Головні правила кращих постів в інстаграмі

Для просування в соціальних мережах мало викладати гарні фотографії або відео. Потрібно писати цікаві пости, які будуть подобатися аудиторії. Для того щоб розвивати аккаунт потрібно навчитися писати хороші тексти. Є кілька правил, яких потрібно дотримуватися. Розповімо про головних умов, як написати пост в інстаграм.

Як мінімум потрібно публікувати тільки корисну інформацію, яка комусь може стати в нагоді. Не варто випускати хоча б якийсь пост, щоб не падала активність. Текст не повинен бути занадто довгим, найчастіше до кінця прочитують короткі, але цікаві тексти. За допомогою тексту під фотографіями можна спілкуватися зі своїми передплатниками або потенційними покупцями.

Кілька умов допоможуть створити кращий пост в інстаграм. Не важливо, викладаєте ви перший пост знайомство, або розповідаєте про щось новому при будь-якому розмірі ці правила працюють.

Заголовок

Щоб виділити заголовок в Інстраграмі, потрібно після нього залишити порожню рядок і вже потім продовжувати текст. Для заголовка краще вибрати короткі і ємні фрази, які не більше 5 слів. Назва статті може бути навіть на фото. Але тоді це вже не вважається текстом, і користувачі не зможуть виявити цю посаду при пошуковому запиті.

Дотримання абзаців

Передплатники, швидше за все, просто перегорнути той пост, в якому буде величезний суцільний текст, просто тому, що складно його читати. Особливо з телефону. Тому кожен текст повинен бути розбитий на абзаци. Кожну нову думку краще писати з нового рядка. Розмір поста при цьому не важливий.

Абзац повинен складатися приблизно з 10 рядків, це один з найбільш зручних варіантів. Іноді просто Enter не допоможе розділити текст на блоки, тому що в будь-який момент все може звалитися в кашу. Допоможуть замітки на телефоні.

Хештег

Коли люди хочуть знайти щось певне в Інстаграм, найчастіше вони шукають це за хештегом. Це такі слова, які допомагають поділити посади на відповідні групи, починаються зі знака решітки «#». В один пост можна вмістити до 30 хештегів, а решта, якщо що можна надрукувати в коментарях. Можна додати хештег бренду або створити власну рубрику.

Списки

В публікації максимально може бути 2000 символів. Тому не можна писати дуже багато в одному тексті. Об’ємні блоки краще розбивати на окремі пости. А щоб передплатникам Герасимчука нудно від оповідання, можна використовувати списки. Але потрібно робити це правильно, щоб вони були доречними і добре виглядали.

За допомогою списків можна розставляти акценти, виділяти основні моменти. Списки поділяються на нумеровані і маркіровані. Нумеровані потрібні в тих випадках, коли має значення порядок пунктів, наприклад в інструкціях. В інших випадках можна обійтися маркованих списком.

Смайли

За допомогою смайликів можна зробити живий і емоційний текст. Якщо складно описати красиво свої почуття словами, краще підібрати смайлик. Також з їх допомогою можна розбивати тексти на смислові абзаци. Але занадто багато смайликів теж не повинно бути, особливо якщо вони будуть не придатними.

Безглуздо ставити кілька смайликів підряд, тому що вони відволікають від прочитання головної думки в тексті. І не забувайте, що смайли можуть по-різному відображатися і мати різне значення – уточніть його перед публікацією.

А як розмістити пост в інстаграм – читайте в цій статті.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: