Як додати музику в Інстаграм

Ще в червні 2018 го Інстаграм дозволив додавати музику в Сторіс, але така розкіш, на жаль, доступна далеко не всім, тому особливо спритні постійно винаходять нові способи.

Те на диктофон запишуть, то відео знімуть і сповільнять трек, щоб не забанили (правда, якість звуку при цьому неабияк страждає), але у нас на прикметі є кілька більш доступних варіантів. У цій статті ви дізнаєтеся, як безпечно додати музику в Інстаграм через офіційний додаток і сторонні сервіси.

Як додати музику в в Сторіс Інстаграм

Через офіційний додаток

якщо ви потрапили в число щасливчиків, в чиєму регіоні працює нова функція, то вітаємо. Щоб додати в Сторіс звуковий супровід, вам достатньо лише вибрати стікер “Музика”. В бібліотеці працює пошук по виконавцям, жанру і популярності. Також ви можете попередньо прослухати пісню і перемотати трек на потрібну частину.

Через сторонні сервіси

Підбірка корисних додатків, які працюють як на Android, так і на iOS :

 • Storybeat. Можна додати не тільки музику, але і фільтри на фото і відео. Всередині – бібліотека від Spotify. Додаткові “плюшки”: можливість записувати голос або будь-який інший звук, створювати слайд-шоу, використовуючи музику, перетворювати фото в відео з ефектом бумеранга.
 • InShot. Дозволяє додавати музику з бібліотеки, а ще витягувати треки з роликів, регулювати гучність і загасання, синхронізувати аудіо і відео.
 • VivaVideo. Камера і редактор в одному флаконі. Допомагає створювати слайд-шоу з фото і музикою, пости з анімацією і художні колажі. До речі, з VivaVideo ви легко зможете відретушувати портрет: прибрати синці під очима або збільшити губи.
 • PicMusic. Ще один безкоштовний інструмент в нашій добірці, що дозволяє накласти на фото/відео музику або власний голос. Тут же ви зможете додати наклейки, створити колажі, змінити фон і шрифти, а також відредагувати мелодію.
 • SlideLab. Дозволяє за пару кліків додати до доріжці будь-яку композицію з музичної бібліотеки. Правда, є і мінус: якщо ви хочете видалити брендинг SlideLab, доведеться оформити платну підписку.

Через графічний редактор

After Effects – програмне забезпечення для створення анімаційної графіки і візуальних ефектів. Саме його найчастіше використовують селебріті, бажаючі пропіарити свій новий трек в соцмережах.

Тут все просто: спочатку створюється картинка (After Effects дозволяє додавати динамічні титри, що закручуються написи, рухомі об’єкти і так далі), а потім до неї приєднується музичний супровід. Після цього вся запис публікується як звичайна Сторіс в Інстаграм.

Через запис екрану

Чи не найзручніший, але вельми поширений спосіб. Для початку потрібно включити трек, відкрити зображення і після всіх маніпуляцій натиснути “play” на потрібному моменті.

Але тут слід враховувати, що в кожному смартфоні ця функція працює по-різному.

 • В iOS: настройки → пункт управління → налаштувати елементи управління → запис екрану.
 • В Android: залежить від моделі телефону.

Якщо вас не влаштовує смуга червоного кольору і датчик часу, розташовані у верхній частині дисплея, їх можна прибрати за допомогою будь-якого доступного редактора відеоматеріалів.

Пошук та усунення несправностей

Найбільш поширена проблема – відсутність стікера “Music” в багатьох регіонах. Рішення може бути наступним:

 • поновіть Instagram або спробуйте бета-версію програми (переконайтеся, що у вас встановлена ​​остання версія);
 • закрийте Instagram в фоновому режимі;
 • видаліть кеш додатка (якщо ви використовуєте Android, то можете очистити кеш, вибравши: Налаштування> програми> Instagram>Пам’ять і натиснувши кнопку Clear Cache. Володарям iPhone необхідно пере-установити додаток);
 • зверніться в службу підтримки (можливо, ваш обліковий запис заблоковано і є жертвою тіньового бана).

Поради та нюанси

Ось кілька порад, які напевно вам знадобляться:

 • Чи не знімайте відео з екрану. Вам же не потрібні зайві перешкоди? Краще завантажте додаток для створення Сторіс з музикою або відеоредактор і радійте новому контенту.
 • Інстаграм дуже посилив політику щодо авторських прав на контент, що вплинуло на частоту використання чужих композицій. Іноді розробники блочат навіть прямі ефіри. Щоб вас не наздогнала та ж доля, використовуйте дозволені треки з колекції Facebook, наприклад. А якщо ви самі складаєте музику, то радимо записати оригінальне звукове супроводження.

Вибирайте, який спосіб вам подобається найбільше, і генеруйте крутий контент.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: