Як зробити репост історії в Інстаграм до себе в історію, поділитися Сторіс

Особливою популярністю в instagram користуються stories. Часто хочеться поділитися сподобалася публікацією на своїй сторінці. Щоб зробити репост історії в інстаграм необхідно скористатися спеціальними програмами для мобільних додатків. Безпосередньо в самій мережі це зробити поки неможливо.

Як копіювати фото або сторіз з іншого аккаунта до себе в історію

Додати до себе в профіль цікаве можна декількома способами. Це є на найпоширеніших операційних системах: Андроїд і iOS. Щоб залити фото необхідно знайти потрібний знімок або відео в стрічці іншого користувача. Внизу з’явиться спеціальний знак у вигляді паперового літачка. Якщо сторінка відкрита, то буде досить натиснути на нього і у спливаючому вікні зазначити “розмістити в історію”. Після цього публікація з’явиться в обліковому записі.

Коли потрібен репост в свою сторіз, упевніться, що дана функція доступна. В налаштуваннях stories повинна бути включена опція, що дозволяє ділитися постами з іншими людьми.

Варто знати, що функція доступна тільки за умови, що додаток було оновлено. Якщо мобільний пристрій не підтримує останні оновлення, то буде потрібно шукати інші шляхи вирішення питання.

Як репостнуть чужу історію

Щоб додати Сторіс з іншого аккаунта в свою потрібні спеціальні програми, які доступні для скачування.

Для розміщення чужої stories з метою поділитися з передплатниками додаткового софта не потрібно. Все оформляється безпосередньо в самому додатку. Для цього знайдіть вподобану публікацію. Внизу в правому кутку з’явиться спеціальний знак у вигляді паперового літачка. При натисканні на нього з’явиться спливаюче вікно, де відобразиться перелік осіб, яким можна відправити пост. Іноді допускається розміщення в Сторіс, але це залежить від того, чи відкритий акаунт для цього.

На мобільних пристроях з ПО Андроїд і на айФоні деякі функції відрізняються. Це пов’язано з розширеними можливостями iOS. Тому власники айфонів відчувають менший дискомфорт при використанні мобільних сервісів.

Офіційний спосіб

Щоб на законних підставах постити чужу історію в інстаграм в свій аккаунт необхідно, щоб користувач, який розмістив сторіз на своїй сторінці відзначив одного. В цьому випадку stories може з’явитися в акаунті користувача без зайвих маніпуляцій.

За допомогою сторонніх додатків

Іноді поділитися іншими Сторіс безпосередньо не представляється можливим. У цьому випадку допоможуть сторонні сервіси.

Особливо популярними для Андроїд є:

  • Story Saver for Instagram – Story Assistant;
  • Утиліта StorySave;
  • ПО – StoryReposter.

Якщо мобільний пристрій підтримує ПО iOS, то підійдуть інші програми:

  1. RepostStory for. Зберігає інкогніто при роботі з іншими сторінками.
  2. Repost and Save для інстр. Існує можливість зберігати історії.
  3. InstantRepost. Софт дозволяє розміщувати в стрічці публікації, надіслані в директ.

У багатьох перерахованих варіантах впроваджений платний контент. Тому ряд безкоштовних функцій сильно обмежений.

Щоб працювати з програмами потрібно зареєструватися через акаунт. Після цього контент буде збережений і сподобався пост можна буде скачати і поділитися сторіз з іншими. Обов’язково слід вказати нік з профілю, чия була Сторіс. В іншому випадку це буде вважатися плагіатом і сервіс має право видалити її.

Програми допускають використання декількох соціальних мереж. Найбільш поширені: інстаграм і фейсбук.

Репост за допомогою скріншота

Можливо розмістити чужий пост на особистій сторінці за допомогою скріншота. Для цього потрібно скопіювати інформацію і зробити фото екрану. Після цього викласти файл у власну stories. Буде виглядати як перепост, але в будь-якому випадку варто відзначити власника Сторіс. Досить буде вказати нік з профілю. Крім того, дуже бажано заручитися дозволом самого автора, так як він отримає негайне повідомлення про те, що історія була розміщена.

Як дізнатися хто зробив репост

Якщо користувач помітив свою публікацію на іншій сторінці, то в особистому додатку може подивитися хто поділився його інформацією.

Щоб стороння людина зміг розмістити чужу stories в своїй стрічці буде потрібно спеціальний дозвіл від автора. Останній відкриває на добу можливість робити репост сторіз і відзначає тих осіб, яким це надано.

Якщо передплатник скористається доступністю, то автору прийде повідомлення про публікацію на іншій сторінці. Так він може контролювати переходи. Крім того, при перегляді опублікованій Сторіс у користувача відображається вся статистика по результатам пошуку і репоста: кількість і профілі.

Як зберегти чужу історію

Виникає питання, чи може інша людина зробити репост сторіз. Це можливо за умови, що автор відкрив доступ для користувачів. В цьому випадку Вам потрібна інформація про через мобільний додаток, але це трапляється дуже рідко. Тому в конкретній ситуації рекомендуємо спеціальні програми. Варто пам’ятати, що відзначити автора, розмістивши його нік на публікації, обов’язкова вимога. Інакше інстаграм має право забанити його.

Історії в інстаграме стали найпопулярнішими між користувачами соціальної мережі. Крім того, останні оновлення дозволяють зробити репост Сторіс в особистий інстаграм. Для цього необхідно дотримуватися обов’язкові правила. Створюються і впроваджуються спеціальні додаткові програми на різні операційні системи.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: