM-фахівців, маркетологів і компаній , які публікують контент відразу в декількох соцмережах. Такі сервіси дозволяють істотно заощадити час і нерви, а також уникнути творчої кризи і грамотно структурувати записи.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: