Як в Інстаграмі провести прямий ефір питання і відповіді

Популярність прямих ефірів в Інстаграмі постійно зростає і це не дивно: така функція допомагає провести інтерактиви та безпосередньо поспілкуватися зі своїми передплатниками .

Через Instagram Live ви можете дізнатися, хто саме на вас підписаний, як вони ставляться до вас особисто або до вашого бренду. Instagram також зацікавлений в збільшенні популярності прямих ефірів, тому часто радує користувачів новим функціоналом. Однією з таких приємних фішок стали відповіді на запитання під час трансляції.

Питання в прямому ефірі Інстаграм

При включенні прямої трансляції є можливість вести не монолог, а діалог з глядачами. Детальніше в відео покроково.

Інстаграм запустив нову функцію, яка дозволяє вам:

 1. Розмістити наклейку з питаннями і відповідями в своїй Сторіс.
 2. Підготуйтеся, трохи почекайте і зберіть реакції передплатників.
 3. Заплануйте прямий ефір і оголосіть час його початку.

Таким чином, ви можете відповідати на них під час прямого ефіру. Так що якщо ви завжди хотіли зробити сеанс відповідей під час проведення вашого прямого ефіру в Інстаграмі, це ідеальний спосіб зробити це.

Вам не потрібно прокручувати всі коментарі, щоб знайти матеріали для відповіді. Ви можете просто подивитися на все реакції на стікер в Сторіс, які вам задавали передплатники, в одному місці і відповідати по порядку. Досить круто, правда?

Навіть якщо ви ніколи не плануєте робити пряму трансляцію з відповідями в Інстаграмі, ця покрокова стаття все одно буде корисна для вас. Ви побачите, як запитати про що-небудь у улюбленого інстаграмера під час живої трансляції з Q – A.

Як зробити питання і відповіді в прямому ефірі в Інстаграмі

Насправді все просто і не так складно, як здається. Почнемо покроково!

 • Відкрийте свою Insta історію і підготуйте наклейку з питанням.

Щоб зробити пряму трансляцію з відповідями в Інстаграмі, ви повинні спочатку розмістити цю наклейку в своїй історії. Як тільки ви будете готові, розмістіть потрібний стікер у своїй історії.

 • Люди будуть задавати питання.

Зачекайте, поки люди поставлять вам кілька. Або ви можете відповідати, коли вони приходять в наступних Сторіс, а найцікавіші залишити на лайф трансляцію.

Швидка порада: Якщо ви дивитеся когось в прямому ефірі і хочете про щось запитати, просто вийдіть з трансляції та зайдіть його минулі Сторіс, щоб задати своє питання.

 • Запустіть прямий ефір в потрібний час.

Натисніть на кнопку «?» знаку.
Ви побачите «?» кнопка знаку в нижній частині екрана. Натисніть на нього, і ви побачите всі питання, які люди задавали вам.

 • Виберіть питання, на який ви хочете відповісти в Інстаграмі під час діалогу з глядачами.
 • Він буде автоматично спливати на екрані, щоб всі могли бачити, на що ви відповідаєте.

Примітка: інші люди не побачать, хто про що запитав. Питання на 100% анонімні. Тільки ви можете всередині своєї історії побачити відправників.

 • Діліться фотографіями і відео під час вашої трансляції в Інстаграмі.

В будь-який час для лайв відповіді ви можете обмінюватися фотографіями і відео з вашої камери під час прямого ефіру. Для цього просто натисніть на мініатюру фотографії, яка знаходиться в нижній частині екрана.

Які питання задавати в прямому ефірі Інстаграм

І кілька порад, як використовувати цю можливість в комерційних цілях.

Позначте приблизно теми, які ви хотіли б обговорити разом з глядачами і в якому форматі це буде. Наприклад:

 • Ви можете залишити питання про наш продукт!
 • Давайте обговоримо в трансляції нашу новинку!
 • Що вам буде цікаво дізнатися про наш виробництві?
 • Що вам показати в нашому затишному офісі?

Під час ефіру в Інстаграмі крім відповідей на питання передплатників, розкажіть про свій бренд, продукт або послугу. Згадайте про його класні боку і переваги перед конкурентами. Однак, не варто приділяти цьому багато часу, щоб це було доречно і ненав’язливо.

Приклади питань в Instagram Stories.

Для того, щоб в прямому ефірі було присутнє побільше зацікавлених передплатників, запропонуйте їм розіграш невеликого призу під час трансляції серед глядачів. Наприклад, розіграйте брендовий подарунок або сертифікат за найоригінальніший питання.

Використовуйте Instagram Live для встановлення міцного зв’язку з передплатниками та розкрутки бренду. Такими невеликими інтерактивами ви легко підвищите лояльність до компанії і бізнесу.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: