Як поставити температуру в історії Інстаграм і чому вона пропала з Сторіс

В Інстаграмі користувачі сервісу можуть не тільки спілкуватися один з одним, але і викладати фотографії і відеоролики в новинну стрічку або в Сторіс, використовуючи широкий асортимент вбудованих інструментів. У стандартному наборі редагування знаходиться багато цікавих фішок. Одна з них індикатор стану поточної погоди. У статті розповімо, як поставити температуру в історії Інстаграм і чому пропадають градуси.

Додаємо погоду в історію Інстаграм: покрокові дії

Зареєстрований користувач може завантажити будь-яку фотографію або короткий ролик, перетворивши їх в яскравий і барвистий пост. Сервіс являє собою не просто платформу для спілкування та обміну цифровим контентом, але і відмінним місцем для ведення комерційної діяльності або просування товарів і послуг.

Перед черговою публікацією фотографії або відеоролика в історію, її необхідно оформити на свій розсуд, використовуючи широкий асортимент вбудованих інструментів і графічних елементів. До них відносяться: спеціальні колірні фільтри і ефекти, стікери, текстовий редактор. Серед усього цього розмаїття є цікава наклейка – індикатор поточної температури.

Даний стікер стане прекрасним доповненням загальної композиції публікації і розповість глядачам про погодні умови, які оточували вас на знімку. Графічний елемент також використовується для популяризації свого аккаунта і залучення нової аудиторії. Особливо вирушаючи в подорож за кордон, обов’язково розкажіть друзям про погоду, застосувавши наклейку в Інстаграм.

Розглянемо, як прикріпити стікер до запису і що для цього потрібно:

 1. Для початку потрібно запустити мобільний додаток на своєму пристрої.
 2. В меню авторизації ввести свої персональні дані та виконати вхід в систему.
 3. Перейти в розділ додавання нової публікації Сторіс. Для цього клікніть на кнопку у вигляді плюсик на верхній панелі робочого простору або проведіть пальцем по дисплею вправо.
 4. Відкриється камера. Можете в режимі реального часу зробити знімок або зняти відео, використовуючи різноманітні методи зйомки. Або завантажте готовий матеріал з внутрішньої пам’яті смартфона.
 5. Приступаємо до редагування . На верхній панелі знайдіть кнопку у вигляді смайла і натисніть на неї.
 6. Після цього на екрані з’явиться список всіх доступних стікерів і цікавих наклейок.
 7. На самому початку переліку знайдіть індикатор температури.
 8. Додайте наклейку в потрібному місці на публікації. Оформіть запис на свій смак і настрою.
 9. Надішліть готовий матеріал в Сторіс або свого друга в особистий чат.

За замовчуванням стікер має кілька варіантів відображення – у вигляді білої написи, з жовтим сонечком, а також значення температури в градусах за Фаренгейтом.

Слід знати, що самостійно не зможете встановити потрібне значення, адже система автоматично порівнює свідчення і визначає їх по GPS.

Показник температури в Сторіс: куди пропадає

Багато стикаються з неприємною проблемою, що після публікації новини з індикатором температури, через деякий час він зникає з фотографії або відео. Чому і куди пропала наклейка? Відповідь дуже проста, показання формуються на підставі поточного становища мобільного пристрою і визначаються по GPS. Щоб виправити проблему потрібно виконати наступні дії:

 1. Перейти в налаштування свого мобільного пристрою і активувати дані про місцезнаходження, включити геолокацію. У більшості сучасних смартфонів ця кнопка виведена у вікні швидкого доступу.
 2. Якщо попередній пункт не допоміг і наклейка чи не з’явилася, то необхідно в настройках телефону дозволити програмі Інстаграм доступ до місцезнаходження. Для цього потрібно перейти в розділ активних утиліт на своєму смартфона, вибрати соціальну мережу і встановити повзунок геолокації в активний стан.

Якщо ж при публікації своєї Сторіс в Інстаграм в каталозі готових стікерів чи не так показник температури, поновіть мобільний додаток. Подібна функція з’явилася відносно недавно і не працює на застарілому програмному забезпеченні. Щоб надалі уникнути проблем, встановіть автоматичне оновлення програм і додатків.

У статті з’ясували, як поставити температуру в історії Інстаграм. Процедура максимально проста, від вас лише потрібно вибрати потрібний стікер в меню редагування публікації. Важливо знати, що подібна функція працює лише при включеній геолокації та дані про місцезнаходження.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: