Розсилка в директ в Інстаграм повідомлень – як зробити і налаштувати автовідповідь

Соціальні мережі використовуються для спілкування з друзями і знайомими, обміну контентом, побудови бізнес-проектів, реалізації творчих ідей. Instagram – це не тільки місце для публікації фото, але і майданчик для ведення бізнесу. Розсилка в Інстаграм допомагає вести багато проектів і знаходити клієнтів. Зробити масову відправку можна за допомогою різних додатків.

Що таке масова розсилка в Директ

Якщо просуваєте в Інстаграм свої товари і послуги, скористайтеся ресурсами по відправленню автосполучення в Директ. Автодірект дозволяє інформувати діючих клієнтів про вигідні пропозиції, а також завести нових покупців. Масова пересилання проводиться за кількома стратегіям. Повідомлення можуть відправлятися новим передплатникам, старим клієнтам або по заздалегідь створеним користувачем списками.

У чому сенс автоматизованої розсилки

Автоматизована розсилка повідомлень в директ виконує кілька важливих завдань. До них відносяться:

 1. Вітальне автосполучення новим фоловерів. Від імені власника профілю новим клієнтам буде розісланий заздалегідь створений текст з вдячністю за підписку, посиланням на бонуси (промокодом для знижки, запрошення в закриті чати, пропозиція залишити свій e-mail).
 2. Інформування про акції та знижки. Подібне повідомлення розсилається всім передплатникам бізнес-профілю. Дозволяє стимулювати попит на продукцію або послуги.
 3. Запрошення до співпраці. За допомогою автодіректа можна зв’язуватися з медійними особистостями і Instagram блогерами з метою реклами і просування свого продукту.

Масова авторассилка сприяє розвитку бізнесу та просування товарів і послуг в інтернеті.

Переваги та недоліки

Всього за невелику суму, яка буде витрачена на розсилку в Директ в Інстаграм, клієнт зможе зробити продажу на десятки тисяч. До плюсів авторассилкі можна віднести:

 1. Простота використання. Для настройки і роботи з сервісом не потрібно глибоких знань. Кожна програма дає детальну покрокову інструкцію.
 2. Швидкість. Всі повідомлення будуть відправлені автоматично сервером, тому власникові облікового запису її потрібно самостійно займатися відправленням текстів кожному передплатнику особисто.

Основні недоліки:

 1. Необхідно заздалегідь продумати текст, щоб він вивів людини на діалог, викликав інтерес до товару чи послуги.
 2. Ризик отримання тимчасового бана.
 3. Потрібно заздалегідь знайти відповідний сервіс.

Перед початком роботи з автовідповідачами в Інстаграм пам’ятайте, що адміністрація може заблокувати аккаунт за спам. Щоб подібної ситуації не відбулося, дотримуйтесь ліміт повідомлень (до 100) і робіть кожен текст унікальним.

Як зробити і запустити розсилку в Директ

Алгоритм авто-розссилки повідомлень Instagram однаковий у всіх сервісів. Покрокова інструкція як зробити масову відправку повідомлень:

 1. Знайдіть потрібний сервіс.
 2. Завантажте в нього один або кілька робочих акаунтів для масової розсилки.
 3. Напишіть текст для певної групи користувачів.
 4. Задайте логіку завдання. Приклад – кому відправляти, з якою метою, список конкурентів, хештеги.
 5. Налаштуйте фільтрацію сміттєвих профілів, завдання стоп-слів.
 6. Запустіть завдання.
 7. Спостерігайте за ходом роботи перевірки розсилки в директ на своєму акаунті.

Автоматизація відправки повідомлень налаштована!

Топ-7 додатків для масової розсилки в Директ Інстаграм: характеристики

Існують сервіси для розсилки повідомлень, які зарекомендували себе як надійні і перевірені. До них відносяться всі представлені в списку ресурси.

Zeus (InstaRobot)

Молодий сервіс по просуванню в Інстаграм пропонує основні функції – массфолловінг, ланцюжки відправлених текстів в директ. Тут реалізується унікальна можливість особистого ставлення до конкретного передплатнику в повідомленнях.

Вартість послуг починається від 100 рублів на місяць.

LeadFeed

Сервіс по авто-россилці відрізняється невисокою ціною – від 180 рублів на місяць. Його спеціалізація тільки пересилання повідомлень в директ Інстаграм. Для серйозного бізнесу є інтеграція з Amocrm. Існує можливість відстеження коментарів.

Основний недолік – неможливість робити автоворонкі.

Tooligram

Професійний сервісTooligram має більш широкий комплекс послуг з ведення аккаунта. Користувачеві пропонується глибокий моніторинг і автопостінг, а також можливість отримання послуг особистого консультанта за доплату. Всі функції коштують грошей. За 5000 рублів можна віддати аккаунт на аутсорс. Ціна починається від 200 рублів на місяць.

Плюси:

 • автоматизація відправки листів;
 • фільтрація профілів;
 • простота і зручність інтерфейсу.

Мінуси:

 • є одна стратегія масової розсилки;
 • висока вартість версії.

Funinsta

Платформа по автоматичної розсилки Funinsta користується великою популярністю. Її функціонал такий же, як у інших сервісів – розсилка повідомлень новим фоловерів або всім підписаним профілів.

З переваг можна виділити можливість безкоштовного тест-драйву протягом трьох днів.

Hamster.pro

Сервіс для просування аккаунта в інстаграм з’явився недавно. Він має великий набір функцій крім відправки автосполучення передплатникам. Робити розсилку можна тільки по новим клієнтам і своїм списком акаунтів.

Є безкоштовний триденний період для перевірки всіх інструментів.

Insta-Star

Платне додаток для просування акаунтів в Instagram має функцію розсилки повідомлень в директ. Щомісяця треба платити 799 рублів за користування.

Плюси:

 • реалізація трьох стратегій – за новими профілями, за всіма фоловерів і по заданому списку;
 • триденний тест драйв інструментів;
 • можливість фільтрації передплатників;
 • можна прив’язувати необмежену кількість профілів;
 • легко налаштувати розсилку, простий і зрозумілий інтерфейс.

Мінуси:

 • відсутність фільтрації по бізнес-акаунтів;
 • вартість передплати.

Zengram

Це один з найбільш функціональних сервісів по просуванню в Інстаграм. Пропонує масову автоматичну відправку тільки по базі нових передплатників. Є період безкоштовного користування – 7 днів.

Заходи безпеки: обмеження і ліміти на розсилку

При масової відправлення текстів передплатникам є ризик отримати бан. Це пов’язано з перевищенням ліміту відправлених повідомлень в день. Щоб цього не сталося і аккаунт не заблокували, відправляйте не більше 70 повідомлень в день за новими передплатникам і не більше 50 за списком і конкурентам. Не перевищуйте сумарне число розсилаються повідомлень, яке становить 100 штук в день.

Інстаграм – це зручна, сучасна і популярна платформа з просування своїх товарів і послуг. Власники бізнесу можуть скористатися сервісами по масову розсилку повідомлень в Інстаграм з метою збільшення охоплення споживачів. Існують різні програми, що пропонують послуги просування профілю, які мають свої переваги і недоліки. Кращі ресурси представлені в цій статті.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Коментарі: 1
 1. Тетяна

  Доброго дня. Не знаю, коли написана ця стаття, але наразі інформація не актуальна – всі сайти російські! Чи можна зробити підбірку українських/іноземнох сайтів?

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: