Як відзначити в Сторіс в Інстаграм користувача з телефону на айФоні і Андроїд

Інстаграм дозволяє користувачам ділитися фотографіями і відеороликами з іншими передплатниками, а також оформляти їх за допомогою стандартних вбудованих інструментів і елементів редагування. На будь-якій публікації в історії або в новинній стрічці можете відзначити іншу людину всього в кілька кліків. Після чого зазначений користувач отримає відповідне повідомлення. У статті розповімо про доступні способи, як відзначити одного в Сторіс в Інстаграмі на мобільному пристрої або персональному комп’ютері.

Відзначити користувача в історії з телефону

Для чого може знадобитися відмітка або згадка іншої людини на вашій публікації? Подібна функція дозволяє привернути увагу і розкрутити профіль у соціальній мережі при веденні комерційної діяльності, а також розповісти про друзів на спільному фото або відео.

Існує два простих способи для застосування функції на мобільному пристрої:

 • Застосувати текстовий редактор в меню завантаження публікації і ввести ім’я конкретної людини.
 • Встановити спеціальні стікери зі стандартного набору інструментів.

Після згадки людини в відеоролику або на зображенні, в його сторону надійде повідомлення від сервісу з посиланням на опубліковану новина. Нижче розглянемо кожен метод докладніше.

Текстом

Для початку слід зазначити, що додаток Інстаграм доступно для всіх передплатників безкоштовно і повністю сумісний з усіма сучасними операційними системами. Тому інтерфейс утиліти і елементи управління повністю аналогічні для програмного забезпечення на базі Андроїд або IOS на айФоні.

Найпростіший спосіб згадки на записи в Сторіс – прописати його логін. Розглянемо порядок дій:

 1. Запустіть мобільний додаток на смартфоні.

 2. Увійдіть до свого облікового запису, вказавши логін і пароль.

 3. Опинившись в головному меню соціальної мережі, знайдіть розділ додавання нової історії. Він розташований на верхній панелі робочого простору. Також, щоб потрапити в редактор можна змахнути пальцем по екрану вправо.

 4. Після цього на екрані відкриється камера пристрою. Тут зможете в режимі реального часу записати відеоролик або сфотографувати, використовуючи різні види зйомок: в зворотному порядку, бумеранг, уповільнення, або запустити прямий ефір. Можете завантажити готовий файл з пам’яті свого смартфона, натиснувши відповідну кнопку.

 5. Коли зняли публікацію на камеру або завантажили її з пам’яті, є можливість оформити її і редагувати, використовуючи стандартні інструменти та графічні елементи сервісу.
 6. На верхній панелі знайдіть кнопку вставки текстового наповнення та натисніть на неї.

 7. Далі потрібно ввести ім’я конкретної людини, якого хочете відзначити. Обов’язково перед логіном потрібно прописати значок «@» собака. Без нього оцінка не буде активована.
 8. Відредагуйте запис на свій смак. Розмістіть напис на екрані в будь-якому місці, виберіть шрифт і колір.
 9. Готово. Після цього зазначений передплатник отримає відповідне повідомлення.

При наведенні на посилання автоматично зможете перейти на його сторінку.

Стікери

Не обов’язково застосовувати текстовий редактор, для маркування користувача можна застосувати вбудовані інструменти соціальної мережі – стікери . Порядок дії з телефону наступний:

 1. Увійдіть до свого облікового запису.
 2. Перейдіть в редактор Сторіс, розташований на верхній панелі робочого простору.
 3. Зніміть на камеру або завантажте з внутрішньої пам’яті мобільного пристрою відеозапис або фотографію.
 4. За допомогою редактора оформите новина на свій розсуд, використовуючи фільтри, графічні інструменти і стилі.
 5. На верхній частині екрану знайдіть вкладку стікерів.

 6. Відкриється вікно, в якому побачите всі доступні картинки. Знайдіть «Згадка».
 7. Після цього на публікації з’явиться стікер, в якому потрібно прописати ім’я передплатника.
 8. Опублікуйте запис.

Щоб вказати іншу людину не обов’язково завантажувати нову історію, в будь-який момент можете редагувати , раніше оформлені і встановити згадка.

Відзначити користувача в історії з комп’ютера

Соціальна мережа Instagram доступна не тільки на мобільних пристроях, існує веб-версія і додаток для персонального комп’ютера, але слід враховувати, що подібні варіації мають ряд обмежень, серед яких неможливість публікації stories в Інстаграм. Для вирішення цієї проблеми потрібно використовувати додаткові сторонні сервіси, розширення на браузер або програми.

Для прикладу будемо використовувати емулятор Bluestacks, який дозволяє працювати з мобільною версією сервісу на ПК. Як відзначити людини в історії в Інстаграм на ПК дотримуйтесь простий інструкції:

 1. Скачайте Bluestacks на свій комп’ютер і запустіть його.

 2. У емуляторі відкрийте магазин програмного забезпечення Play Market і завантажте Інстаграм.

 3. Увійдіть до соціальну мережу, використовуючи логін і пароль від свого облікового запису.

Відкриється мобільна версія сервісу. Натисніть на кнопку додавання нової історії.

 1. Завантажте з пристрою потрібний файл і в меню редагування пропишіть ім’я конкретного передплатника з використанням «@» (@welcome) або використовуйте стікер згадки.

 2. Опублікуйте Сторіс.

Крім цього, можна використовувати розширення для браузера «Інстаграм Веб» і сайт «SMM Planner».

Як відзначити друзів, на яких немає підписки

Функція позначки доступна для всіх. Можете згадати в своїй історії навіть людей, на яких ви не підписані. Для цього достатньо скористатися стандартною інструкцією і прописати логін повністю з «@» або використовувати стандартні стікери згадки. Слід уважно вказувати ім’я, інакше повідомлення надійде сторонній особі.

Якщо допустили помилку при редагуванні, не варто переживати. У будь-який момент можна змінити публікацію і виправити текстову складову або повністю видалити запис зі стрічки.

Зі статті дізналися про доступні методи, як згадати людину в Сторіс соціальної мережі Інстаграм. Подібна функція відкрита для всіх бажаючих і не викликає особливих труднощів, головне не допускати помилки при написанні логіна користувача. Якщо використовуєте персональний комп’ютер, то доведеться застосовувати спеціальні сервіси і розширення на браузер.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: