Інстаграм монетизація аккаунта – що це, як включити, кращі способи заробітку

Сьогодні практично всі соціальні мережі це не просто аудиторія для спілкування, а й ефективний майданчик для просування свого бізнесу або ідеї. Лояльна публіка готова розглянути будь-яку пропозицію, швидко відгукнутися і поширити інформацію далі. Безсумнівно, при правильному підході можна добре заробляти, що багато хто і робить. Розповімо що таке Інстаграм монетизація і як це робити правильно.

Що це таке

Не будемо наводити тінь на тин, а скажімо відкрито, кожен власник популярної сторінки в Інстаграм з великою базою активних передплатників мріє добре заробляти. Що ж потрібно, щоб запустити монетизацію на своєму каналі і в чому вся суть.

Якщо думаєте, що все так просто, створи канал, набери передплатників і вперед стригти «бабки», немає! Монетизація профілю справа непроста і тут доведеться добре попрацювати. Дуже великий плюс в тому, що практично вся інформація знаходиться у вільному доступі, бери і роби. Монетизація починається з виконання основних вимог:

  • аккаунт повинен мати популярність;
  • якісне тематичне оформлення сторінки;
  • кількість передплатників від 1000 чоловік.

На перший погляд все здається дуже простим, але є одне АЛЕ! Накручені передплатники ніякої користі не принесуть, тут необхідні справжні активні користувачі.

6 стандартних способу монетизувати свій Інстаграм

Тим, хто давно розвиває свій профіль, публікує не просто привабливий, але і корисний контент. Тим, хто зібрав природним шляхом шикарну базу передплатників буде набагато простіше монетизувати Інстаграм.

Надамо чіткий опис перевірених стандартних способів заробітку в Instagram. Перегляньте свої критерії, виберіть відповідний варіант, який буде вам до душі, приступайте до заробляння грошей.

Заробіток на особистому блозі

У вас є якісний особистий блог, є своя цільова аудиторія, тоді вам пора освоювати онлайн-заробіток. Переживаєте, що немає натовпу передплатників, це не так страшно, вся суть в тому, що тут грає роль не кількість, а якість вашої аудиторії. Чим активніше ваші передплатники, тим швидше налаштуєте цілу мережу, почнете отримувати істотний прибуток на своєму блозі.

Запам’ятайте важливу річ, Інстаграм сьогодні не просто соцмережа – це ефективна рекламна і торгова площадка! На чому можна заробляти в особистому блозі:

  1. На продаж свого досвіду. Наприклад, ви знаєте, де брати якісний контент для сторінки, як красиво оформляти в єдиному стилі свою стрічку, як подавати матеріал, щоб на нього було багато переглядів, як підвищувати активність і утримати свою аудиторію і т.д. Поділіться за гроші своїм досвідом і підтримкою з новачками.
  2. У вас особистий блог, що включає актуальні теми, ви обговорюєте товари і діліться особистим досвідом? Відмінно, спробуйте мережевий маркетинг, це дуже легко. Домовтеся з виробником будь-яких товарів, тут важливо, щоб це був якісний товар, яким користуєтеся саме ви. Розповідайте про товар на своєму каналі, надавайте пости з реальним використанням, покажіть переваги і вперед до продажу. Отримуйте свій відсоток не тільки від прямих продажів, постарайтеся створити свій кабінет і вести свою групу постійних покупців.

Особистий блог це настільки широка ніша, що немає межі досконалості . Багато професійних блогери мають кілька бізнес-профілів Інстаграм причому з різним тематичним спрямуванням.

Просування товарів і послуг

Як тільки виробники товарів зрозуміли, що немає більш ефективного майданчика для просування своїх товарів і послуг на ринок, ніж багатомільйонна база соцмереж, тут же посипалися пропозиції на SMM просування. Сьогодні залучення клієнтської бази з Інстаграм – це окрема ніша для хорошого заробітку.

Тут можна заробити, навіть якщо у вас відсутній свій розкручений аккаунт. Не втрачайте часу, проходите навчання по SMM просуванню, напрацьовуйте базу передплатників, пропонуйте свої послуги з просування якої-небудь компанії або створіть свій товар. Для більшого охоплення цільової аудиторії підключіться до профілю Facebook, синхронізація акаунтів просто творить чудеса.

Заробіток на рекламі

Заробіток на рекламі – це найлегший і неважку шлях, але платити будуть лише тим блогерам, у кого дійсно органічна база передплатників. Накручені оффер нікого сьогодні не цікавлять, цей вид шахрайства буде вирахувано швидко, як варіант на вас поскаржаться і профіль заблокують.

Сьогодні власники профілів-стотисячників отримують регулярні пропозиції, як від розкручених брендів на рекламу будь-якої новинки, так і від більш дрібних виробників. Щоб включити заробіток на рекламі на профіль має бути підписана не менше 5000 фоловерів. Чим вище показник кількості передплатників, тим вищі заробітки. За якою схемою відбувається заробіток:

  1. Чи отримуєте завдання на рекламу, це може бути пост, оглядовий ролик, фото або запис.
  2. Обов’язково вставляється фірмовий хештег, назва бренду, посилання або згадка про виробника.
  3. Після красивого оформлення відбувається публікація поста в своїй стрічці.
  4. Окрема домовленість з рекламодавцем про оплату, за одну публікацію, за кількість переглядів або за іншими критеріями.
  5. Чи отримуєте заробіток буквально за кожен пост.

Схема дуже проста, але є один нюанс – де шукати рекламодавців? Якщо клієнти не постукають до вас самі, їх можна знайти на спеціалізованих біржах, наприклад: Adstamer, Epicstar, Sociate.

Створення Інстамагазина

Ніде правди діти, багато дрібних бізнесменів і виробники починають розкручувати свій логотип і просувати свій товар саме з Інстаграма. Соціальна майданчик є не тільки зручною, але ще і безкоштовної платформою для старту. Тут, як то кажуть, можна показати весь товар обличчям і абсолютно не важливо, що це буде – памперси, крем від зморшок або запчастини для авто.

Якщо цільова аудиторія підібрана правильно, якщо створений гарний каталог і продуманий регулярний постинг, справи однозначно підуть вгору. Невеликий мінус – на все потрібен час і копітка праця. Однак тут ви вкладаєте свій час, а не гроші. Якщо у вас немає досвіду, але дуже хочеться, можете знайти розумного адміністратора, який за гроші буде займатися всіма організаційними питаннями в вашому Інстаграм магазині.

Розкрутка профілів для продажу

Заповзятливі Інстаграм блогери використовують соцмережу, як стабільний і постійний джерело доходу. Просунуті користувачі постійно вдосконалюють свої вміння в просуванні, що дозволяє їм успішно продавати свої знання і досвід тим, хто цього потребує.

Повірте, попит є завжди, так як профіль-стотисячник вже дуже високоефективний рекламний інструмент, при допомогою якого можна максимально швидко вийти на пристойний заробіток. На акаунти з величезною аудиторією завжди був і буде попит, вся справа в ціні і кількості передплатників.

Якщо вам ця тема знайома, любите створювати красиві профілі, знаєте як залучати й утримувати цільову аудиторію, тоді це тема ваша! Не втрачайте часу, створюйте і творіть, як тільки ваш аккаунт набере потрібну популярність, можна йти на біржу і виставляти його на продаж.

Адміністрування чужих акаунтів

Весь ваш досвід і знання із грамотного ведення і розкрутці Інстаграм профілю можна використовувати в адмініструванні чужих бізнес-акаунтів. Якщо ви професіонал своєї справи, вмієте вести правильний таргетинг, працювати з рекламними постами, створюєте унікальний і неповторний контент, то це ваша справа і заробіток буде цілком гідний.

Запам’ятайте основне. Щоб домогтися в реченні своїх послуг наприклад в адмініструванні чужих бізнес-акаунтів вам необхідно:

  1. Приносити практичну користь і бути на крок попереду конкурентів. Створювати по-справжньому унікальний чіпляє контент, а не простий копіпаст з чужих ідей.
  2. Вміти аналізувати ринок, прораховувати наступний крок, стежити за актуальними тенденціями і оновленнями. Інстаграм настільки унікальний майданчик, яка постійно вдосконалює інструменти.
  3. Знати і застосовувати основні закони маркетингового просування, застосовувати SEO оптимізацію.

На ділі застосовуються і використовуються практично всі хитрощі для просування бізнес-сторінки в інстр. Це прив’язка Інстаграм в бізнес-менеджері до Facebook, розсилка в Директ, використання прямих ефірів і промокодом, активний кроспостінг і взаімопіар.

Де знайти рекламодавців для Інстаграм: біржі

Спеціалізовані Інстаграм біржі для продавців і покупців веде дуже жваві торговельні відносини серед замовників і виконавців. Специфіка роботи на біржах Інстаграм реклами досить проста і одним з найважливіших аспектів є популярність виставляється для роботи аккаунта.

Як тільки ваш профіль набере 1000 органічних фоловерів це дозволить розраховувати на отримання певного доходу через підключення реклами. Якщо кількість фоловерів перевищує 10 000 осіб, реально хороший дохід вам точно забезпечений, вся справа в техніці. Проходьте реєстрацію на будь сподобалася біржі, проходите перевірку і вперед за заробітком.

Epicstars

Всесвітня біржа легко об’єднує на своєму майданчику рекламодавців, блогерів і виконавців з усього світу. Найбільш затребуваний ресурс онлайн-реклами, що спеціалізується на наданні та пошуку роботи в соцмережах.

Зручний інтерфейс і невелика оплата за дію, біржа пропонує широкий вибір популярних майданчиків: Інстаграм, Ютуб, Фейсбук, Твіттер, Телеграм і Вконтакте. Адекватні вимоги до акаунтів. Для додавання майданчики у власника повинно бути не менше 1000 фоловерів, контентне наповнення каналу не повинно порушувати правила соцмережі і закону РФ.

Plibber

Рекламна площадка для молодих акаунтів під розвиток. Дуже м’які вимоги, початківці блогери можуть додати свій профіль з базою передплатників від 150 осіб, в стрічці повинно бути не менше 30 тематичних постів. Однак, біржа строго стежить за якістю контенту! Свіжі акаунти, які містять тільки контент рекламного характеру, без авторської унікальною тематики будуть відразу ж вилучені з майданчика.

Plibber пропонує унікальний каталог з величезною базою рекламних майданчиків, серед яких кожен користувач зможе знайти те, що йому необхідно. Біржа регулярно оновлює базу, є зручний зрозумілий інтерфейс, хороші інструменти для обробки запитів і статистики.

Sociate

Біржа першовідкривач органічної реклами для соцмереж! Майданчик з 2012 року завоювала свою аудиторію, рейтинг і авторитет. Найбільша платформа рекламного бізнесу пропонує співпрацю блогерам і рекламодавцям на таких ресурсах, як Інстаграм, Однокласники і Вконтакте.

Зручний простий інтерфейс без наворотів пропонує ефективний пошук в величезному каталозі (понад 85 000 майданчиків), надаючи перевірену статистику будь-якого зареєстрованого профілю: СРМ, охоплення аудиторії, прямі показники активності фоловерів.

Початківців блогерів порадує низький поріг входу в базу даних – від 500 передплатників, мінімум 50 постів у стрічці, вік профілю 1 місяць. В каталог приймаються виключно бізнес-акаунти.

Важливо! Незалежно від обраної рекламної біржі, не порушуйте головне правило – намагайтеся нарощувати свою органічну базу передплатників поступово. Якщо у вас оффер або накручені фоловерів, навряд чи ваш бізнес-аккаунт довго протримається на одному майданчику.

Скільки можна заробити на Інстаграм канал

Якщо пройтися по всіх стандартних способів монетизації Інстаграм каналу, то видно, що для того, щоб отримати свою першу тисячу фоловерів, доведеться потрудитися. Тобто потрібно буде витратити на розкрутку свого часу або запросити за гроші адміністратора і вкласти деяку суму. Виникає логічне запитання, а скільки грошей можна заробити на одному акаунті Інстаграм?

Приблизні ціни на роботу маркетолога в Інстаграм:

  1. Розвиток бізнес-профілю з нуля – від 4 000 грн.
  2. Адміністрування облікового запису, наповнення контентом – від 1 000 грн.
  3. Дизайнерське оформлення профілю – від 700 грн.
  4. Налаштування націлення та просування – від 3 000 грн.

В підведенні підсумку, хочеться сказати, що заробіток буде повністю залежати тільки від вас! Монетизація Інстаграм аккаунта – це дуже цікава і прибуткова ніша, в якій потрібно розбиратися. Немає межі досконалості, проявляйте креативне мислення, знайдіть свій унікальний стиль і підхід до передплатників, змусьте приходити аудиторію, використовуйте хитрощі. Результат обов’язково з’явиться, якщо проявити характер і терпіння.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: