Популярні хештеги в Інстаграм для передплатників – як з їх допомогою залучити аудиторію

Хештеги в Інстаграмі для передплатників можуть використовуватися для залучення нової аудиторії незалежно від популярності аккаунта. Грамотно вибрані і вписані теги, точно відповідні тематиці сторінки, здатні збільшити охоплення цільової аудиторії.

Як працюють хештеги для залучення передплатників

У параметрах пошуку Instagram існує три основні категорії:

  • люди;
  • місця;
  • теги.

У першому випадку можна знайти по ніку користувача, у другому – переглянути публікації по геолокації. Пошук по тегах здійснюється аналогічно місцю, проте ключовим критерієм відбору є особливе поєднання символів, які прописуються після знака #.

Перевага такого варіанту пошуку в тому, що можна знайти посади, які підходять за інтересами. Відповідно, залучити на сторінку цільову аудиторію – тих, хто цікавиться тематикою профілю.

Для акаунтів з послугами та товарами більш ефективно використовувати поєднання двох останніх інструментів. Наприклад, вказати місто і прописати в пості хештегі #манікюр і #манікюркиїв.

Як їх правильно використовувати

Хештеги в Інстаграмі для залучення лайків прийнято розміщувати в двох місцях – в кінці опису публікації або першому коментарі. Другий варіант оформлення більш кращий, оскільки пост виглядає акуратним і привабливим. Згідно зі статистикою кількість переходів по хештегу вище.

Щоб розмістити тег в тексті:

  1. Виберіть потрібний пост в стрічці.
  2. клікніть «Змінити».
  3. В описі додайте символ # і відповідну комбінацію.

після # не повинен бути присутнім пробіл, слова пишуться поспіль. наприклад, #Новий Рік2023.

 

Показник залученості по тегу в тексті буде вище, якщо заховати його. Бажано розміщувати після посилання «Ще» і розділяти від основного змісту абзацами, рядками з однією точкою.

Кількість хештегів в одній публікації не може перевищувати 30 штук. Оптимальне значення – 5 – 7 різних поєднань.

Де подивитися найпопулярніші хештеги

Офіційною статистики по поширеним в соціальній мережі хештегам не існує. Власник аккаунта може переглянути тільки значення показів по тих тегах, які розміщені у власних постах. За допомогою розділу «Статистика» користувач може відстежувати вдалість вибору поєднань.

«Статистика» відкривається після перемикання сторінки на бізнес – профіль. Існують обмеження показники доступні тільки великим профілів.

Найбільш популярними по лайках на платформі Інстаграма є англомовні слова. наприклад, #happy, #follow, #instagram. Вони можуть бути універсальними тільки для тих сторінок, де контент публікується англійською мовою. Альтернатива – красиві фотографії без довгих текстів.

Для російськомовної аудиторії такі хештеги будуть не так затребувані. Краще використовувати переклад значень – #Щастя, #Підпишись, #Інстаграм.

Найвідоміші хештеги в Instagram #love і #instagood. По кожній позначці можна знайти більш 1 млрд. Публіків.

Чи ефективно це

Хештеги – безкоштовний і простий інструмент просування. Відмітки не будуть настільки ефективні, як таргетована реклама, проте можуть допомогти залучити додаткову аудиторію. На перших етапах – найбільший рівень залученості спостерігається на сторінках з менш 5 тисяч передплатників.

Ефективність використання хештега в описі безпосередньо визначається:

  • вибором вдалого тега – наскільки релевантний і відповідний по темі;
  • якістю контенту – оформлення стрічки, аватара і опису профілю.

При пошуку підходящої позначки крім загальної тематики аккаунта враховуйте також «тривалість життя» кожного хештега. Наприклад, якщо відзначити запис значенням #love, То вона моментально пропаде з нових рекомендацій. За одну хвилин з цього тегу можуть викласти більше 500 фотографій.

Публікації під непопулярними тегами можуть довго триматися нагорі, проте побачить фото – або відеоматеріал значно менше користувачів.

Другий фактор настільки ж важливий, оскільки потрібно не тільки привернути увагу інших користувачів до публікації, але і утримати на профілі.

Хештеги для Instagram активно використовуються для SMM – просування. Перевага способу – безкоштовно. Недолік – потрібно стежити за показниками залученості і постійно відбирати кращі варіанти, щоб домогтися результату.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: