Заробіток в Інстаграм, як почати заробляти з нуля самостійно на лайках

Заробіток в Інстаграм не новина. Блогери, мандрівники, артисти, музиканти – соціальна мережа радо зустрічає тих, хто готовий публікувати незвичайний контент і набирати передплатників. З ростом аудиторії відкривається нескінченний простір для творчості. Розкручена сторінка з легкістю стане інтернет-магазином з продажу фірмових футболок, джерелом доходу на рекламі і партнерських програмах, і навіть місцем, звідки легко розповідати про спорт і схудненні. Важливо лише вибрати близьку по духу тему і зосередитися на результатах. Інше прийде з досвідом!

Скільки можна заробити в Інстаграм і від чого це залежить

Соціальна мережа Instagram не здатна обмежити дохід. Ті, хто натрапив на золоту жилу викачують прибуток до останньої краплі. Як знайти підходящу тему для ведення бізнесу в мережі? Загадка без відповіді! Заробляти в Інстаграмі легко на викладенні фото про подорожі і про проведений ремонт, про дизайнерських експериментах і про схуднення. Часто не тема викличе зацікавленість публіки, а подача, інформативність або ж наочність. Тому варто хоча б спробувати, не замислюючись про конкретні цифри, а вже після замислюватися про монетизації.

Якщо ж вдаватися в подробиці, то з нуля варто розраховувати лише на позитивні коментарі під публікаціями, а не на грошові винагороди. Якщо в профілі 1000 передплатників або і того менше, то ні рекламодавці, ні навіть партнерські програми не спробують надати можливість заробити.

Скільки передплатників потрібно, щоб почати заробляти?

Не менше 10 тисяч. Краще більше, але багато що залежить ще і від якості контенту, тематики, активності аудиторії і навіть кількості вільного часу, якщо в соціальній мережі захотілося реалізувати навички контент-менеджера або репетитора. Втім, про все по порядку.

6 перевірених схем для заробітку в Instagram

Способи заробітку в Інстаграм змінюються з плином часу. Ще недавно гроші крутилися переважно навколо реклами, але з розширенням аудиторії в соціальній мережі з’явилися і бізнесмени, зацікавлені в партнерських програмах, і мандрівники, здатні за гроші спланувати тур «вихідного дня», і навіть школярі, самостійно і активно заробляють на лайок і коментарях. Як скоро ситуація на ринку соціального праці зміниться знову невідомо, але поки зміни не настали. Варто відразу розібратися, де шукати прибуток:

Розміщення рекламних постів

Найпоширеніший варіант заробітку у блогерів, авторів ексклюзивного контенту, новинних видань та інших сторінок в соціальній мережі з живою аудиторією, давно перевалила за 10 тисяч передплатників. З меншим стартом чекати пропозицій від рекламодавців ще рано, а тому варто зосередитися на публікаціях і просуваються тематиках. Коли зацікавлені глядачі з’являться, знайдуться і відповідні пропозиції.

Скільки платять за рекламу в Instagram залежить від окремих показників: кількості передплатників, інформаційного охоплення (кількість не показник якості: якщо передплатники НЕ розставляють лайки, не коментують записи і висять лише для виразного числа, то цінник стане в рази менше), обраної тематики і навіть репутації. Причому «кристально чистим» сторінок може надходити навіть менше пропозицій, ніж скандалістам. Конкретні цифри сильно варіюються – новачки з 5000 передплатниками і середньою активністю зможуть виводити з рахунку по 500 грнивень за пост, професіонали – від 5 тисяч і до півмільйона (зірках можна все!).

Робота з рекламою проходить по вкрай передбачуваному алгоритму. Спочатку блогер або автор обробляє отримане від рекламодавця пропозицію і «упаковує» рекламу в публікацію з не надто очевидною підведенням, інакше частина аудиторії відвернеться від тих, «хто продався». До публікації важливо додати хештег, посилання або назва бренду, а після підтвердити виконане замовлення і забрати винагороду.

На старті шукати замовлення варто на біржах Sociate, EpicStars, але з ростом охоплення зовсім скоро залишиться не шукати, а вибирати серед вступників пропозицій.

Партнерський маркетинг

Класична схема заробітку, що передбачає вибір потенційного партнера (інтернет-магазин, сервіс розкрутки, біржа копірайтингу) і товару або послуги для просування на особистій сторінці в Instagram. Ключова мета – зацікавити передплатників перейти на сайт, оформити покупку і витратити гроші. За кожну операцію видаються гроші. У деяких ситуаціях ставки ще і помітно підвищуються, якщо потік залучених клієнтів не вичерпається.

Почати кар’єру довіреної партнера простіше на сторінках сервісу Admitad. Там передбачені пропозиції від магазинів косметики, іграшок, техніки, а ще від бізнесменів і великих майданчиків, на кшталт Aliexpress або ж Aviasales.

Продаж власних товарів і послуг

Люди вже давно заробляють на тих речах, в яких домоглися успіху. Образотворче мистецтво, фотографія, програмування, предмети і одяг з розряду «хендмейд». Список легко розширити ще сотнею найменувань професій і ідей. Скрізь Instagram стане відправною точкою до стабільної заробітної плати і нескінченним замовленнями. Важливо лише зайнятися розкручуванням (на старті допоможуть сервіси соціального просування і якісно підібрані публікації, а після портфоліо та рекомендації допоможуть не втрачати марку) і передбачити всі підводні камені – як здійснюється доставка, як відбувається зв’язок з клієнтом і які пропозиції у конкурентів.

Крім товарів, легко перетворитися і в фітнес-інструктора з персональними рекомендаціями, і репетитора з дистанційними лекціями, і навіть в програміста, здатного продавати курси. Чи варто шукати відмовки, коли бізнес багато будують з нічого.

Адміністрування чужих каналів

Професія адміністратора, модератора або контент-менеджера давно користується попитом на сторінках Instagram. Рекламодавці, бізнесмени-початківці, підприємці і власники інтернет-магазинів з радістю скористаються послугами професіонала, здатного зайнятися наповненням профілю новим контентом, соціальним просуванням і спілкуванням з передплатниками.

Для заробітку в ролі адміністратора будуть потрібні базові знання в різних областях – від взаємодії з цільовою аудиторією до підготовки контент-плану, аналізу статистики, моніторингу активності і навіть роботи в графічних редакторах. Весь набір обов’язків може і не знадобиться – багато що залежить від вимог потенційного замовника, заробітної плати та інших деталей, які впливають на співпрацю.

Якщо ж попрактикуватися, попрацювати «за їжу» і сформувати портфоліо, то обрана професія допоможе займатися відразу декількома акаунтами і стабільно заробляти без вкладень дистанційно, вільно плануючи кожен день і розвиваючись в обраній галузі, розширюючи область пізнання і піднімаючи підсумковий цінник.

Почати пошук роботи стоїть на біржах Kwork, FL. Головне відразу ж скласти докладний договір з підсумковою ціною і послугами, які надаються. І ще – передоплата потрібна завжди!

Лайки і коментарі – заробіток для школярів

Новачкам соціальна мережа теж рада. Без досвіду і знань, розкрученої сторінки і стартового капіталу заробляти в Instagram допоможуть спеціальні біржі, де рекламодавці пропонують завдання з реальними грошима. Ставка варіюється і залежить від працездатності та складності доручення. За ті ж лайки під фото і перегляди відеороликів платять від 10 копійок, а ось осмислені коментарі приносять в рази більше прибутку – аж до 10 і навіть 15 рублів.

Середній «чек» за тиждень за умови стабільності навантаженні в 2-3 години на тиждень – не більше 100-150 рублів: звідси і асоціація зі «шкільним» видом заробітку. На ділі ж такий старт допоможе адаптуватися в соціальному середовищі і навіть в подальшому перекваліфікуватися в копірайтера, контент-менеджера або ентузіаста-експериментатора, який вирішив розкрутити сторінку і переключитися на продаж товарів або адміністрування профілів замовників.

Починати заробіток на лайок краще з перевірених бірж, на кшталт Qcomment, VKtarget або BossLike. Стабільний висновок накопичених коштів, інформативний інтерфейс з передбачуваною навігацією, програма з рефералами (чому б і не запросити друзів?) І підвищуються тарифи за лайки і коментарі – про що ще мріяти на старті?

Продаж аккаунта

Якщо займатися рекламою, напрацьовувати передплатників і годинами займатися підготовкою контенту для публікацій вже набридло, то заробити гроші в Instagram легко в якості посередника, спочатку викуповує напівмертві сторінки, а після – відновлює окремі показники до рівня «легкого старту». Мінімум оформлення, 5-7 тисяч активних передплатників, нейтральна тематика – готовий зразок легко уявити в соціальних мережах і, домовившись з клієнтом, продати за відповідною ціною, що покриває витрати і роздільною ще й заробити.

Де набрати передплатників для розкрутки аккаунта

Набрати передплатників в Інстаграм на старті – складне завдання, що вимагає ґрунтовного підходу і знань. Краще відразу ж підписатися на тих блогерів, хто просуває бізнес і старанно описує кожен крок, пов’язаний з розкручуванням і розширенням аудиторії, і частина рекомендацій та ідей брати вже звідти (відшукати таких діячів соціального мистецтва можна за відповідними хештег, на кшталт # розкрутка, # бізнес) .

Далі вже залишається експериментувати, орієнтуючись на таргетовану рекламу – функцію, офіційно доступну в Instagram (за гроші соціальна мережа почне показувати окремі публікації з профілю цільової аудиторії), і сервіси з рекламою, що дозволяють набрати передплатників чесним чином, уникаючи «фейків».

Звертатися до безкоштовних варіантів просування – массфоловінг, масслайкінг, спам в «Директ» вже не варто. Нові алгоритми Instagram блискавично припиняють підозрілу активність і спочатку видають 2 попередження, а після – переносять профіль, який доставляє купу проблем, в «кошик» без можливості відновлення доступу.

Питання: «як заробити через Інстаграм» майже не перестаючи зустрічається в пошуковій видачі Google і Яндекс, і безперервно обговорюється на тематичних профілях і пристрасті, ще не скоро вщухнуть. Причин тому багато. Instagram давно став місцем активності зірок і відомих блогерів, перевтілився в майданчик з інтернет-магазинами і просуваються послугами, і став місцем, де легко реалізувати накопичені ідеї та навички. Залишилося лише ризикнути і почати шлях до багатств.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: