Додатки для Сторіс в Інстаграм і програми по створення для Айфона і Андроїд

Раніше аудиторію приваблювала тільки новизна інформації, тому спеціальні програми для Сторіс в інстаграм майже не використовувалися. Тепер без якості, своєрідних «фішок» форматування контент може поповнити велику групу нецікавих історій з двома-трьома десятками млявих переглядів. Instagram перетворюється в бізнес-майданчик. Користувач повинен вміло використовувати додатки для Сторіс в інстаграм, якщо хоче просувати аккаунт.

InSquare Pic

Простий і зрозумілий редактор фотоматеріалу. Дає можливість розміщення фотографій і колажів без «підгону». Фото вже в форматі інстаграм.

В арсеналі програма має:

 • фотофільтри;
 • накладки;
 • наклейки;
 • фонові ефекти;
 • емодзі;
 • готові текстові підписи з можливістю вибору шрифтів.

Інтерфейс InSquare Pic зрозумілий і зручний, все на інтуїтивному рівні. Початківцям користувачам настільки подобається цей фоторедактор, що часто вони зловживають доступними ефектами. Не варто перевантажувати фотографії кумедними деталями. Все повинно бути в міру.

Square Quick Pro

Завдяки функції «без кадрування», програма дозволяє редагувати фотоматеріали розміру insta. В меню є інструменти для мінімальної або первинної обробки знімків: вертикаль-горизонт, обрізка або поворот і більш складні функції – контрастність, яскравість, можливість регулювання насиченості, посилення теплого або холодного квітів.

Користувача чекає цілий набір красивих фотоефектів:

 • розмитий фон;
 • ґлітч ефекти;
 • дзеркальне зображення;
 • чорно-білий ефект;
 • варіації «витоку» світла (об’єктив, сплеск, боке і інші).

Додаток містить понад 100 стікерів, розділених на категорії. Є можливість додати авторський мем.

InstaSize

Інструмент для редагування фото, відео, кліпів. Фільтри розроблені професійними фотографами. У додатку можна «попрацювати» з насиченістю, посилити або розбавити колірну гамму, регулювати яскравість і контрастність, «пограти» зі світлотінню, використовувати ефект ретушування.

Є можливість створення власних віньєток до фотографій. Є набір колажна рамок, фонів, різних фото шарів, наклейок. Можна використовувати підписи і меми від виробника або створювати власні. Софт часто оновлюється.

Artisto

Даний варіант – безкоштовний відеоредактор арт-ефектів. Інтегровані фільтри дозволяють зробити чорно-білі або кольорові відео. Підходить любителям мальованих роликів.

За допомогою Artisto в Андроїд можна обробляти вже готові відео-кліпи або знімати їх з включеним додатком. Програма доступна також користувачам Айфон. На будь-яке iOS пристрій не велася зйомка, відпадає необхідність фокусування. У сервісі закладена автоматична функція «захоплення особи». Відзнятий матеріал зберігається в обраному користувачем, форматі.

Design Lab

Додаток більш «просунуте» в питаннях редагування відео, ніж попереднє. Поряд з відео-ефектами і фільтрами стандартних пропозицій має кращі параметри і функції:

 • можливість додати до ролика музику;
 • бібліотеку звукових ефектів;
 • функцію призначеного для користувача озвучування відео;
 • вписаний в утиліту інструмент створення складного «листкового» дизайну;
 • можливість «оживити» фото, зробивши з неї Відеоісторію.

На додаток до перерахованих є можливість вписати будь-який текст, вибрати шрифт, створити віньєтку, власний логотип, авторський mem.

Hyre Tyre

Додаток користувачі юзают для stories, щоб здивувати передплатників анімованим текстом. Написи до відео і фото можуть передавати настрій нарівні з зображенням. Мерехтливі, що обертаються, зникаючі букви підсилюють образ.

За допомогою програми підібрати потрібний текст, шрифт і шрифтові ефекти не складе труднощів. Сервіс наділений можливістю редагувати фото, додавати музику. Hyre Tyre має деякі платні функції, хоча сам додаток безкоштовно.

UNFOLD

Старе, але все ще топове додаток. Класичний мінімалізм ніколи не виходить з моди. Є лаконічні макети на білому тлі і варіанти різного дизайну в кольорі. Шрифтів в базовій версії всього 6, додаткові можна купити окремо, прямо в сервісі. За допомогою програми можливе створення вантажного зображення в стилі аналогової фотографії.
Додаток дозволяє сюжетно об’єднати окремі історії. Можна створити добірку, присвячену важливій події в житті, подорожі, свята. Доступний режим попереднього перегляду при створенні публікацій.
Останнє оновлення Unfold додало можливість змінювати колір макета. Раніше вони були фіксованими. Зараз, крім чорно-білої гами, з’явилися пастельні відтінки, зелений і жовтий кольори.

Appfortyre

Додаток активно використовується любителями красивого тексту. В інструментарії сервісу міститься:

 • готові написи;
 • можливість створення авторського тексту;
 • ефекти у вигляді мазків, осколків, бризок;
 • поділ готових написів по тематичним категоріям;
 • 54 види шрифту;
 • можливість експерименту з кольором, розміром, дизайном тексту.

Основна перевага програми в тому, що доступна обробка тексту в стилі леттерінга. Це напис, де кожна буква унікальна, тому що малюється вручну. У звичайній типографике одна і та ж буква в різних словах пишеться однаково, а в леттерінге кожен символ має своє «обличчя» і «характер».

Canva

Одне з найпопулярніших додатків для дизайну інстаграма постів і історій. Є готові банери, графічні шаблони, шрифти, фонові зображення, різні іконки. Сервіс використовують, як інструмент для створення власних ексклюзивних графічних зображень. Фото редагуються прямо в додатку.

Весь дизайнерський арсенал розбитий за тематичними категоріями і розмірами, тому легко підбирається і комбінується. Базові функції сервісу безкоштовні. Можливість створення анімованих постів можна купити за передплатою з фіксованим місячним платежем.

Увага! Це єдиний додаток з версією для ПК.

Mojo

Додаток перетворює Сторіс і текст до неї в анімацію. Даний сервіс не передбачає перетворення відео зображень, тільки фотографій. Для любителів анімованих публікацій доступні наступні категорії шаблонів:

 • новини;
 • мода;
 • подорожі;
 • маркетинг;
 • поп;
 • класика

Є платні і безкоштовні шаблони. Підписка досить дорога, але програма того варто. Mojo зручна у використанні, має простий і зрозумілий інтерфейс з 24-ма видами сіток зображень.

Spark Post

Додаток дозволяє розміщувати в інстаграм ексклюзивний матеріал. Можливо на тлі динамічної картинки з кінематографічними ефектами розміщувати статичні фотографії. Такий контент виглядає стильно. Є шаблони з анімованої графікою, можливість вибору кольору. До Сторіс-ролику можна додати красивий саундтрек або вибрати з шаблонів будь-який доступний звуковий ряд.

В платній версії програми передбачено створення авторських шаблонів, макетів, шрифтів.

Uniq

Легке у використанні, простий додаток. Хороший сервіс для початківців інстаграмщіков. Можливо перетворювати тільки фото. Є набори шрифтів, що підтримують латиницю і кирилицю. Досить багата палітра фонових кольорів і рамок. Шаблони розділені за тематиками. Є безкоштовні і платні набори макетів.

Story Luxe

Додаток дає волю фантазіям любителів попсових 80-х або лихих 90-х. Сучасну сторіз легко перетворити в вінтажний плівковий знімок. Сервіс передбачає можливість підібрати не тільки колір фону, але і його текстуру. У наборі є фони під бетон, папір або мармур. До фото можна додати неоновий диско-дизайн або полароїдні рамку.

Over

Сервіс корисний новачкам в будь-яких соціальних мережах. Інтерфейс на інтуїтивному рівні забезпечений спливаючі підказки. Зображення коригується за розміром, прозорості, переважному відтінку. Є додатковий набір іконок і шрифтів. Готова робота легко експортується в будь-який паблік. Власні mem, листівки, поздоровлення – створюйте особистий стиль.

Vimage

Головна особливість сервісу – вміння створювати сінематограф ефекти на фотознімках. Такий апгрейд картинок стає модним, тому додаток затребуваний. Можна створити не тільки унікальну історію, додавши до фотоелементи руху, а й відеоаватарку. Базових елементів, що рухаються в програмі близько 80. Є можливість обробки фото: вибір розміру, рамки, прозорості, домінуючого відтінку.

Всі згадані додатки для Сторіс – це тільки інструменти для творчого процесу . Просте «наляпиваніе» написів, стікерів, фонів не зробить з контенту твір мистецтва. Миру цікавий стиль, креатив, неординарність. Необхідно розвивати смак, почуття міри і кольору, щоб аккаунт став переглядається.

Історія «живе» всього добу, але з її допомогою можна не тільки зачепити, але й утримати увагу аудиторії. Не обов’язково ставати SMM-спеціалістом, хоча всі вони також використовують дані додатки для Сторіс в інстаграм в своїй роботі. Досить бути просто творчою людиною.домінуючого відтінку.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: