Хештеги для художників Інстаграм: популярні хештеги для мистецтва

Соціальна мережа Instagram радо зустрічає і блогерів з експериментальними відеороликами, і туристів з фотографіями пейзажів, що зачаровують, і діячів мистецтва, які мріють піднятися на вершину популярності і донести особиста творчість до мас, монетизувати таланти і навички. Але так чи легко виділитися з натовпу без інвестицій і тяги до SEO-просуванню? Так, особливо якщо використовувати тематичні хештеги для художників в Інстаграм!

Що таке Art-хештеги і як ними користуватися

Art-хештеги в Instagram поширений прийом залучення зацікавленої аудиторії, або підписаної на окремі теги в соціальній мережі, або ж розшукує цікаві роботи через вбудований пошук. До числа «Art-міток» легко віднести тисячі слів, починаючи з #художника і #портрети, закінчуючи #малююмаслом і #ніднябезіскусства. Все перевага творчості – в свободі експериментів: чим більш несподіваним тактика, тим серйозніше шанси відшукати довгоочікуваний відгук у глядачів і швидше просунутися в ТОП. Головне – не переборщити. Складні і ніким не використовуються комбінації з слів, залишаться мертвим вантажем в описі і не допоможуть в просуванні.

Список тематичних хештегів для художників

Популярні хештеги з розділу «Мистецтво» легко розділити на наступні списки:

Хештег про творчість українсьою

В RU-сегменті Instagram легко зустріти теги такого змісту: #творчість #живопис #картина #пейзаж – початківці художники часто через слова намагаються підкреслити контекст і жанр винахідливого мистецтва. Досвідчені ж автори діляться іншими подробицями, ніби #холстмасло або ж #продажакартін і #жівопісьназаказ.

Хештег про мистецтво англійською

У Інстаграм зарубіжна аудиторія реагує на творчість і майстерність в рази активніше. За хештегом #picture і # drawing легко відшукати мільйони збігів, а вже слово #art в пору забороняти за часте використання. І, якщо вже захотілося хоч трохи виділитися з натовпу, варто поекспериментувати і з іншими тегами – #painting, #sketch, #digitalarkwork.

Асоціативні теги «мистецтво»

До альтернативних підписах до підготовленим малюнками та картинами варто віднести географічні (# Москвахудожнік), тематичні (# архітектураіскусство) і суто професійні комбінації, які виражають певний талант, на кшталт #speedpainting або # гіперреалізм. Крім міфічних та вроздріб зібраних хештегів, варто придивитися до описів картин, представлених на сервісі Artsy – там повно подробиць з назвами і описами.

Чи можна в один пост додати 30 тегів – як це зробити

У соціальній мережі Instagram обмеження на кількість використовуваних хештегів в описі до публікацій з’явилося вже давно. Так адміністрація намагається знизити навантаження на пошукові запити і збалансувати пошукову видачу (інакше почнуть з’являтися однакові роботи, але за різними тегами). В результаті власникам «Art-акаунтів» доведеться або підбирати трохи більш точні комбінації, використовуючи латиницю, кирилицю або асоціації, або ж додавати нові популярні хештеги в коментарях. Другий варіант дій з легкістю знімає ліміт в 30 тегів і дозволяє швидше обростати потенційною аудиторією.

Хештег для художників в соціальній мережі Інстаграм – не міф, а реальність. Тематично підібрані мітки допоможуть частіше з’являтися в пошуковій видачі і збирати більше зацікавлених глядачів. А вже після стартового приросту передплатників з’явиться шанс провести додаткові інвестиції і зосередитися на додатковому і прискореному просуванні.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: