Що написати про себе в Інстаграмі (ідеї і приклади)

Шапка профілю в Інстаграм – це саме те, що створює перше враження про вас в соціальній мережі. Ознайомившись з нею читач вирішує, залишатися йому або піти. Якщо ви хочете написати про себе в Інстаграмі щось цікаве і щоб випадковий відвідувач став вашим постійним читачем, мало просто публікувати цікавий і корисний контент. Протягом декількох секунд ви повинні зацікавити відвідувача і розповісти йому хто ви і чим займаєтеся. Якщо замість цього тільки порожнеча і кілька абстрактних фраз, то про мільйонної аудиторії передплатників залишається тільки мріяти.

Що можна написати про себе в Інстаграмі

У Instagram зареєстровано понад мільярд людей. Учасники соціальної мережі використовують свої акаунти не тільки для розваг, а й для просування в професійній сфері. Добре заповнений профіль мотивує відвідувачів, викликає емоції і змушує їх діяти.

Вже на етапі первинного ознайомлення зі сторінкою у читача має з’явиться бажання дізнатися вас ближче і ознайомитися з пропонованим контентом. Шапку в інстаграмі використовують в різних цілях. По суті в ній можна розмістити будь-яку важливу для користувача інформацію:

  • розповісти про себе;
  • перерахувати надаються професійні послуги;
  • озвучити умови і графік роботи;
  • вказати додаткові контакти;
  • проінформувати про заплановані заходи;
  • залишити корисні посилання;
  • розмістити фірмові хештеги і так далі.

Але просто перерахувати всі важливе буває мало. Майбутнього передплатника потрібно зачепити, тому підходити до заповнення профілю потрібно з душею. В одній ємною фразою належить розкрити свою індивідуальність, підкреслити переваги і викликати симпатію. Якщо ви зумієте втілити все вищеперелічене, то користувачі самі захочуть на вас підписатися. Без нав’язливої ​​реклами та агресивних закликів.

В Bio можна вписати тільки найважливіше. Розкажіть ніж ви живете, у чому ви профі і покажіть світ своїми очима. Дайте однодумцям привід почати стежити за активністю вашого облікового запису.

В поле можна додати хештеги для пошуку, але намагайтеся не переборщити і вписати їх гармонійно. Опис, складений для пошукових алгоритмів, роблять профіль “неживим” і схожим на мільйони інших аналогічних акаунтів.

Як додати опис в Інстаграм

Bio – невеликий текстовий блок, який можна розмістити під ім’ям користувача. За замовчуванням це поле пусте і щоб заповнити його, потрібно виконати настройку облікового запису. В Bio ви можете додати 150 символів тексту, смайли, брендові хештеги, згадки і одне посилання. Додати більше тексту і посилань можна за допомогою сервісу Taplink.

Щоб оформити шапку профілю в інстаграм потрібно:

  1. З стрічки перейти на сторінку свого аккаунта і натиснути на кнопку “Редагувати профіль “, розміщену праворуч від аватарки.

  • Перед вами відкриється сторінка, в якій ви можете додавати/змінювати всю інформацію про профіль, таку як нікнейм, посилання на сайт і інформацію про себе. Останній пункт “Про себе” це і є шапка інстаграму, яка буде відображена в профілі.

  • Заповнюємо поле, а для збереження результатів натискаємо “Готово”.

У цьому полі можна вписати всього 150 символів без урахування пробілів, щоб привернути відвідувача і відповісти на головні питання. Для заповнення профілю можна використовувати як російська, так і англійська мова. Якщо ви розкажіть про себе в інстаграмі англійською, то зможете розширити теоретичну аудиторію передплатників.

Як написати про себе – приклади

Як і що писати в своєму профілі вирішуєте тільки ви. Можете розмістити коротку розповідь про себе і роді своєї діяльності, або ж злегка підняти завісу таємниці. Можете поділитися улюбленою цитатою, пожартувати, натякнути та інше. Все це суто індивідуально і обмежено лише польотом вашої фантазії і доступними символами.

Ваше завдання – викликати у відвідувача всього три реакції:

  • мотивацію;
  • емоцію;
  • дію.

Для цього можна використовувати будь-які прийоми: харизму, сарказм, гумор, цитати великих і знаменитих. Немає ідеального рецепта для успішного профілю в інстаграмі. Експериментуйте, але намагайтеся не перестаратися. Якщо в профілі дівчини багато сердечок і зірочок – це нормально. Якщо подібним чином заповнений бізнес-аккаунт компанії – це не тільки виглядає не гармонійно, а й змушує задуматися про солідність фірми.

Шапка для особистого блога

Особистий блог – категорія, яка практично не має обмежень. Тут допустимі всі прийоми для того, щоб з перших секунд залучити відвідувача. Все, що вам потрібно – красиво написати про себе.

Коротко розкажіть хто ви, яке життя ведете і яким контентом будете ділитися з передплатниками. Намагайтеся не бути прямолінійними і уникати кліше. Якщо ви любите наводити порядок в речах – станьте вбиральні феєю. Є що розповісти всім про вашому повсякденному житті – придумайте культове назва цього багатосерійного блокбастеру і вперед.

Неважливо, змушуєте ви своїх відвідувачів думати про вічне, розміщуючи цитати, вражаєте їх своєю дотепністю, або ж змусьте несамовито сміятися. Головне, щоб в цьому було максимум вас і вашої індивідуальності. Однодумці дізнаються вас з тисячі.

Підписи про себе в Інстаграмі для дівчат

Всередині кожної дівчини криється дивовижний внутрішній світ, який дуже спритно знаходить своє відображення в профілі інстаграму. Придумайте лаконічну фразу, здатну передати вашу тонку душевну організацію та настрій.

Намагайтеся уникати побитих виразів. Заїжджена фраза “Мене складно знайти і легко втратити” давно викликає асоціацію з носком. Краще нехай це буде менш поетично, але буде дійсно відображати стан вашої душі.

Що написати хлопцям про себе

За статистикою, жінок у представників протилежної статі приваблює гумор, харизма і дотепність. Постарайтеся вмістити це все в 150 символів. Ну а хто сказав, що буде легко? На допомогу може прийти улюблена ємна цитата або жарт.

Чи можете поділитися і своїми життєвими цілями, пріоритетами і принципами. Головне максимально проявити себе і не змусити відвідувача занудьгувати.

Як зробити опис профілю для компанії

Якщо особисті сторінки та блоги – політ фантазії, то бізнес-акаунти вимагають особливо детального опрацювання. На сьогоднішній день, соціальні мережі – один з основних двигунів торгівлі. Правильно заповнений інстраграм допоможе залучити нову категорію потенційний клієнтів, а допущені помилки можуть навіть відштовхнути вже наявних прихильників бренду.

Основна мета профілю компанії полягає в розвитку маркетингу. Але слід врахувати, що інстраграм – це територія переважно молодих і креативних. Настирлива реклама і заклики “Купи/підпишись” тут не особливо працюють. Та й адміністрація соціальної мережі не надто любить “сухі” бізнес акаунти. Тому вони найчастіше піддаються всіляким блокувань.

В описі профілю компанії можна згадати:

  • для кого і як ви робите свій продукт;
  • чим ви відрізняєтеся від конкурентів;
  • вказати графік роботи та контактну інформацію;
  • вказати посилання на контакти представників;
  • повідомити про діючі акції;
  • провести анонси майбутніх продуктів і пропозицій.

Якщо ваш бренд пізнаваний, то досить просто вказати назву компанії і слоган. Молодим підприємцям потрібно знайти баланс між індивідуальністю і популярними пошуковими запитами.

Припустимо, ви створюєте профіль для починаючої меблевої компанії. Якщо ви просто вкажіть назву, нехай буде “Есмеральда” і абстрактний слоган, то вас навряд чи знайдуть потенційні клієнти. Написати “Виробник якісних меблів “Есмеральда” – теж далеко не кращий варіант, оскільки профіль стане схожий на неживого бота.

Потрібно знайти тонку грань. Чітко заявити про компанії, сферу її діяльності та переваги, а й не забути додати ключові пошукові фрази і нотки “живого” аккаунта.

Як зробити опис для фахівця

Якщо ви приватний фахівець, фрілансер або просто профі в якійсь галузі, то ваша сторінка в інстаграмі – це щось середнє між особистим блогом і бізнес-аккаунтом. Можна підійти до питання з гумором і додати трохи смайлів для настрою. Адже відомо, що потенційний замовник шукає не тільки майстри з певними навичками, а й хоче отримати цікаву людину, з яким приємно мати справу.

В описі до своєї сторінки обов’язково вкажіть, чим ви займаєтеся і на яких умовах готові взятися за замовлення. Чітко перерахуйте всі послуги, які здатні надати і терміни виконання робіт. Обов’язково залиште для потенційного замовника контакти, за якими він може зв’язатися з вами.

Спеціаліст також може вказати свій слоган, основну ідею і критерії, яких він обов’язково дотримується в роботі. Чого вже точно не варто робити, так це залишати опис порожнім, вносити в нього тільки номер телефону або брендовий, мало кому відомий хештег.

Найголовніше, щоб відвідувач сторінки з перших секунд зміг розібрати сферу вашої діяльності, які послуги і на яких умовах ви готові надавати. Намагайтеся зробити так, щоб ви і замовник не втрачали даремно час. Якщо не зійде в ціновій політиці або тонкощах, краще щоб замовник зрозумів це ще в момент перегляду профілю.

Що не варто писати про себе

Не варто розміщувати посилання в самому тексті Bio, для цього є спеціальний рядок. Хоча в 80% випадків саме це і зазначено в описі, робити цього не рекомендується з двох причин. По-перше, вони об’ємні і ніяк не беруть участь в пошуку, так як не є розмітки. По-друге, це не естетично і з технічної сторони не правильно. Для цього розробники передбачили спеціальне місце. Якщо одного посилання мало, скористайтеся сервісом для створення мультіссилок.

Якщо ви ще не дуже популярний блогер або починаюча компанія, то краще відмовитися від брендових слоганів і замінити їх на більш важливу інформацію з правильно підібраними ключовими словами. Виняток – брендовий хештег.

Вибирайте те, що легко прочитати і запам’ятати. Назавжди забудьте про дві речі:

  • виділення тексту за допомогою Caps Lock;
  • написанні тексту Zabor4koM.

Це не модно і не красиво, робить текст важко читається і відштовхує. Те, що ви пишете, будуть бачити всі користувачі, які відвідали ваш профіль. Мільйон раз перевірте запис на відсутність помилок. Уникайте складних до розуміння фраз.

Як зробити красиву шапку профілю – рекомендації з оформлення

Опис для Інстаграму – дуже корисна річ, але з вельми з жорсткими обмеженнями за кількістю символів. Без креативу тут не виділитися з натовпу, і інформація в шапці повинна бути не тільки лаконічною, але і красиво оформленої. Погодьтеся, що автоматичне перенесення виглядає не дуже естетично. Набагато краще, якщо кожна окрема думка є окремий рядок.

При заповненні розділу “Про себе” можна використовувати різні прийоми. Зробити красиву шапку допоможуть емодзі, перенесення рядка, зміна шрифтів і інше. Це вигідно виділить сторінку серед конкурентів і зробить її візуально більш приємною для читача.

Незвичайні шрифти

Найпростіший спосіб виділитися і зробити текст яскравіше – змінити стандартний шрифт. Відразу варто уточнити, що більшість шрифтів працюють тільки з латинськими літерами, а й для кирилиці ви зможете відшукати кілька незвичайних варіантів.

Для зміни стандартного шрифту можна використовувати такі інструменти як LingoJam або IG Fonts і аналогічні їм. Просто впишіть в спеціальній програмі свій опис профілю, виберіть варіант шрифту по своєму смаку, а потім скопіюйте готовий результат і вставте його в поле “Про себе”.

Смайли

Емодзі – яскраві акценти у вашому тексті. Вони допоможуть привернути увагу і зададуть настрій читачеві. Крім того, іноді відповідним смайлів можна замінити ціле слово без втрати сенсу. Таким чином, з їх допомогою ви зможете зробити текст максимально інформативним і візуально привабливим.

Використовувати їх дуже просто – вибираєте вподобаний смайл, що підходить за смисловим навантаженням, клікаєте на нього і вставляєте в текст.

Намагайтеся не перестаратися. Занадто багато смайлів може виглядати по-дитячому або занадто помітно.

Символи

На випадок, якщо емодзі смайликів вам здасться мало, можете скористатися ще й сервісом Cool Symbol. Даний інструмент допоможе вставити в текст незвичайні символи.

Мультиссилка

В опис профілю для інстаграму можна вставити тільки одне посилання. Цього дуже мало, особливо для бізнес-акаунтів, адже потрібно вписати сайт, контакти, месенджери. Та й звичайним користувачам хочеться поділиться своїми посиланнями в усіх соціальних мережах та посилання на блоги. Вихід – мультиссилка.

Завдяки мультіссилці ви можете вмістити в один рядок свої контакти у всіх популярних мережах і месенджерах, таких як Whatsapp Viber, Telegram, Skype, Twitter, Facebook, Однокласники, YouTube і навіть зробити їх активними. Деякі сервіси дозволяють також додавати в них адреси на Яндекс.Картах або Google.Maps, щоб зробити пошук вашої компанії максимально зручним для клієнта.

Зробити посилання можна за допомогою Taplink. Крім того, туди можна додати важливу інформацію, яка не вміщується в Bio. Як правило, на створення йде не більше 5 хвилин. Сервіс також пропонує відмітний функціонал у вигляді створення міні-Лендінзі. Створити стандартну сторінку можна безкоштовно.

Міжрядковий інтервал

Іноді вирішальну роль відіграють навіть найменші деталі. Наприклад, міжрядковий інтервал. Правильно структурований текст, оформлений в акуратні, правильно сформовані рядки, виглядає естетично привабливо і професійно.

Розбити текст на красиві рядки ви можете самостійно, використовуючи прогалини або порожні символи, або ж можна скористатися одним зі спеціальних інструментів. Наприклад, сервіс Apps4Life дозволяє автоматично сформувати текст про себе в акуратні рядки. Залишиться лише скопіювати його і вставити в опис аккаунта.

Розширений текст

В поле “Про себе” можна вписати всього 150 символів. Цього дуже мало, коли є що сказати. Ви можете піти на хитрість і розширити текст. Для цього достатньо буде стандартного функціоналу програми:

  1. З свого аккаунта перейдіть в розділ “Редагувати профіль”.
  2. Виберіть “Способи зв’язку”.
  3. У графі “Місто” вкажіть ваше місце розташування, а в розділі точну адресу вставте додаткову інформацію, якої б хотіли поділитися з відвідувачами своєї сторінки.
  4. Підтвердіть дію натисканням на кнопку “Зберегти”.

Готово! Тепер у вас під описом сторінки з’явився додатковий блок з корисною інформацією.

Дану прийом потрібно використовувати з розумом і обережністю. Розробники Instagram зовсім не дурні і ввели обмеження на кількість символів не випадково. Чим більше тексту, тим далі ваші фото від шапки. Вони, в свою чергу, є ключовим контентом в даній соціальній мережі і грають важливу роль в ухваленні рішення про підписку.

Висновок

Опис профілю задає “тонус” усьому обліковому записі. У ці перші привітальні рядки потрібно примудритися вкласти тонни інформації про себе, сфері своєї діяльності, подати це все гумором і смайлами за бажанням. Ідеального рецепту для залучення мільйонної аудиторії передплатників немає. Статистика знає безліч профілів, заповнених з урахуванням всіх маркетингових прийомів з мінімумом читачів і акаунти з мільйонною аудиторією, власники яких називають себе нездарами, алкоголіками і гангстерами. Можна сказати, що все суто індивідуально і головне знайти свою “фішку”. Але деякі успішні приклади все ж можна взяти на озброєння.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: