Як зберегти прямий ефір в Інстаграм і записати на телефоні після завершення

Відео в соціальних мережах стає популярнішою. У Інстаграм буває 4 види кліпів:

 1. Професійно оброблені відео в стрічці.
 2. Кліпи IGTV, що відрізняються довжиною.
 3. Короткометражки-коментарі для Сторіс.
 4. Прямі ефіри припускають активну участь глядачів.

Чи знімаєте і відразу транслюєте його в додатку. Для перегляду заходять передплатники, вживу роблять коменти, ставлять лайки і емодзі. Це тип спілкування, який дає можливість довести свою дієздатність передплатникам, поділитися знаннями та емоціями, стати ближче до них і зберегти прямий ефір в інстаграм або показати виворіт цього світу, розкрити секрети життєвих фокусів.

Зберігаємо онлайн-відео з додатка – що для цього потрібно

Тривалість прямого ефіру максимум 1 годину, але якщо час закінчився і зйомка автоматично перервалася, запустіть трансляцію ще раз. Щоб відео працювало без гальмування, необхідна достатня швидкість передачі даних в інтернеті. З новими версіями операційних систем на телефонах, що потрібні для трансляції не виникає проблем. Якщо виявлені збої в роботі Інстаграм, освіжіть до останньої версії в магазинах додатків. Вона не повинна бути старше 10.12.

Є можливість зберегти запис в Сторіс на добу. Подбайте, щоб у пам’яті телефону для цього було достатньо місця.

Запишіть свою трансляцію

Якщо потрібно записати свій виступ, зробіть наступне:

 1. Відео зберігається в пам’яті смартфона. Це вірно як для гаджетів, які працюють на Android, так і на iOS.
 2. Трансляція завантажується без лайків і коментарів. Вони залишаються тільки у вашій пам’яті.
 3. У залежності від обсягу файлу збереження займає час.

Якщо трансляція проводилася вами і хочете її записати, то клікніть іконку з відповідною назвою у верхньому правому куті екрану, яка виникає після закінчення ефіру. Якщо цього не зробити, то відзняте відео відразу зникне.

Інший спосіб. Вирішивши закінчити прямий ефір, натискаєте вгорі кнопку “Завершити”. З’являється пропозиція від Інстаграм поділитися відео з передплатниками аккаунта. Посуньте перемикач направо, запис залишиться ще на добу.

Збереження належить іншій трансляції

В Instagram не вбудована така опція, тому якщо хочете завантажити чужий прямий ефір, встановіть спеціальну програму. Android використовує, наприклад, Story Saver. Покроково розглянемо копіювати фото і відео інших людей за допомогою програми:

 1. Завантажуйте і встановлюйте програму на смартфон.

 2. Зайдіть, вводячи дані облікового запису аккаунта Інстаграм.
 3. З’являється перелік користувачів, на яких підписані. Вибирайте того, хто проводив цікаву для вас live-трансляцію.
 4. Набирайте його нік і з’являється список файлів в Сторіс, які доступні до скачування. Шукайте потрібний і зберігайте у себе на смартфоні.

Тепер є можливість переглянути файл в галереї. Їм діляться в соціальних мережах, редагують або вставляють в акаунт. На жаль, завантажити таким чином контент вийде, якщо він вже зник з Сторіс.

Якщо смартфон або планшет з iOS, то завантажте на нього Repost Stories for Instagram. З його допомогою знаходите потрібні профілі людей, що були в ефірі. Якщо натиснути “Репост”, копіюється вся історія із записами. Щоб побачити тільки передачу наживо, клікніть іконку “Live” праворуч.

Використовуємо комп’ютер

Розглянемо кілька програм, що дають можливість скопіювати відео з Instagram на ноутбук. Вибираємо InstaSaver. Її переваги: ​​

 1. Інтерфейс хоч і англійською, але простий і доступний для розуміння.
 2. Легко знаходить і завантажує фото- і відеоматеріали з програми.
 3. Працює з браузерами на кшталт Яндекса і Опери.
 4. Зберігає відео, завантажуючи прямі трансляції.

Користуватися нескладно, якщо на комп’ютері вже працюють необхідні браузери:

 1. Встановіть розширення InstaSaver.

 2. Заповніть облікові дані і зайдіть в аккаунт.
 3. Вам потрібна стрічка новин. Справа будуть перераховані Сторіс і трансляції користувачів. Виберіть те, що цікавить.
 4. У верхньому кутку з’явиться іконка зі стрілкою. Натисніть, щоб почати скачування.

Інший спосіб використовується, якщо ви шанувальник Гугл браузера. Використовуйте розширення Chrome IG Story , яке завантажує трансляцію.

В ньому заходите в аккаунт на сайті instagram.com. Знаходьте Stories друзів і завантажуєте контент. Є можливість зберегти їх вибірково, натиснувши кнопку скачування, розташовану праворуч від ніка. Можна так зробити з усіма відразу. Ефіри, які проводилися за останні 24 години, показуються програмою окремо. У тому, щоб завантажити один з них немає нічого складного. Вибираєте, завантажуйте.

Для любителів Mozilla Firefox пропонується програма для скачування IG Helper. У тому, як зберегти відео з Інстаграм немає ніяких відмінностей від браузера “Яндекс” або “Opera”.

Копіюємо за допомогою мобільних додатків

Просунуті користувачі Інстаграм встановлюють на гаджети додатки, які завантажують і зберігають фото і відео з історій і доступних прямих ефірів. Розглянемо, як це робиться за допомогою In Grabber.

Ця програма дозволяє:

 1. Дивитися чужий прямий ефір в Інстаграм.
 2. Отримувати фото і відео з Сторіс.
 3. Зберігати IGTV.
 4. Шукати користувача.
 5. Робити репост збереженого контенту в соціальних мережах.
 6. Переглядати відео, роблячи при необхідності перемотування.

Програма ніяк не пов’язана з Інстаграм і повністю безпечна, так як шифрує облікові записи і зберігає їх виключно на гаджет. Після завершення скачування, якщо хочете викласти файл у себе, зверніться за дозволом до власника блогу.

Спробуйте програму, що записує все, що відтворюється на екрані. Скористайтеся V Recorder, програмою, яка не тільки записує і зберігає все, що відбувається на екрані смартфона, але і редагує відео.

Після установки одним натисканням можна зберегти ролик і звук ефіру з програми. Обмеження за часом запису немає і завантажується навіть годинна пряма трансляція. Плюс роботи відеореєстратора в тому, що можна буде потім побачити лайки і коментарі.

Дивимося збережені файли

Пропущений ефір переглядаємо в stories Instagram, де він знаходиться не більше 24 годин. Побачити збережену трансляцію передплатникам неможливо, поки володілець не викладе її в мережі. Автор перевіряє, що копіювання завершилося. Після цього він ділиться збереженим кліпом з передплатниками. Сам він дивиться ролик в будь-який момент.

Зберегти прямий ефір в інстаграм дозволяє власникові облікового запису аналізувати те, що він сказав і реакцію слухачів. Що в подальшому дозволить створювати адекватний контент, підтримуючи зворотний зв’язок, а передплатники можуть подивитися цікавий фрагмент, який пропустили або хочуть побачити ще раз.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: