Розмір Сторіс інстаграм в пікселях, формат фото і картинки, дозвіл відео

За допомогою інстаграм можна ділитися з усім світом важливими і цікавими подіями з життя, а також займатися просуванням товарів і послуг. Відмінним варіантом служить stories. Важливим при публікації є розмір Сторіс в інстаграм. Необхідно з точністю виконувати всі вимоги до параметрів, щоб публікація була успішною.

Розмір і формат фотографій

Розмір фото для сторіз в інстаграм існують певні межі. Такі умови виставлені розробником Інстаграм і Фейсбук. Це пов’язано з максимальним розширенням екранів на більшості смартфонів.

Перш ніж викладати не відформатований знімок в сервіс слід уважно вивчити параметри. У разі якщо фото буде більше або менше вказаних меж, то програма буде обрізаний фотографію автоматично. З цієї причини може бути втрачено важливий і гарний фрагмент.

Максимально допустимий розмір в пікселях 1080 на 1080, в перекладі на сантиметри вийде 29 на 29.

Квадратна орієнтація Сторіс

При зйомці або завантаженні фотографій в інстаграм програма пропонує стандартні пропорції – квадрат. У цьому варіанті кожна сторона не повинна бути вище 1080 пікселів. Варто зазначити, що даний варіант виглядає в Сторіс досить непогано, при цьому він і найоптимальніший. Якщо провести пальцями в різні боки в рамках квадрата можна зменшити або збільшити знімок.

Розмір вертикальних картинок

Квадратні фотографії в інстаграмі це обов’язкова умова попередньої версії. Так як модератори регулярно покращують популярний додаток, то стала доступна завантаження вертикальних фотографій.

Допустимі рамки зображення 9 : 16. Якщо вимірювати іншими параметрами, то сторіз в інстаграм не повинен перевищувати 1080 на 1920 пікселів. Це максимальний розмір сторіз інстаграм в для публікації. При більшому форматі додаток самостійно визначить межі і обріже знімок. Це може серйозно зашкодити початковим задумом.

Публікуємо повнорозмірне фото

Публікація фотографії в повному ракурсі скрутна. Картинка в будь-якому випадку буде автоматично оброблена і відредаговано в додатку. Щоб користувач зміг опублікувати знімок в повному масштабі існує можливість просто помістити його в рамки дозволеної довжини і ширини. Для цього буде достатньо провести по екрану пальцями і зменшити або збільшити розмір знімка.

Що буде, якщо додати зображення нестандартного формату

Іноді багато фотографії не підходять під стандартні смс, зазначені в налаштуваннях програми. З цієї причини користувач повинен розуміти наслідки. Кожне зображення буде обрізано і відповідати стандартам. Це ніяк не оминути.

Чи пройде публікація кілька фотографій різної ширини або довжини

Багатьох користувачів соціальної мережі цікавить можливість публікації зображень різних розмірів одночасно. Під час вивантаження кількох знімків з різними характеристиками всі фотографії будуть опубліковані, якщо входять в необхідний параметр. Відмінності в розмірі значення мати не будуть.

Міняємо розмір фото для instagram на айФоні і Андроїд

В додатках існують різні параметри, що задаються в настройках модераторами. Інстаграм не став винятком і ввів критерії.

Багато користувачів відзначають, що при використанні різних платформ змінюється якість зображення. Більшість схиляється, що за допомогою Айфон все ж якість знімків вище, ніж з Андроїд.


в будь-якому випадку в додатку по обробці фотографій, або безпосередньо через Інстаграм доведеться дотримуватися співвідношення сторін для фото.

Крім того, для даних додатків допустимо поміняти розмір знімків відразу при фотографуванні. В параметрах фотозйомки необхідно виставити правильний формат. В цьому випадку всі знімки будуть публікуватися в початковому варіанті, що значно спростить всю процедуру, а також не будуть загублені первинні дані.

Параметри для відео

Популярністю в інстаграмі користуються історії, які набирають більшість переглядів. Такий формат Сторіс в інстаграм привертає до себе велику увагу, тому фахівці намагаються максимально правильно дотримуватися вимог до параметрів відео.

Дозволені формати для публікації відео:

 • вертикальна орієнтація 9:16;
 • формати mp4 або .mov;
 • максимум сторіз 4 Гб;
 • тривалість обмежена в 15 секунд;

Дозвіл для викладених публікацій 1080 x 1920, мінімум: 600 x 1067.

При дотриманні всіх прописаних технічних вимог відео в сторіз буде опубліковано.

Розміри пейзажного відео в пікселях

Пейзажні сторіз використовуються для того, щоб поділитися з передплатниками красою природи. В цьому випадку пред’явлені додаткові технічні характеристики:

 • розмір відео в пікселях 1200 × 628;
 • пропорції 1,9: 1;
 • розмір, відео повинен перевищувати 4 Гб.

Крім цього, передбачений мінімальний розмір для відео сторіз в інстаграмі – 600 × 315 px. Ролики такого формату частіше використовуються для створення гіф.

Застосування Unfold для Сторіс в instagram

Щоб опублікована історія підходила під необхідні параметри потрібно багато часу і зусиль. Розроблено спеціальну програму по обробці сторіз. Її назва Unfold. За статистикою це найпопулярніше додаток до інстаграм по скачуванням. Існують як платні, так і безкоштовні версії.


Користувачеві необхідно тільки завантажити додаток, авторизуватися через акаунт інстаграма. Після цього знімати і викладати відео в сторіз, використовуючи вибраний шаблон.

Вертикальне відео розмір в пікселях

Крім фото, в інстаграмі стало допустимо вертикальне дозвіл для відео в сторіз. Щоб воно з’явилося в потрібному форматі слід дотримуватися необхідні характеристики.

Мінімальний розмір 600 × 750 px. Максимальний розмір таких відео 1080 × 1920 px.

На більшості смартфонів існує можливість виставити в стандартних зйомках для відео. Ця функція може допомогти заощадити час при викладанні сторіз.

Інші технічні характеристики, які потрібно знати для створення Сторіс в інстаграм

Крім перерахованих характеристик, слід враховувати інші параметри при викладанні сторіз:

 • відсутність заборонених до перегляду відео;
 • час відео – 15 секунд максимальне;
 • сторіз буде доступна для перегляду на сторінці протягом 24 годин. Після цього знімки і відео будуть видалені.

Слушна нагода для постів і Сторіс

Статистів виявлено найкращий час для публікацій сторіз. У ці проміжки часу відео та зображення в історії наберуть більшу кількість переглядів:

 • протягом тижня – 12, 15, 21 годині за місцевим часом;
 • особливо виділяють понеділок, середу і четвер. Для цих днів вигідні 17-19 годин за місцевим часом.

Всі ці параметри обумовлені тим, що в наведені проміжки часу в інтернеті, в інстаграме зареєстрована підвищена активність користувачів. Відповідно, в цей час сторіз набирають більшу кількість переглядів.

Інстаграм – популярна соціальна мережа, а викладені сторіз є найефективнішим способом спілкування з передплатниками.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: