У додатку інстаграм сталася помилка

Інстаграм вилітає, не завантажуються або зникають фото і відео, додаток не відкривається. Все це супроводжується повідомленням «в інстаграм сталася помилка».

Розбираємося в причинах і виправляємо проблему.

Проблеми з інтернет з’єднанням

Помилка в інстаграм може з’являтися при нестабільному підключенні до інтернету. Наприклад, громадський wi-fi або повільна швидкість мобільної мережі. При наявності такої проблеми користувач може зіткнутися з тим, що неможливо оновити стрічку.

Рішення – підключитися до іншої точки бездротового інтернету, або знайти місце, де мобільна мережа буде ловити краще.

Застаріла версія додатка

Для того, щоб інстаграм працював коректно, розробники рекомендують регулярно оновлювати програму. Чи не в кожному телефоні включено автоматичне скачування нових версій. Тому, необхідно зайти в Google Play для андроїд, або App Store для айфон, і перевірити, чи є оновлення. Якщо вони є – встановити.

Прошивка телефону

Може бути, що відновлення не підтримується поточною прошивкою телефону. Ця причина зустрічається вкрай рідко, але, тим не менше, і таке трапляється. Наприклад, коли вийшло оновлення.

На IOS наявність нових версій прошивки можна перевірити:

 1. Зайти в налаштування.
 2. Вибрати «основні».
 3. Натиснути на «оновлення».

На Android, як правило, шлях такий:

 1. Налаштування.
 2. Про телефон.
 3. Оновлення системи.
 4. Оновлення.

Якщо їх немає – значить причина не в прошивці, якщо є – встановіть нову версію.

Збій в роботі смартфона

Якщо на пристрої варто остання версія програмного забезпечення, програми та інтернет з’єднання стабільно – можливо стався збій в роботі. Для виправлення цієї помилки потрібно просто перезавантажити телефон, тобто вимкнути його і включити.

Внутрішні неполадки в instagram

Іноді виходить оновлення інстаграма з помилками, недоліками та іншими неприємностями. І справа не в профілі, і не в пристрої. Ця проблема вирішується розробниками без участі користувача. Треба трохи почекати і перевіряти наявність оновлень. Як правило, все, що вийшло помилки вирішуються оперативно.

Даний формат не підтримує

Ця помилка зустрічається при спробі завантажити відео. Інстаграм може не підтримувати деякі дозволу для роликів. Рекомендуємо завантажувати відео в mp4. Для того щоб змінити формат, є безліч безкоштовних сервісів. Просто введіть в рядку пошуку «онлайн конвертер для відео в mp4».

Додаток не підтримує версію ОС

З цим можуть зіткнутися власники застарілих пристроїв. Якщо оновлень для прошивки немає, а смартфону більше 5 років (наприклад, iPhone 4 або Android 4) – швидше за все операційна система застаріла, і розробники припинили її підтримку.

В цьому випадку допоможе тільки зміна смартфона на більш сучасну модель.

Недостатньо пам’яті пристрою

Про те, що на телефоні мало пам’яті, точно говорить ситуація, коли після завантаження поста додаток вилітає і з’являється повідомлення про помилку.

Перевірте, скільки залишилося пам’яті, очистіть смартфон від сміття, непотрібних додатків і кеша. Після – перевірте наявність оновлень для інстаграма. Як правило, після звільнення пам’яті проблема зникає.

Некоректна робота інстаграм

Якщо видимих ​​проблем немає – в смартфоні свіже ПО, остання версія програми, досить пам’яті і стабільний інтернет, можливо, стався збій в програмі. Видаліть інстаграм з телефону, перезавантажте пристрій і встановіть його заново.

Надлишок системного кеша

Інстаграм працює, але фотографії та, відео вантажаться? Очистіть кеш. В андроїд-смартфонах це робиться дуже просто:

 1. Налаштування.
 2. Програми.
 3. Instagram.
 4. Сховище/пам’ять.
 5. Очистити кеш.

На айфонах це зробити трохи важче. Є 2 варіанти: шукати і завантажувати спеціальний додаток для очищення, або видалити ИНСТУ і завантажити її заново.

Блокування аккаунта

Заборона на публікацію знімків і роликів накладається на аккаунт, і нічого з перерахованого вище не допоможе. Про причини бана і способи вирішення цієї помилки читайте в статті: «Дія заблокована».

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: