Масслугінг Інстаграм додаток для Сторіс: як підключити або відключити

За допомогою Інстаграму можна заробляти реальні гроші, але для цього необхідно розкрутити свою сторінку, щоб інші користувачі читали ваші пости і дивилися публікації. Як залучити нову аудиторію до аккаунту? Для таких цілей реалізовані різноманітні стратегії росту. У статті поговоримо про програму для масслукінга Інстаграм, розберемо, що означає цей термін і як ним користуватися.

Що таке масслукінг і як він діє

Інстаграм давно перетворився зі звичайної соціальної мережі в платформу для ведення бізнесу, комерційної діяльності та просування рекламної продукції. Тут можете не тільки публікувати свої фотографії і відеоролики, а також розкручувати власний товар чи послугу. Важливим етапом в досягненні успіху і на шляху до перших заробітків є пошук нових передплатників і читачів. Причому мова йде не про декілька десятків унікальних відвідувань, а про масове перегляді сторінки.

Щоб залучити аудиторію на свій аккаунт в Інстаграм реалізована спеціальна стратегія – масслукінг. Якщо перекладати дослівно, то термін розшифровується, як масовий перегляд. З появою цього виду пошуку передплатників сталася справжня революція в світі просування акаунтів. Такий спосіб в рази перевершив таргетингової рекламу, яка сприяла невеликому зростанню переглядів і охоплення публіки. Більш того, використовуючи масслукінг, максимально знижується ймовірність блокування профілю.

Як це працює? Весь секрет полягає в перегляді коротких історій в Інстаграм. При публікації Сторіс кожен може подивитися, хто заходив до нього на сторінку і дивився відеоролик або фотографію. На цьому алгоритмі і побудована специфіка масслукінга. Ви дивіться творчість певного людини, він бачить вас і заходить до вас на аккаунт, який рухається простим почуттям інтересу. Тим самим у профілю спостерігається приріст відвідувань і з’являються нові читачі. Далі все залежить від вас, адже контент повинен зачепити глядача і змусити його підписатися або придбати запропонований продукт.

Поняття масслукінга з’явилося відносно недавно, тому не всі користувачі знають, що поява нових глядачів в їх стрічці не випадково, тому проявляють інтерес і переходять на їх сторінки.

Це правило особливо стосується нових акаунтів, які борються за кожного глядача. Якщо будете регулярно дивитися чужі сторіз, то з часом зможете розкрутити власну сторінку, а також спровокувати постійне зростання нових відвідувачів.

Розглянемо основні переваги застосування такого прийому розкрутки профілів в соціальній мережі Інстаграм:

 1. Висока ймовірність стабільного приросту нових відвідувачів. При цьому вас навряд чи заблокують.
 2. Економія вільного часу і сил. Одна історія триває не більше 15 секунд.
 3. Безпека і необмежені ліміти. За одну добу можете перегорнути більше десятка тисяч Сторіс без наслідків і блокування з боку соціальної мережі. Таким чином, ви шукаєте нових передплатників, при цьому нічим не ризикуючи.
 4. Розділ Сторіс є популярним і читаним серед всієї аудиторії користувачів. Кожен день їм користуються, дивляться або викладають публікації більше 200 мільйонів людей з усього світу. Тому зараз треба використовувати масслукінг.
 5. Як правило, інтернет-магазини і різноманітні боти практично не викладають записи в новинну стрічку. Тому вся публіка – живі і реальні люди.

Не варто забувати і про недоліки. Незважаючи на високу ефективність такої стратегії розкрутки, вона має кілька мінусів:

 1. Деякі користувачі не проявляють інтерес до тих, хто подивився їх публікації.
 2. Будь-який запис в новинній стрічці має обмежений термін трансляції, через 24 години вона автоматично віддалиться із загального доступу і попрямує в архів, де вже не можна побачити глядачів.

Важливо пам’ятати, що масслукінг не забезпечить вам популярності, якщо ви самі не зацікавите нових відвідувачів своїм контентом. Ваші матеріали повинні чіпляти публіку і змусити підписатися на сторінку, в іншому випадку особливого приросту спостерігатися не буде.

Як налаштувати і використовувати масслукінг

Щоб стратегія дала плюс, в першу чергу необхідно налаштувати свій профіль і підготувати якісний і цікавий контент, який буде змушувати унікальних користувачів підписатися на вас. Якщо впевнені у своєму успіху, то можна приступати до наступних дій:

 1. Необхідно визначитися зі своєю цільовою аудиторією. Люди, яким буде цікава ваша сторінка, новини і публікації.
 2. Тільки після цього можна приступати до роботи. Слід враховувати, що можна самостійно і вручну зайнятися просуванням аккаунта, але подібний метод не принесе особливого приросту. Тому потрібно використовувати додаткові сторонні ресурси.

Як було сказано раніше, кожен може самостійно і вручну займатися масслукінгом. Для цього достатньо переглядати новинні історії в стрічці. Подібний метод займе багато часу. Тому для підвищення відвідуваності і ефективності розкрутки були реалізовані спеціальні програми. Практично всі вони мають схожий інтерфейс і функціональні можливості. З їх допомогою можна налаштувати потрібну цільову аудиторію, кількість унікальних людей і багато іншого.

Багато починаючі профілі допускають серйозні помилки при розкручуванні сторінки, а саме підбирають невірну цільову аудиторію, якій просто буде нецікавий ваш контент і вони не звернуть на вас належної уваги. Тому варто запам’ятати два правила для успішного просування:

 1. Уміло підібрана цільова публіка.
 2. Барвиста подача матеріалу, цікаві теми і публікації. Саме ваш контент – це запорука успіху.

Топ-3 додатки для масового перегляду Сторіс

Вручну не зможете домогтися великого припливу відвідувачів в короткі терміни. Для таких цілей реалізовані спеціальні додатки. Практично всі вони мають такі основні функції:

 1. Завдання потрібного числа користувачів, чиї лени будуть проглядатися.
 2. Підбір аудиторії і публікацій з хештегом або геоміткам.
 3. Ранжування і пошук публіки за кількістю підписок і передплатників.

Нижче розглянемо популярні і зручні програми масслукінга, як ними користуватися і налаштувати перегляди. Багато з них надаються на платній основі.

Promoflow

Зовсім недавно утиліта Promoflow отримала нову функцію організації масових переглядів. Після установки і авторизації доступний підбір користувачів за наступними мітках і параметрам:

 1. Використовуючи геолокацію і мітки, де ви знаходитесь на публікаціях профілів.
 2. Хештег. Добірка сторінок, які випустили записи або Сторіс з певним тегом.
 3. Пошук по передплатникам. Надається перелік людей, на яких підписаний користувач або його передплатники.
 4. Прив’язка до певних сторінок в Інстаграм.

Все це ви повинні налаштувати самостійно, вказати час для запуску, встановити потрібні фільтри, щоб правильно підібрати аудиторію. Також варто прописати вікові критерії, ранжувати користувачів по числу передплатників і популярності.

Додаток працює. Щоб ним скористатися, коректний:

 1. Скачайте з офіційних джерел утиліту і інсталюйте її на свій смартфон.

 2. Синхронізація профіль з Інстаграму, вказавши логін і пароль від облікового запису.

 3. Знайдіть на нижній панелі пункт завдання нових завдань і клікніть на кнопку у вигляді плюсик.

 4. У списку функцій виберіть перегляд Сторіс і налаштуйте сесію.

 5. Запустіть роботу.

Слід враховувати, що за кожен перегляд знімається один бал. Баланс можна накопичити після перегляду реклами або додаткового внесення коштів. Після установки надається пакет з 100 балів на перших порах. Сервіс працює автоматично і не потрібно кожен раз запускати утиліту для настройки.

Tooligram

Додаток працює безкоштовно лише перші 7 діб. За час триальной версії зможете ближче познайомитися з інтерфейсом і почати розкручувати аккаунт. Пошук і підбір сторінок проводиться по геомітками, хештег, з коментарів і лайкам, а також по конкуренції. Все це можна налаштувати в додатку при створенні масслукінга. Після закінчення пробної і безкоштовної версії сервіс блокує більшість функцій, тому доведеться або платити за підписку, вартість якої починається від 199 рублів за місяць, або шукати інший спосіб розкрутки.

Працювати в сервісі максимально просто:

 • Пройдіть на інтернет-ресурс програми по просуванню.
 • Створіть власний рахунок у сервісі, а після прикріпіть до нього обліковий запис з Інстаграм, яку плануєте просувати.

 1. Знайдіть вкладку отримання передплатників .
 2. Виберіть перегляд stories.
 3. Задайте хештеги і інші параметри, фільтри для підбору потрібної цільової аудиторії.
 4. Запустіть масслукінг.

Важливо знати. Не рекомендується використовувати порожні і початкові акаунти для розкрутки. Інстаграм буде приймати це за спробу спаму і бачити сторінку небезпечною, що призведе до швидкої блокування.

Вам не доведеться нічого завантажувати на персональний комп’ютер або мобільний пристрій, все працює автономно на офіційному сайті проекту. Як тільки досягнете потрібного результату, вимкніть завдання або продовжите його.

Tflop

Являє собою безкоштовний сервіс, який стане ідеальним помічником для початківців користувачів. Принцип роботи платформи заснований на бальній системі і обміні. Заздалегідь слід зазначити, що таким способом не вийде розкручувати закриті сторінки, дивитися приховані публікації і Сторіс.

Додаток працює наступним чином:

 1. Завантажувати нічого не буде потрібно. Перейдіть на офіційний сайт сервісу, введіть в пошуковому рядку назву «Insta.Flop.Ru» і опинитеся на головній сторінці ресурсу.
 2. Виберіть спосіб авторизації через обліковий запис Інстаграм. Введіть логін і пароль від своєї сторінки.

 3. Знайдете вкладку перегляду історій .

 4. Тепер потрібно вручну переходити на публікації інших користувачів і заробляти бали.
 5. Після цього витрачайте бали на розкрутку свого профілю. Виберіть пункт рекламувати і введіть посилання на свою сторінку.

Даний спосіб підійде для новачків, тут відсутня можливість налаштувати автоматичні перегляди і підбір аудиторії. Доведеться попрацювати, щоб отримати достатню кількість бонусів для отримання реклами. Якщо не шкода грошей, то можна витратитися і придбати перегляди за грошові вкладення.

Безпека профілю та ліміти

На відміну від інших методів розкрутки особистих сторінок в соціальній мережі Інстаграм, даний спосіб максимально безпечний і простий. Існує лише маленька ймовірність, що вас заблокують. На залишення лайків і підписки на інших користувачів існують значні обмеження, а саме кількість певних дій. Що стосується переглядів Сторіс, то за добу можете перегорнути більше мільйона записів без наслідків.

Щоб уникнути неприємностей ми надали ряд простих рекомендацій для проведення активного масслукінга:

 1. Намагайтеся відвідувати не більше 100 акаунтів за одну годину.
 2. За добу досить переглянути 1000 користувачів.
 3. Не варто змішувати кілька видів просування. Наприклад, займатися масовими переглядами і одночасно підписуватися (масслайкінг і массфолловінг). Все це сервіс може вважати підозрілим і відключити вас з соціальної мережі.

Слід пам’ятати, що використання будь-яких сторонніх додатків і платформ для розкрутки соціальна мережа Інстаграм вважає порушенням і може запросто заблокувати профіль.

Зі статті дізналися, що таке масслукінг. Це новий і ефективний спосіб просування сторінок в соціальній мережі. Вам лише доведеться налаштувати автоматичний перегляд Сторіс в Інстаграм за допомогою додаткових додатків і сайтів. Результат, а саме маса нових передплатників, не змусить себе довго чекати, за умови, що ваш контент буде чіпляти відвідувачів і викликати у них інтерес.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: