Як зламати Інстаграм чужий аккаунт і чи можна, програма для злому сторінки

Соціальна мережа Instagram розвивається в напрямку тотального контролю і безпеки. Розробники передбачили двухфакторную аутентифікацію, навчилися запам’ятовувати мобільну техніку, де вже проводилася авторизація, а, значить, паролі і логіни вводити вже не доведеться. Навіть статистика про географічне положення і всіх недавніх діях з’явилася, але злом Інстаграм-сторінок все одно нікуди не зник. Чому навіть в подібних умовах все залишається на старий лад – ось привід почати розгляди!

Які способи існують для злому

Автоматичних сервісів, здатних навіть за серйозну суму розблокувати з 100% вірогідністю доступ до чужого профілю ще не придумали. Вся робота і питання рівня «як зламати чужий рахунок» залишаються на совісті хакера-ентузіаста, який вирішив поекспериментувати і дістатися до конфіденційної інформації друзів, блогерів або зірок з мільйоном передплатників.

Для потрібного результату доведеться багато всього перепробувати, від фішингу та трекінгу до скидання паролів і навіть звернення до служби підтримки. А вже скільки доведеться часу витратити – словами не передати, але якщо вже ризикувати, то по великому!

Що таке фішинг – злом пароля

Перехоплювати чужу конфіденційну інформацію – логіни і паролі-інтернет -мошеннікі вже давно навчилися не за допомогою хитромудрого програмного забезпечення, автоматично підбирає потрібні значення для текстових полів Login і Password, а завдяки неуважності власників сторінок в соціальних мережах і месенджерах.

Весь принцип класичного фішингу побудований на своєрідній «підміні», коли жертві замість офіційної сторінки інтернет-магазину, соціальної мережі або інформаційного сервісу видається посилання на підроблену сторінку, де нібито необхідно пройти авторизацію для ідентифікації особи (інакше «адміністрація заблокує профіль») або ж доступу до «виграним в ході розіграшу призів». Варто жертві вести конфіденційну інформацію на підробленої сторінці і всі дані відразу ж опиняться у шахрая.

Зламати сторінку Instagram за допомогою фішингу можна навіть без видатних знань в програмуванні. Досить зареєструватися на сервісі Z-Shadow і перейти в розділ з доступними пропозиціями (соціальні мережі, месенджери, MMORPG) і скопіювати посилання на англійську версію Інстаграм. Далі – скопійований URL-адресу залишається розіслати знайомим або випадковим користувачам в мережі з припискою – мовляв, «постав лайк або напиши коментар».

При переході по посиланню жертві доведеться закінчити авторизацію, а там вже конфіденційна інформація потрапить на сторінки Z-Shadow, де в розділі «TotalVictim» і з’явиться весь список зібраних даних.

Злом облікового запису Інстаграм через трекінг додатки

Крім фішингу, дістатися до паролів здатні і спеціальні програми для злому Інстаграм-акаунтів, знову дозволяють навіть без знань, досвіду і майстерності дістатися до чужих сторінок і розвідати листування і додаткову особисту інформацію. Йдеться про трекінг – сервісах стеження, що встановлюються на телефон жертви і передавальних важливі координати, виявлені під час роботи, на пошту, FTP або ж в месенджери. Вибір таких помічників величезний, але ось ті, що перевірені часом:

MSpy

Класичний представник жанру з платним, але зі збалансованим і оптимізованим функціоналом. Принцип роботи MSpy розробники описуються в три етапи: покупка доступу до програмного забезпечення, завантаження необхідної версії (для iOS або Android) на ПК, установити правильні настройки (за чим стежити – лайками, особистими повідомленнями, кількістю переглядів темами), а після додавання підготовленого додатки на мобільну техніку жертви. Далі залишиться чекати. MSpy про все розповість в ту ж секунду не тільки про сторінку в Instagram, а й про інших деталях – розташування жертви на карті, що набирається на клавіатурі, що здійснюються дзвінки.

Spyzie

Відома альтернатива, зосереджена на зломі акк в соціальних мережах за допомогою стандартного трекінгу. Як і у випадку з конкурентом вище, спочатку доведеться підготуватися – зареєструватися, вибрати відповідну версію, зосередитися на речах, які захотілося відстежувати.

Далі знову завантаження програмного забезпечення на смартфон або планшет і збір необхідних даних в режимі реального часу. В реаліях соціальних мереж все працює надзвичайно легко. Варто жертві ввести комбінацію для полів Login і Password і результат вже на екрані.

Flexi -Spy

Програма, що дозволяє зламувати техніку Apple (буде потрібно Jailbreak), смартфони та планшети з Android і навіть комп’ютери. Принцип роботи схожий – знову оплата підписки, настройка (передбачений доступ до спеціальних консультантів, здатним зайнятися установкою дистанційно за 10 доларів), завантаження та інсталяція. З плюсів – збалансовані ціни, купа порад і рекомендацій, та ще й повноцінна русифікація, помітно полегшує справу.

Злом чужого профілю хитрістю – забув пароль

Архівний метод злому сторінок в Instagram вже майже не працює (адміністрація соціальної мережі подбала про додатковий захист), але в деяких ситуаціях все ж здатний відкрити завісу таємниць і відкрити доступ до паролю. Функціонує «хитрість» лише в тому випадку, якщо нікнейм жертви вже відомий:

 1. Після запуску мобільної версії соцмережі (на комп’ютері теж працює, але ще рідше, ніж на смартфонах і планшетах) необхідні разлогініться і перейти до вікна авторизації.
 2. Далі введення в поле «Нікнейм» (або Username в залежності від версії Instagram) логіна, а потім – перехід до кнопки «Забули пароль» (або ж ForgotPassword).
 3. У результаті виконаних дій соціальна мережа піде на зустріч і запропонує ввести номер мобільного телефону, куди варто скинути код і необхідну інформацію для відновлення пароля. Вводити номер, зрозуміло, коштує власний, а про те, як діяти далі підкаже SMS.

Як зламати Інстаграм без фішингу та трекінгу описано вище, але розраховувати на 100% результат все ж не варто.

Подібна фішка підтримується лише кількома версіями клієнта соціальної мережі і все частіше замість введення нового телефонного номера система додає вже наявну інформацію, прикріплену до профілю.

Основні ознаки злому: що робити

Розпізнати злом аккаунта в Instagram легко. Соціальна мережа майже відразу почне натякати на підозрілу активність за допомогою спливаючих повідомлень. У деяких ситуаціях з’явиться повідомлення про авторизацію з несподіваного місця (сусіднього регіону, з невідомого IP-адреси), а часом система натякне про небезпечному і легко підбирають паролі, який давно пора змінити. У трохи складніших сценаріях злом супроводжується проблемами під час введення логіна і пароля. Зламана сторінка виявиться недоступною або ж замороженої адміністрацією.

Як посилити захист свого профілю Інстаграм

Способів підвищити безпеку особистої сторінки кілька і далеко не всі пов’язані зі складним паролем і непередбачуваним логіном із заплутаною комбінацією з букв, чисел і дозволених символів:

 1. Точність і чесність. При заповненні профілю варто орієнтуватися на правдиву інформацію, яку легко згадати. Контрольні питання, номер мобільного телефону – так навіть після злому з’явиться шанс повернути все назад, звернувшись в підтримку і продемонструвавши факти.
 2. E-mail. Вітчизняний сервіс від Mail.ru хоча і давно пропонує допомогу в оформленні пошти, краще звернутися до конкурента – до Gmail. Так шанси зіткнутися з неприємностями помітно менше.
 3. Двухфакторная аутентифікація. У розділі з «Параметрами» вже давно передбачений спеціальний пункт, який передбачає передачу резервних кодів через SMS, які необхідно вводити при авторизації з невідомого пристрою або ж в новому місці. Так шахраї точно залишаться в стороні – дістатися до SMS майже неможливо.
 4. Додаткова прив’язка. Якщо крім Instagram, давно зареєстрований ще і профіль в Facebook, то чому б не пов’язати профілі разом, так шанси зіткнутися з обманом знову наближаються до нуля.
 5. Жодних посилань. Розіграші iPhone, міфічні голосування, дивні звернення друзів, пов’язані з лайками і коментарями – не варто переходити за посиланнями незалежно від контексту! Особливо якщо після переходу спливає пропозицію закінчити авторизацію, а домен (назва сайту в браузері) зовсім не збігається з Instagram.

і ще – варто частіше довіряти сервісів від Google або Apple, яка передбачає зберігання логінів і паролів в спеціальному захищеному середовищі – в хмарних сховищах iCloud і GoogleDrive, куди дістатися набагато складніше навіть при сильному бажанні!

Зламати аккаунт Інстаграм з кожним роком все складніше. Про половині вразливих місць вже давно подбали розробники, з рештою впоралися підковані власники сторінок в соціальній мережі, які вирішили подбати про конфіденційну інформацію.

Опускати руки ще рано, крім хитрих алгоритмів шифрування, що забезпечують серйозний рівень безпеки , не можна забувати про банальну неуважність. Фішинг і трекінг досі справно годують ентузіастів і експериментаторів і відкривають доступ до чужих сторінках майже без обмежень.

УВАГА! Інформація надана виключно в інформативних цілях!

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 25
 1. andriu_2004_16

  ;-) ;-)

 2. _darina_yurchuk_

  Дуже класна програма

  1. Максим

   :twisted: :twisted:

 3. _darina_yurchuk_

  👊👊👊👊

 4. _darina_yurchuk_

  😎😎😎😎😍😍

 5. bestolyyy

  Топ

 6. Vasya Stefurak

  Я не можу зайти на свою сторінк :arrow:

 7. Галя

  Допоможіть мені зламати сторінку

 8. Віта

  Допоможіть зламати аккаунт безкоштовно онлайн

 9. olenkalaguniak

  Круто

 10. gnatkotamila@gmail.com

  ;-)

 11. Ірина

  Зломаний акаунт

 12. Ірина

  Допоможіть зломити акаунт безкоштовно

 13. Адрій

  Як знайти програму

 14. Діма

  Допоможіть зламати сторінку

 15. Женя

  Допоможіть зламати сторінку

 16. Богдан

  Допоможіть в зламати сторінку в інстаграм. По нікові.denichik17

 17. Марія

  Допомлжить зламати акаун онлайн безкоштовно будь ласка

 18. Марія

  :|

 19. Марія

  Можна заблокувати акаун онлайн безкоштовно

 20. Марія

  Віталій Дорофеєв

 21. Ірина

  Допоможіть зламати сторінку в інстаграм

 22. Kenneth

  Торкнувшись як зберегти відео з інстаграмуначка трьох точок
  у верхньому правому куті та натиснувши «Копіювати посилання».

 23. Олена

  Допоможіть зламати сторінку мою неможливо зайти без пароля

 24. Таня

  Як зламати сторінку другого челавека

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: