Реклама в Сторіс Інстаграм: як зробити, просувати, налаштувати і запустити

Інстаграм давно перетворився зі звичайної соціальної мережі в просунуте засіб для ведення комерційної діяльності. З його допомогою можна голосно заявити про товар і швидко розкрутити бренд або послугу. Для цих цілей використовується новинна стрічка, в якій викладають короткі історії – фото або відеоролики тривалістю не більше 15 секунд. Щодня по всьому світу портал переглядає понад 200 мільйонів глядачів, тому це ідеальне місце для впровадження реклами. У статті розповімо, як користуватися інструментами і розмістити рекламу в Інстаграм.

Що таке інстаграм Сторіс: плюси для запуску реклами

Для початку розберемо, що вдає із себе розділ коротких історій в соціальній мережі Інстаграм. Ця функція з’явилася відносно недавно і відкрила перед користувачами широкий діапазон можливостей. З її допомогою можете розповісти про себе і свого життя передплатникам і гостям сторінки, займатися просуванням аккаунта, а також рекламувати власний бренд, товар або послугу.

В розділ Сторіс додаються фотографії або відеоролики тривалістю не більше 15 секунд, але цього цілком вистачає, щоб викликати інтерес у відвідувача і змусити його перейти на ваш зовнішній ресурс або сторінку для більш детального ознайомлення. Сервіс встановив ще одне обмеження – контент в Сторіс транслюється в загальному доступі всього добу з моменту публікації, після чого він або остаточно видаляється або зберігається в архівний список. Особливість сторіз – це можливість барвисто оформити зображення або відео за допомогою вбудованих графічних інструментів, ефектів, фільтрів, тексту або стікерів.

Рекламу в історіях можна використовувати для наступних цілей:

  1. Підвищення впізнаваності послуги, товару або власного бренду.
  2. Просування сторінки в соціальній мережі і набір передплатників.
  3. Підвищення продажів продукції при веденні комерційної діяльності.
  4. Збирати публіку і організовувати мистецький захід.

Напрямів для розвитку існує величезна безліч, головне поставити перед собою чітку мету.

Розглянемо, які переваги дає використання реклами в Сторіс:

  1. Низький рівень конкуренції в середовищі рекламодавців. В даний час дана ніша тільки починає розкриватися, більшість рекламодавців віддає перевагу презентації в стрічці.
  2. Економічність. Вартість кліка в даному випадку набагато менше звичайної реклами на сторінці в Інстаграмі. Тому з малим бюджетом можете домогтися багато чого.
  3. Висока ефективність. Щодня розділ Сторіс переглядає понад 200 мільйонів глядачів з усього світу. Тут зможете барвисто розповісти про товар або послугу, маючи значний охоплення публіки.

Все це робить рекламу у вкладці історій новим і унікальним способом презентувати свою діяльність, продукцію або послугу. Перед вами величезний простір для розкрутки з мінімальною кількістю конкурентів. Запускається контент між стрічкою instagram stories, в проміжку між історіями користувачів.

Перспективні ніші для запуску реклами в stories

Виникає питання, а що показувати в рекламі користувачам, які ніші зайняти і в який бік рухатися? В даному випадку краще всього просувати продукти масового споживання. Приклад, тут навряд чи когось зацікавить презентація заводського обладнання або верстатів, для таких випадків краще використовувати контекстну рекламу.

Клієнтська база соціальної мережі розрахована на наступні категорії послуг і товарів:

  1. Продукти харчування й товари загального вжитку – одяг, їжа та інші побутові дрібниці.
  2. Інфобізнес – розкрутка власної сторінки в сервісі або корисні інформаційні сторонні ресурси.
  3. Просування бренду.

Дані ніші в даний час вважаються перспективними, адже цільова аудиторія соціальної мережі в основному молодь. У Сторіс можна показувати товари і продукцію, акційні пропозиції та знижки, відгуки від задоволених клієнтів, а також запрошення на проведення творчих заходів або майстер класів.

Важливо донести до глядача саму суть і не нести суцільну воду про товар, якщо на фотографії або відеоролику буде суцільний і сірий текст, то навряд чи хтось захоче чекати закінчення відео і не перейде по посиланню. Тому ваша публікація повинна викликати інтерес і закликати користувача до дій.

Як налаштувати рекламу в Сторіс Інстаграм: покрокові дії

Переходимо до безпосередніх дій у створенні рекламного поста в соціальній мережі. Працювати доведеться за допомогою іншої популярної платформи Facebook, саме тут реалізовані інструменти з оформлення та реалізації оголошень. Слід враховувати, що подібні послуги надаються на платній основі, ніхто не стане безкоштовно транслювати ваш продукт або товар в загальному доступі. Тому для початку розрахуйте свій бюджет. Тепер можна приступати до справи. Нижче розглянемо кожен крок, як налаштувати і як зробити рекламу для розділу сторіз в Інстаграмі докладно.

Створення бізнес-профілю Facebook

Як сказали раніше, діяти доведеться через партнерську соціальну мережу Facebook. Слід враховувати, що всі дії зручніше проводити через персональний комп’ютер. В першу чергу необхідно зареєструватися в Facebook, потрібно створити бізнес-сторінку. Для цього дотримуйтесь простий інструкції:

  1. Перейдіть на офіційний сайт Фейсбук в інтернеті.
  2. Опинившись в головному меню сервісу, знайдіть кнопку в вигляді стрілочки вниз, яка розташована на верхній панелі робочого простору.

  3. З’явиться спливаюче вікно, виберіть пункт створення сторінки.

  4. Система запропонує два варіанти дій – реалізація спільноти або публічної сторінки або створення компанії і бренду. Нам потрібен другий варіант.

  5. На наступній сторінці потрібно заповнити інформаційні поля – назва організації і напрямок діяльності.
  6. Готово.

Аналогічні дії можна зробити за допомогою соціальної мережі Інстаграм. Створити там бізнес-аккаунт і через нього сторінку на Facebook. Для цього перейдіть в розділ редагування профілю на особистій сторінці в Інстаграм і в самому низу вікна знайдіть пункт реєстрації бізнес-аккаунта. Виберіть категорію і напрямок діяльності. Немає вбудованих інструментів для настройки реклами, тому наступним кроком є ​​прив’язка сторінки до профілю в Фейсбуці.

Прив’язка аккаунта Інстаграм до бізнес-профілю Facebook

Щоб синхронізувати облікових записів в двох різних соціальних мережах, потрібно виконати наступні кроки:

  1. Авторизуватись в Facebook і відкрити нещодавно створену сторінку для ведення бізнесу. Вона розташована на верхній панелі у спливаючому меню – натиснути стрілочку вниз.

  2. На верхній частині екрану знайти розділ налаштувань.

  3. Відкриється нове вікно, на лівій стороні клікнути на вкладку Інстаграм.

  4. На екрані з’являється запит авторизуватися в облікового запису.
  5. Прописати персональні відомості облікового запису з Instagram – захисний пароль і логін.
  6. Якщо все вказали правильно, то з’явиться меню, в якому відображені всі ваші дані з Інстаграму.

Тільки після цього можна приступати до створення рекламного банера і опубліковувати його в розділ коротких історій.

Вибір мети і створення рекламної компанії

В першу чергу необхідно визначитися з метою і завданнями майбутньої рекламної компанії. На даний момент існують наступні категорії цілей:

  1. Впізнаваність – розкрутка власного бренду або товару, при цьому презентація буде показана у максимального числа користувачів, частина з них можуть не зацікавитися пропозицією.
  2. Трафік. Ваше оголошення буде транслюватися у передплатників, які з більшою ймовірністю готові перейти на сторонній ресурс по посиланню.
  3. Перегляди відео. Реклама в форматі відеороликів, націлена на любителів відео.
  4. Переходи. Мета спрямована на тих, хто найімовірніше вирішить придбати ваш товар або виконає певну дію, завантажить додаток або перейде по посиланню.
  5. Генерація видів. Даний тип рекламного банера спрямований на збір заявок від відвідувачів, наприклад, номери телефонів, адреси електронної пошти.

Вибір необхідно робити в залежності від завдання, яку ставите перед собою. Найпоширеніша категорія – це трафік, якщо в перший раз реєструєте заявку, то краще спробувати саме цю мету.

В подальшому, проаналізувавши приплив трафіку і нових користувачів на свій зовнішній ресурсі, можете в будь-який момент відредагувати завдання і вибрати іншу мету.

На головній сторінці клікніть на кнопку у вигляді стрілки, що знаходиться на верхній панелі. У самому низу побачите пункт створення реклами, клікніть на нього. Після цього на дисплеї з’явиться перелік цілей, виберіть необхідну. Натисніть на кнопку «Далі».

Вибір рекламного формату

Далі по порядку – настройка реклами:

  1. У наступному вікні необхідно вказати країну для проведення трансляції , часовий пояс, а також місцеву валюту.

  2. На цій же сторінці, в нижньому полі пропишіть найменування аккаунта, від імені якого сервіс буде публікувати записи.
  3. Натисніть на кнопку продовжити.
  4. Після цього виберіть, куди потрібно направляти трафік з соціальної мережі . Якщо є сторонній ресурс, то поставте галочку напроти пункту «сайт».

Визначення цільової аудиторії

Наступний і важливий крок при створенні рекламної компанії – необхідно продумати і підібрати цільову аудиторію. Це користувачі соціальної мережі, яким буде цікаві ваші історії. Наприклад, якщо плануєте рекламувати свій салон краси, виберіть трансляцію в межах рідного міста. Навряд чи мешканці іншого населеного пункту зацікавляться вашою пропозицією. Від правильного визначення аудиторії залежить успіх подальшого просування. У наступному вікні необхідно:

  1. Вказати геолокацію на віртуальній карті, обмежити радіус дії вашої пропозиції.

  2. Визначити вікову групу і пол ваших глядачів.

Крім цього, можна налаштувати детальне таргетування. Якщо добре знаєте своїх клієнтів, опишіть їх сімейний стан, фінансовий стан, інтереси та інші чинники, які допоможуть звузити коло пошуку. Вказавши один зайвий параметр, ризикуєте знизити ефективність всієї компанії. Аналогічна ситуація складається, якщо не обмежувати коло осіб.

Збережіть зміни. В майбутньому параметри можна відредагувати на свій розсуд.

Вибір місця для реклами – Сторіс Інстаграм

Після цього необхідно визначитися з платформою, на якій буде відображатися ваше пропозицію. За стандартними параметрами система реєструє компанію на сайті Instagram, Facebook, а також на інших партнерських сервісах. Видаліть всі непотрібні галочку і поставте пріоритет на рекламі в розділі Сторіс в Інстаграмі.

Тут же можете встановити наступні параметри:

  1. Транслювати тільки на комп’ютері або на смартфоні.
  2. Вибрати операційну систему Андроїд або iOS.
  3. Виводити публікацію в новинну стрічку від мобільної мережі або від Wi-Fi.

Межі рекламного бюджету

На наступній сторінці необхідно вказати бюджет вашої компанії. Тут можна вибрати чи денний бюджет (розмір суми, яку будете платити кожен день) або загальний (оплата за весь термін трансляції реклами в новинній стрічці).

Якщо вибрати другий варіант, то система запропонує розпланувати розміщення банерів по певних днях і часу доби . Пропишіть потрібну суму і натисніть кнопку далі.

Визначення креативу і введення посилання

Тепер, потрібно вказати, в якому форматі транслювати публікацію. Для вас є три варіанти – кільцеве відображення контенту, одна фотографія і один відеоролик. Для початку можна використовувати одну фотку. У меню редагування завантажте необхідний матеріал, який зробили заздалегідь. Постарайтеся його барвисто оформити за допомогою додаткових додатків.

Тут же пропишіть посилання для переходу на ваш зовнішній ресурс, а також напис для виконання свайпа вгору. Всі зміни в режимі реального часу можна відстежувати. Щоб в подальшому не виникало проблем, необхідно враховувати наступні обмеження:

  1. Фотографія повинна бути в дозволі 1920 на 1080 пікселів, а співвідношення сторін 9 до 16. Сервіс Facebook вкрай критично відноситься до публікацій, на яких розміщено більше 20 відсотків тексту. Формат jpg, png з вагою не більше 30 мегабайт.

  2. Відеоролики за тривалістю не повинні перевищувати 15 секунд, а співвідношення сторін таке ж, як у фото. Як формат вибирайте mov, gif, mp4. Максимальний розмір не повинен перевищувати 4 гігабайти.

Вибір стратегії ставок

Соціальна мережа Інстаграм самостійно вибирає вартість одного кліка. За замовчуванням низька ціна. Можете відредагувати це значення самостійно. В меню стратегії ставок пропишіть граничне значення вартості одного кліка. Тут же можна вибрати, за що будуть списуватися гроші за кожен показ або клік.

В результаті, залишається прикріпити банківську картку або електронний гаманець і запустити рекламу в Сторіс.

Вартість реклами в Сторіс Інстаграм і способи оплати

Що стосується вартості рекламної акції в Інстаграм, однозначної відповіді на це питання не існує. Все залежить від обраної цільової аудиторії, способу таргетування і поставленої мети, а також від формату публікації – відеоролик або фотографія. Для початку встановіть бюджет на 100 або 200 гривень і подивіться скільки витрачається грошей на кожен день.

Оплата проводиться безготівковим способом, при завершенні настройки реклами система пропонує вибрати варіант транзакції:

  1. Банківська картка.
  2. Гаманець Ківі.
  3. Сбербанк Онлайн.
  4. Купони від соціальної мережі Facebook.
  5. PayPal

Перш ніж запускати компанію, потрібно прописати платіжні реквізити і прикріпити їх до свого бізнес-аккаунту.

Як збільшити ефективність реклами в Сторіс

Щоб підвищити ефект від трансляції реклами необхідно використовувати наступні поради:

  1. Намагайтеся подавати інформацію коротко, але зрозуміло. Важливо, щоб текст відображав всю суть рекламного поста і викликав інтерес у користувачів.
  2. Використовуйте в якості реклами відеоролик, подібний формат популярніший серед відвідувачів соціальної мережі. Зробіть його барвистим і яскравим.
  3. Завжди створюйте заклик до дії. Використовуйте стікери і наклейки, щоб акцентувати погляд на кнопці свайпа вгору і переходу за посиланням.

Проаналізуйте свою стратегію, якщо приросту не спостерігається, то змініть мети, аудиторію і інші параметри в бізнес-акаунті.

У статті розповіли докладно, як запустити рекламу в історіях Інстаграм. Це абсолютно новий і ефективний спосіб розповісти про свій бренд, товар або послугу. Він відрізняється мінімальної конкуренцією і економічністю. Головне постарайтеся правильно підібрати цільову аудиторію.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: