Розмір фото в Інстаграм – формат зображення в пікселях і співвідношення картинки

Instagram є найпопулярнішою соціальною мережею. Мільйони людей щодня діляться моментами свого життя в режимі онлайн за допомогою картинок. Проте розробники програми суворо обумовлений максимальний і мінімальний розмір фотографій в інстаграм. Який він розповімо нижче.

Допустимий розмір фото в Інстаграм для Сторіс

Щоб пости в інстаграмі вийшли якісними необхідно дотримуватися технічні вимоги. Особливою популярністю користуються сторіз, які з’являються на сторінці користувача на 24 години, а після цього автоматично видаляються. Це найпопулярніший формат в інстаграмі. Для розміщення строіс велике значення має розмір картинки. Він не повинен бути менше або більше допустимих обмежень. Якщо не дотримуватися технічним вимогам, то фотографія буде оброблена автоматично системою і частина інформації може бути відрізана.

Мінімальна і максимальна роздільна здатність

Активні користувачі і досвідчені блогери знають, що для роботи в інстаграмі необхідно дотримуватися всіх правил, виставлені модераторами. При розміщенні необхідно дотримуватися встановлених пропорції і дозвіл.

Найоптимальніший розмір фото – 900 на 1600 пікселів. Це рекомендовані цифри для Сторіс і стрічки, але при цьому існує встановлений мінімум 600 на 1067 пікселів. Щоб відповідати параметрам необхідно знімки попередньо обробити. Для цього існують спеціальні програми, які доступні для скачування в інтернет-магазинах на Айон і Андроїд.

Крім того, існує обмежений розмір – 1080 на 1080 пікселів. Це фотографія квадратної форми, яку можна розміщувати як в сторіз, так і в стрічці.

Параметри вертикальних і горизонтальних фото

Крім того існують інші вимоги до постів. Співвідношення сторін фото повинні відповідати 9:16. Дані вимоги застосовуються як для фотографій вертикального, так і горизонтального зображення. Якщо знімок не відповідає, то його потрібно обробити. У разі, якщо завантажити необроблену інформацію, то інстаграм самостійно її обробить. При цьому не стане старанно вибирати місце для обрізки, а зробить все автоматично. Як правило, для стандартних завантажень буде використана форма квадрата.

Також для вертикальних публікацій співвідношень сторін може бути не більше, ніж 4: 5. Перша цифра це ширина, а далі висота.

Горизонтальна форма зазвичай використовується для публікацій пейзажу або групових знімків. Щоб підігнати пост під задані кордону можна обрізати знімок самостійно, або скористатися спеціальними інструментами. Для горизонтальних фотографій параметри 1: 1,9. Тут перша цифра висота, а після вказана ширина.

З плином часу модератори розробили спеціальну можливість по обробці інформації, що завантажується безпосередньо в додатку. Для цього необхідно лише натиснути відповідний значок в нижньому лівому кутку. Після цього кордону будуть виставлено автоматично.

Особливості та параметри постів в Інстаграм

Технічні запити для інстаграм пред’являються в декількох випадках. Такі обмеження найбільш зрозумілі для користувачів соціальної мережі. Якщо правильно дотримуватися всіх вимог і правильно вибрати або обробити фото для поста, то він з’явиться в стрічці або строіс практично миттєво.

Але при розміщенні фото допускається обробити відразу в додатку. Припустимо застосувати дозволені фільтри, щоб зображення стало більш чітким і ефектним. Але щоб знімок відповідав необхідним критеріям можна скорегувати кордону відразу на мобільному пристрої. Для цього можна зменшити або збільшити фото пальцями: розширити або звузити.

Крім загальних кордонів встановлений ліміт символів під кожним постом не вище 2000 знаків. Блогери знайшли вихід з обмежень. Продовження історії або стрічки публікується в першому коментарі під публікацією, а там вже кількість символів не обмежується.

Ще одна умовність число розміщених хештегів не більше 30 штук. Більшість професіоналів рекомендують під знімком виставляти по 2-3 ключові фрази, а інші розміщати у коментарях. В цьому випадку сторіз і стрічка набирають більшу кількість переглядів. Публікації з великим списком хештегів психологічно відлякують передплатників і вони не переглядають інформацію.

Розмір фотознімка для публікації в інстаграм повинні відповідати пред’явленим технічним вимогам. Для обробки можна завантажити спеціальний додаток або обробити публікацію в стандартному додатку на мобільному пристрої. Якщо кордону будуть перевищувати встановлені межі, то програма самостійно обріже фотографію. При цьому за якість відповідальності instagram нести не буде.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: