Як заробляти гроші в Інстаграмі на рекламі, лайках і передплатників

Заробляти гроші в Інстаграмі можна і без вкладень, але наявність правильного підходу і цілеспрямованості обов’язково. Буде потрібно витратити кілька місяців, а можливо і півроку, перш ніж аккаунт почне приносити прибуток. Заробити в Instagram можна декількома способами. Кожен з них вимагає різної кількості зусиль, але і розмір доходу значно відрізняється.

Чи можна заробляти без вкладень

Щоб отримувати гроші з Інстаграм – аккаунта, потрібно створити цікавий профіль. При цьому не обов’язково купувати рекламу на сторонніх ресурсах або у інших більш популярних користувачів. Заробити можна і без вкладень, але доведеться докласти багато зусиль і проявити терпіння, щоб набрати потрібну кількість передплатників.

Яким повинен бути аккаунт для заробітку

Заробіток в Інстаграм можливий тільки в тому випадку, якщо сторінка добре розкручена. Чим вище популярність профілю, тим більше грошей він принесе. На дохід з Інстаграм – аккаунта впливають такі фактори:

 • Ступінь розкрученості. На профіль має бути підписана велика кількість користувачів. Щоб підвищити популярність сторінки, застосовуйте методи оптимізації.
 • Тематика профілю. Сторінки з гумором, подорожами і музикою відвідує велика кількість користувачів. На швидкість залучення цільової аудиторії значно впливає тематика аккаунта.
 • Регулярна робота. Щоб досягти позитивного результату, потрібно стабільно публікувати фото – і відеоконтент. Якщо на сторінці довгий час не буде ніякого матеріалу, то частина передплатників втратить інтерес.
 • Якісний контент. Опублікувати фото і відео краще ті, які були зроблені на хорошу камеру. Також бажано, щоб всі зображення були приблизно в одних тонах. Потрібні параметри можна налаштувати при обробці фото.
 • Залучення людей. Публікації повинні викликати у відвідувачів позитивні емоції, тоді ймовірність підписки набагато вище. Також важливо читати і враховувати відгуки користувачів, це дозволить зрозуміти, як можна поліпшити контент.

Способи заробітку на Instagram

У Інстаграмі можна заробляти декількома способами. Добре себе зарекомендувало розміщення реклами і просування власних товарів. Заробити також можна і на лайках.

Нативна реклама

Найбільше в Інстаграмі можна заробити на рекламі. Якщо ви відома особистість, такий спосіб принесе хороший прибуток. Для цього буде потрібно мати дуже розкручений аккаунт, де не менше 100 тисяч передплатників. Однак починати заробляти можна і з меншою кількістю фоловерів.

Першу рекламу можна розмістити, якщо на сторінку підписано хоча б 5 – 10 тисяч чоловік.

Щоб підвищити ефективність публікації, використовуйте правильний підхід. Пишіть цікавий текст під постами і робіть незвичайні фото. Підійдіть до справи креативно. Незалежно від тематики сторінки профіль повинен бути добре оформлений. Намагайтеся завжди дивувати свою аудиторію, тоді вона буде більше проявляти активність.

Просування товарів і послуг

Заробити в Instagram можна за рахунок продажу товарів або надання послуг.

Існують спеціальні сервіси, на яких підприємці пропонують співпрацю. За кожну продану з вашою допомогою речі вам буде відраховуватися відсоток від суми угоди.

У Інстаграме можна реалізовувати і власні товари, таким чином, сторінка буде інтернет – магазином. Спосіб підходить для тих, хто вміє шити, в’язати, малювати, стругати, фарбувати, готувати. Ця ніша в Інстаграме дуже популярна, оскільки людям подобається купувати вироби ручної роботи.

Ще одним способом заробітку є надання професійних послуг. Такий варіант підійде тренерам, дієтологам, візажистам, психологам, художникам, дизайнерам і т.д. Додатково можна проводити марафони і вебінари.

Заробіток на лайках і передплатників

Заробіток за допомогою лайків і підписок – це не дуже прибуткове заняття, але отримувати дохід можна вже з перших днів. Такий спосіб вважається тимчасової підробітком. Суть – підписатися на інших користувачів, писати коментарі, робити репости або лайкати пости.

Заробляти в Інстаграме таким способом можна завдяки спеціальним сервісів. Виконання простих дій тут оплачується сумою до 3 рублів.

Скільки можна заробити

Щоб зрозуміти, скільки можна заробити в Інстаграме, розглянемо кілька способів. Якщо рекламувати на своїй сторінці інших користувачів або їх послуги, то можна розраховувати на прибуток більш ніж 150 000 рублів на місяць. Це за умови, що на ваш аккаунт буде підписано не менше 100 тисяч чоловік.

Якщо у вас невелика кількість фоловерів, 10 – 15 тисяч, то заробляти на передплатників теж вийде, але прибуток буде відчутно менше, від 5 до 25 тисяч.

Дохід від продажу товарів і послуг сильно залежить від тематики профілю. Також важливо, який відсоток передплатників є цільовою аудиторією. В середньому, якщо ваші товари і послуги затребувані, то аккаунт з 30 000 фолловерами принесе від 30 до 70 тисяч рублів. Заробити на лайках і підписках можна не більше 200 рублів в день.

Сторінка в Інстаграм при грамотній організації може приносити стабільний і хороший дохід. Але слід пам’ятати, що легких грошей і одномоментного результату очікувати не варто, як і в будь-якому іншому справі. Для гідного заробітку в Інстаграмі потрібно постійне вкладення сил, знань і ресурсів.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 3
 1. Валерий

  Чудова стаття. Багато чого дізнався про заробіток на лайках в Інстаграмі. Звичайно багато тут не заробиш, але дохід можна збільшити за рахунок залучення рефералів.

  1. Юля

   :idea:

 2. Юля

  ;-)

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: