Як додати публікацію в історію в інстаграм, поділитися постом і викласти до себе

Інстаграм набрав популярність серед сотні тисяч користувачів буквально за кілька років. Щодня мільйони людей викладають фотографії і відео про особисте життя, а інші мільйони користувачів дивляться чужі сторінки. Тут кожен може стати зіркою за короткий час. Викладайте відео, які зберігаються на сторінці рівно добу і ловите лайки. Завжди можете бачити, скільки людей і хто переглядав ваш сторіз. Хочете в ряди відомих людей, тоді читайте, як додати публікацію в історію в інстаграм. Це зробити не складно, необхідно виконати всього кілька кроків на шляху до популярності.

Іноді хочеться поділитися з передплатниками сподобалися фотографіями або відео. Для цього можна репостнуть чужу історію в свій інстаграм. Це можна здійснити тільки з відкритої сторінки, з якої дозволені репости. Така можливість з’явилася порівняно недавно. Багато блогерів використовують storis для реклами.

Щоб додати вподобану публікацію або розмістити оголошення в власну сторіз потрібно відшукати необхідну інформацію. Під кожним знімком або відео на відкритій сторінці знаходиться спеціальний символ у вигляді паперового літачка.

Натиснувши на виноску, з’являється спливаюче вікно, де першим рядком з’являється напис “Додати в свою історію” або поділитися інформацією через директ. Після натискання літачка фото або відео з’являться на особистій сторінці блогера.

Варто відзначити, що обмежений термін зберігання сторіз – рівно 24 години. Через добу storis буде видалена.

Модератори пішли на поліпшення сервісів інстаграм і створили можливість збереження вічних Сторіс. Для цього при публікації необхідно вказати, що потрібно зберігати зображення або відео. Ще один момент – можливість об’єднувати необхідне в одну тему і поступово додавати туди нові фото. Такі нововведення були зустрінуті любителями інстаграма і блогерами з захопленням.

Увага! Перераховані поновлення стануть можливими після поновлення мобільного додатка.

Як завантажити свою історію в інстаграм

Сторіз дуже популярні в інстаграмі абсолютно у кожного. Вони дозволяють викладати відео про недавні і яскраві події, розповідати про захід і ділитися емоціями. Щоб викласти історію на айфоні або андроїд доведеться виконати ідентичні дії.

Зайдіть на рахунок у мобільному пристрої. Вгорі з’явиться спеціальне вікно, де відображаються сторіз людей, на яких підписано аккаунт. Тут же в круглому вікні з’являється фото користувача і символ у вигляді знака “+” з написом “Ваша історія”.

Натиснувши на вікно, буде запропоновано додати фото або відео з галереї на телефоні, або ж сфотографувати знову.

Після вибору публікації слід натиснути “Далі”.

З’явиться вікно, де буде запропоновано поділитися storis. Для публікації Сторіс потрібно вибрати рядок опублікувати історію.

Через деякий час інформація буде завантажена і з’явиться на особистій сторінці. Передплатники зможуть протягом доби переглядати публікацію, а користувач в реальному часі може відстежувати інформацію. Крім того, в будь-який час сторіз видаляється самим користувачем. Також можна додати відразу кілька історій, з проміжками в часі.

Для публікації користувачі інтернету і аналітики виділяють навіть найкращий час для публікації. Це обумовлено тим, що в деякі тимчасові рамки в інтернеті з’являється більше народу і відповідно більше переглядів.

Оформлення сторіз

Щоб сторіз виглядали якісно і привабливо значить її просто необхідно оформляти. Для цього є кілька способів. Перед остаточною вивантаженням в додатку буде запропоновано використовувати:

  • бумеранг – викладений епізод буде повторюватися в зворотному порядку;

  • суперзум – функція наближення з візуальними і звуковими ефектами;

  • фокус – режим портретної зйомки;
  • і інші.

Останні оновлення дозволяють використовувати різні прикраси у вигляді масок, сердечок та інших фігурних рамок. Більшість користувачів із задоволенням використовують ефекти для особистих storis. Щоб поділитися сподобалася публікацією або викласти сторіз необхідно тільки вміло використовувати пропоновані можливості.

При оформленні storis слід пам’ятати, що існують обмеження за часом і розміром фотографій і відео. Щоб Сторіс відображалися такими, як потрібно слідувати правилам. В іншому випадку програма самостійно обріже знімки і ролики.

Гарний і актуальний пост в історії заставу численних переглядів і залучення передплатників. Особливу увагу слід приділити саме історіям, так як вони з’являються в першу чергу в стрічці у передплатників після оновлення. Численні перегляди і передплатники гарантують блогерам і іншим користувачам, що сторінка буде відображатися в першу чергу у передплатників.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: