Кращий час для постів в Інстаграм: в який день і годину краще викладати фото

На створення матеріалів пішло багато часу, витрачена купа зусиль, і раптом це виявилося даремно. Робота проведена даремно тому, що для публікації контенту обраний неправильний день і годину. Розглянемо, яку роль відіграють дні тижня і число повідомлень в кількості лайків, в числі переглядів і обхваті аудиторії.

Чому вибір моменту – це важливо

З новими алгоритмами роботи програми стрічка почала працювати інакше, ніж раніше. Привабливість постів і охоплення аудиторії стали менше залежати від терміну публікації постів в Інстаграм.

Механізм роботи програми враховує актуальність контенту, тобто наскільки давно він розміщений. Тому у свіжих фоток більша ймовірність опинитися вище в стрічці у передплатників.

Найкращий час для публікації – коли максимум аудиторії користується послугами мережі.

Як знайти підходящий момент для публікацій

Багато розхожих думок є на цей рахунок. У якийсь жн час викладати фото в інстаграм? Прийнято вважати, що це ранок, годині о 10, і вечір, 19-20. Зрозуміло, в будній день, а ось в неділю і свята краще не постити. З розвитком мобільного інтернету останнє твердження видається спірним. Тепер люди онлайн і по вихідних, і в святкові дні.

У 2018 році проведено аналіз того, коли краще розміщувати інформацію в соціальних мережах. Командою Popsters обстежені дані 465 мільйонів публікацій. Розглядалася середня активність поста в залежності від часу. Ось що вдалося встановити:

 1. Найбільший успіх мали, зроблені в неділю. Саме в вихідний і в свята краще викладати фото і тексти.
 2. Не набагато відстає понеділок.
 3. У будні дні активність користувачів менше і день тижня не грає ролі.
 4. Гірше передплатники реагують на публікації, зроблені в суботу.

Дослідження підтвердило народна думка про те, що вибір години теж має значення. Максимально активно реагують онлайн-користувачі вранці і ввечері. Пік припадає на 10 ранку і 19 вечора. Невеликий сплеск спостерігається в 12. Якщо зберетеся публікувати пости в Інстаграм, то найкращий час для цього – неділю вранці.

Якщо бренд популярний, то хвилюватися потрібно і про часові пояси. Має сенс робити однакові пости в різні години для користувачів, що знаходяться в різних зонах. Не варто робити цього часто, 4-х разів на день достатньо. Проаналізуйте, де проживає основна маса передплатників і підбирайте час публікації в залежності від цього.

Необхідно враховувати і тематику постів. Різні бренди мають різну цільову аудиторію і жайворонки з однієї не перетинаються з совами з іншого.

Дослідницька група Unmetric встановила що:

 1. Пости про подорожі та туризм краще розміщувати в 11 і 13 годин і відповідний день для цього п’ятниця. Передплатники планують, як проведуть суботу та неділю. Інший популярний день – понеділок. Згадують, напевно, де побували у вихідні.
 2. Пости про розваги найбільшою популярністю користуються в 14-15 годин по вівторках і четвергах. Очевидно, люди так розслабляються після обіду в середині робочого тижня. Хоча, треба сказати, розважальний контент популярний протягом дня, тільки не вранці. З раннього ранку нікому не до сміху.
 3. Інформація про їжу та напої користується успіхом в полудень. У будні дні люди думають тільки про їжу, вибираючи блюдо або фантазуючи, щоб підняти апетит.
 4. В обід будуються плани про майбутні покупки, тому пости про роздрібну торгівлю теж краще розміщувати серед тижня.
 5. Про здоров’я люди частіше замислюються по середах і неділях о 9 ранку. У цей час вони переглядають акаунти, пов’язані з фітнесом.
 6. Про косметику та догляді за собою жінки більше згадують в кінці робочого тижня після обіду.

Скільки разів на день

Union Metrics вивчили 55 відомих брендів на залежність популярності від частоти постінгом. Дослідження показали, що найкраще викладати по півтора поста в день. Причому немає даних, які б стверджували, що збільшення частоти повідомлень істотно впливає на відвідуваність аккаунта. Важливіше не скільки розмістили постів в день, а якість контенту і регулярність появи. Незалежно від того, як часто викладаєте фото і тексти, тільки сталість дозволить розширити аудиторію.

Стрічка новин в Instagram має свій алгоритм роботи, тому спроби обдурити систему і вийти на пік популярності тільки за рахунок вибору кращого часу для постінгу, заздалегідь проваляться.

Задумайтесь над стратегією просування, не зупиняючись на невеликих тактичних перевагах. Як це зробити:

 1. Вивчайте аудиторію в статистиці профілю. Там представлений хороший графік внизу, що показує активність передплатників в залежності від часу.
 2. При виборі часового поясу орієнтуйтеся на регіони з самим максимальним числом послідовників.
 3. Перевіряйте тимчасову залежність частіше, адже охоплення аудиторії виростає більше від вдало підібраного контенту, ніж від правильно обраного моменту.
 4. Продовжуйте експериментувати. Не зупиняйтеся на одному годині або дні, так втратите передплатників.
 5. Плануйте контент заздалегідь, а то в потрібний момент передплатники не побачать опублікованих фото, які зацікавлять. Якщо самому це зробити важко, скористайтеся послугами онлайн-планувальників, які не упустять час і принесуть бажані лайки.

При розробці стратегії просування час публікації грає невелику тактичну роль. В першу чергу необхідно подбати про зміст поста. Фотографії зроблені професійно, тексти зачіпають за живе, а хештеги грамотно підібрані.

Якщо пост зроблений винятковим, то набере велику кількість лайків в будь-який час. Тому зосередьтеся на якісному контенті, а вже потім замислюйтесь, в який момент його подати. У статті розібралися в який час викладати пости в інстаграм.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: