Хештеги Інстаграм, як додати для просування, розкрутки, підписок

Один з найпростіших способів залучення нових передплатників і лайків – це хештеги Інстаграм. Є пара нюансів, про які слід знати. Розглянемо в статті типи і види хештегов, чому вони можуть не працювати, а також як їх правильно писати під своєю публікацією. Зацікавило? Не будемо відкладати і перейдемо від слів до справи.

Функція хештега – що це і навіщо потрібно

Для початку варто розкрити, що таке хештег і як їм, власне, користуватися. Hashtag – це слово або словосполучення, яке є міткою (тегом). По ній будь-який користувач, навіть не є вашим читачем, зможе знайти вашу запис. Звичайно, якщо вона була зроблена з його цікавить міткою.

Теги в сервісі Інстамережі можна порівняти з жанрами та бібліотекою відповідно. Адже в тій бібліотеці, де все не звалено в одну гірку, працівник не зможе знайти запитувану читачем книгу, але якщо ж він розбереться і розсортує все за окремими жанрами, то 1-2 хвилини і бажане літературний твір буде в руках у клієнта.

Корисно знати. Hashtag дослівно перекладається як «решітка – hash» і «мітка – tag». Тому неспроста практично у всіх сервісах хештег починається з символу «#».

Найчастіше потрібні хештеги для лайків і для підписок, тобто для розкрутки своєї сторінки в Instagram. Це пояснюється тим, що користувач, який шукає щось цікаве через теги, може помітити чіпляє погляд креативний пост і навіть підписатися на канал автора.

Крім іншого, мітки потрібні для:

 1. Упорядкування величезної кількості інформації в системі ІНСТА. Тепер будь-хто зможе відшукати публікації різних блогерів з вподобаних йому тематик.
 2. Оформлення профілю. Наприклад, зробити в своїй стрічці різні категорії посад. Це значно полегшує навігацію для ваших фоловерів.
 3. Проведення конкурсів. Кожному з підписаним читачеві потрібно поставити висунутий організатором хештег, для того щоб взяти участь в розіграші.
 4. Реклами своєї продукції.

Як писати і використовувати хештеги в Інстаграм

Якщо зацікавила ця фішка в соціальній мережі, то необхідно розібратися, яким чином можна додати хештеги до фото або відео. Покрокова інструкція для цього наступна:

 1. Відкрийте програму Instagram з телефону.
 2. Увійдіть, використовуючи свій логін (нікнейм/email/мобільний номер) і пароль.
 3. Створіть новий пост, клацнувши на «плюс» і вибравши матеріали з галереї на пристрої.

 4. Обробіть його і натисніть «Далі».

 5. Тапніте на поле для підпису і впишіть «# текст» без лапок.

 6. Виберіть відповідний тег із запропонованого набору або залиште як є.
 7. Натисніть« Поділитися »і викладіть пост в стрічку.

Пункти вище ідеально спрацюють не тільки на смартфонах Андроїд, але і на айФоні. Це пояснюється тим, що офіційна програма ІНСТА на обох ОС має практично однаковий інтерфейс.

До відома. Якщо захотіли прикріпити слово-мітку вже після публікації, виберіть «Редагувати» і підпишіть все що потрібно під зображенням.

Тепер розглянемо кілька універсальних правил з написання свого хештега:

 • використовуйте російську або англійську мову;
 • вставляйте рядкові або заголовні букви;
 • додавайте цифри;
 • виключайте прогалини;
 • пишіть релевантні теги ( які підходять під контекст записи);
 • розміщуйте слова-мітки на початку, в середині або в кінці тексту.

Важливо. Якщо ваш профіль закритий, то публікації з хештегом не показуються для непідписаних користувачів.

Оптимальна кількість тегів в Інстаграмі

Варто розібратися з не менш важливим нюансом: скільки хештегів можна ставити в Інстаграм? Розробники Інстамережі ввели обмеження на використання міток в одному пості. За раз допускається прикріпити до 30 штук. Якщо перевищити зазначений ліміт хоч на 1 ключове слово, то не зможете поділитися новиною.

Якщо ж цікавить те, скільки тегів вставляти для накрутки лайків, то відповідь буде трохи іншим – до 5. Це оптимальна кількість хештегів. Адже їх нагромадження може тільки відштовхнути читача.

Робочі хештеги: види і типи

Усі ключові мітки в Instagram поділяються на окремі типи і види. Наприклад:

 1. Високочастотні – понад 100000 постів з їх використанням.
 2. Середньочастотні – від 10000 до 100000 постів.
 3. Низькочастотні – від 500 до 10000 постів .
 4. Рідкісні – до 500 постів.

Щоб подивитися наскільки часто зустрічається той чи інший тег, потрібно вибрати один з двох способів нижче:

 1. Додати його в опис під постом і знайти в списку. Там буде вказано кількість його публікацій.
 2. Натиснути на іконку «лупи» і клацнути на пошуковий рядок. Перейти у вкладку «мітки» і вписати ту, яка вас цікавить. Під знайденим результатом буде відображатися його частотність.

Щоб вибрати тип, який підійде вам більше всього, проаналізуйте свою популярність:

 • якщо у вас мало фоловерів і ви хочете просування, вставляйте в записах високочастотні ключові слова;
 • якщо у вас досить читачів і ви бажаєте створити свій стиль – застосовуйте низькочастотні мітки .

Існують і види хештегів:

 1. Застосовуються для лайків і передплатників. Однак якщо перегнути з ними палицю, можна навпаки нашкодити своїй сторінці.
 2. Геотеги. Використовуються для позначення місць або конкретної адреси. Наприклад, якщо подорожуєте або маєте свою точку для продажу цікавих товарів.
 3. Рубрикатор. Необхідні для оформлення та впорядкування свого профілю за категоріями і розділах.
 4. Брендові. Можуть стати в нагоді для позначення бренду вашої продукції.
 5. Контентні або релевантні. Описують тему вашого посту.
 6. Трояндова. Мають на даний момент найбільшу популярність. Підходять для розкрутки облікового запису.

Не працюють хештеги – помилки при написанні

Якщо не виходить ставити теги в Інстаграм, так як вони просто не працюють, то цей розділ для вас. Самі найбільш поширені причини неактивній мітки, це:

 • орфографічна помилка в слові;
 • використання заборонених хештегів;
 • тимчасовий технічний збій.

Для їх вирішення потрібно:

 • перевірити правильне написання слова, заглянувши в орфографічний словник;
 • виключити теги з порнографічним контекстом, із закликом до розпалювання міжнаціональної ворожнечі, до продажу зброї і тощо.;
 • перезавантажити додаток ІНСТА.

Корисно знати. Якщо ключове слово так і залишилося сірим замість синього, зверніться в технічну підтримку сервісу. Для цього загляньте в «Налаштування» і в розділ «Довідка». Виберіть «Повідомити про проблему» і опишіть свою ситуацію коротко, бажано з прикріпленням скриншота.

Ось і розібралися, що ж таке хештег в Інстаграм. Він має кілька функцій і найчастіше служить для здобуття популярності в соціальній мережі. Але це не означає, що потрібно вставляти по 25 міток в одному записі для найбільшого числа фоловерів. Краще застосовувати їх з розумом, правильно підібравши для себе відповідний тип і вид тега.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: