Як заробляють блогери в Інстаграм, за що їм платять гроші, скільки отримують

Інстаграм – це не просто соціальна мережа для спілкування і публікації фотографій або відеороликів, це платформа, яка дозволяє заробляти реальні гроші. Тут можна займатися комерційною або рекламною діяльністю, розкручувати свій бренд або товар, а також вести блог. Зараз існує безліч прикладів успішних блогерів, які побудували свою кар’єру в Instagram, але як вони стають популярними і отримують шалені прибутки? Розповімо, скільки отримують і як заробляють блогери в Інстаграм, докладно опишемо способи вигідного співробітництва з соціальною мережею.

Від яких факторів залежать заробітки блогера

Останнім часом з’явилася нова і прибуткова професія – блогер. Такі люди займаються улюбленою справою і при цьому заробляють великі гроші. Вони розкручують власні тематичні канали, регулярно викладають відео для певної цільової аудиторії, розповідають про свої проблеми і діляться враженнями, роблять огляди на фільми або ігри, косметику або одяг, знімають смішні ролики і Сторіс.

Для них соціальна мережа перетворилася в професійну платформу для розвитку і ведення комерційної діяльності. Зараз існує безліч прикладів швидкого зльоту популярності блогерів в сервісі Instagram.

Не все так просто, як здається. Якщо викладіть кілька публікацій в загальний доступ, то це не означає, що ви відразу ж отримаєте прибуток. Успішність і популярність в соціальній мережі, а значить і заробітки залежать від безлічі факторів, які слід враховувати при розкручуванні свого каналу або сторінки. Нижче розглянемо, як вести блог в Інстаграм і що впливає на рівень популярності і прибуток в цілому.

База передплатників

Слід розуміти, що ваш успіх безпосередньо залежить від числа передплатників в Інстаграм. Якщо на сторінку підписано не більше 50 чоловік, то навряд чи з вами будуть співпрацювати рекламні агентства або популярні бренди. Щоб почати заробляти, необхідно набрати, як мінімум 5000 послідовників, які будуть з нетерпінням чекати ваших нових публікацій і активно брати участь в житті аккаунта.

Важливим правилом швидкої розкрутки і успішності облікового запису є контент, який ви викладаєте. Якщо тематика підібрана вірно під відповідну цільову аудиторію і ваші публікації викликають інтерес, то приплив нових користувачів забезпечений. Інакше, ніхто не стане підписуватися.

Як сказали раніше, від числа ваших глядачів безпосередньо залежить підсумковий заробіток. Існує така статистика і співвідношення:

  1. Якщо на вас підписано понад 5000 осіб, то ціна за один рекламний банер не буде перевищувати 500 грн.
  2. При чисельності рівної 30 000 користувачів сума збільшиться до 1500 грн.
  3. Коли наберете більше 100 000 послідовників, рекламний пост можна опублікувати за 10 000 гривень.
  4. Понад мільйон передплатників цінник досягає 30 000 – 50 000 гривень. за однин запис.

Залучення цільової аудиторії

Наступний фактор, який впливає на вашу прибуток і популярність сторінки – це залучення передплатників. Якщо користувачі підпишуться на ваші оновлення і на цьому їх активність вичерпається, то жодне рекламне агентство не стане з вами співпрацювати.

Ваші глядачі повинні реагувати на нові публікації – ставити лайки, коментувати відеоролики або фотографії, ділитися ними з іншими людьми. Зараз існують різні стратегії швидкого і платного просування сторінки в соціальній мережі, так звана, накрутка передплатників або лайків (массфоловінг, масслукінг, масслайкінг). Все це працює, але аудиторії буде не цікавий ваш блог або частини з них зовсім будуть роботами або порожніми сторінками.

Перед укладенням контракту рекламне агентство обов’язково запросить статистику облікового запису. На ній чудово видно, як користувачі реагують на ваші історії і записи.

Існує навіть формула для визначення рівня залученості аудиторії, наприклад, сторінка з числом послідовників більше 10 000 чоловік повинна мати показник від 3 до 5 відсотків.

Стабільність в розвитку аккаунта

Якщо хочете розкрутитися і заробити на блозі, то не варто забувати про стабільність розміщення публікацій. Намагайтеся виробити точний графік, за яким будете викладати нові історії в розділ Сторіс або фотографії і відеоролики в основний стрічці. Якщо несподівано вирішите взяти відпустку і перестанете радувати своїх передплатників, то вони просто втратять до вашого каналу інтерес і одпишуть. Оптимальний варіант – розміщувати по одній або дві сторіз і записи в день.

Стабільність – це важливий показник в розвитку і успішності профілю.

Коли займаєтеся рекламою і просуваєте певний товар або бренд, дотримуйтесь черговість і порядок. Якщо станете просовувати в кожен пост рекламний банер, то незабаром замовник або агентство відмовиться від співпраці з вами. Це також негативно позначиться на думці глядачів.

Замовнику важливо, щоб ви подавали інформації не прямо в лоб і постили її на кожному кроці. Рекламна запис повинна входити в контекст вашої публікації і плавно розчинятися в ній або навіть доповнювати. Краще, якщо це буде виглядати, як рекомендація або рада. У цьому бізнесі дуже цінується вміння надати інформацію перед аудиторією.

Не варто висувати подібні пости кожен день, складіть графік. Оптимальний варіант, коли реклама буде вставлена ​​два рази в тиждень, при цьому вона повинна розбавляти основний контент каналу. Складіть план, за яким один день презентуєте товар або послугу в новинній стрічці, а через день на своїй сторінці.

Важливо, щоб ваш канал постійно мав приплив нових користувачів і викликав у них інтерес, змушуючи підписатися. Тому успіх залежить від правильно підібраного цільової аудиторії і тематики публікацій.

Якщо будете випускати контент в різнобій, сьогодні про косметику, а завтра про риболовлю, то ні до чого хорошого це не призведе. Тому підключення монетизації ще не говорить про досягнення мети. Робота блогера – це постійний пошук нових ідей і просування.

Топ-8 способів заробітку відомих блогерів

Ви розкрутили свою сторінку і набрали достатню кількість передплатників? На цьому ваша робота тільки починається. Тепер необхідно вибрати спосіб монетизації. Просто так за ваші публікації вам ніхто платити не буде. Реалізовано кілька дієвих методів, які допоможуть заробити на авторське блозі. Нижче детально розглянемо, за що платять гроші в соцмережі.

Рекламний постинг

Це найпоширеніший і популярний метод заробітку в соціальній мережі. По суті – це пряма реклама. Блоггер створює окрему публікацію, в якій розповідає про певний товар або послугу. Зазвичай розкручені акаунти складають договір із замовником і реалізують строгий графік розміщення інформації в загальному доступі. Ніхто не буде публікувати рекламу в кожному пості.

Популярні особистості співпрацюють далеко не з усіма агентствами і замовниками. Перш ніж отримати дозвіл, необхідно пройти модерацію. Адже зірки дорожать своєю репутацією і не хочуть втрачати своїх глядачів. Особливу довіру викликають ті блогери, які особисто пробують на собі продукт, перш, ніж його виставляти. Вони рекомендують його, а не вставляють бездушні тексти.

Крім своєї сторінки, можна розміщувати рекламу в Сторіс, а такому випадку, вона виглядає більш барвисто і природно, а через 24 години повністю віддалиться з новинної стрічки.

Ми також не рекомендуємо в пошуках наживи кожен день публікувати подібні пости. Можливо, рекламодавець буде задоволений, а ваші глядачі втратять інтерес.

Партнерський маркетинг

Багато блогерів співпрацюють з магазинами або сторонніми компаніями. В даному випадку ніхто нікого не рекламує, користувач просто ділиться промокодом на додаткову знижку у свого партнера. Як створити партнерський пост:

  1. Потрібно зареєструватися на будь-якому партнерському сервісі в інтернеті.
  2. Вибрати певну категорію послуг або товарів. При реєстрації отримаєте іменний промокод або пряме посилання на замовлення продукту.
  3. Після цього публікуєте на своїй сторінці в соціальній мережі контент маркетингу, діліться своїми враженнями і пропонуєте відвідувачам скористатися вашою знижкою.
  4. Якщо передплатники зацікавилися і придбали товар на вашу коду, то отримаєте певний відсоток від продажу. Аналогічна схема працює на посилання. Розмір процентної ставки може становити від 5 до 50 відсотків, все залежить від популярності каналу.

Чим більше людей зроблять покупки на вашу знижку, тим більше заробітку отримаєте.

Продаж власного продукту

Як було сказано раніше, Інстаграм перетворився в платформу для ведення комерційної діяльності та бізнесу. Багато відомих блогери або зірки шоу-бізнесу створюють власний бренд одягу, парфуми або інші продукти, а потім продають їх і презентують в соціальній мережі.

Зокрема успіх залежить від гучного імені в назві інтернет-магазину. Чим яскравіше будете представляти публіці свої товари, чим більше їх будуть купувати. Тому досвідчені користувачі вміло використовують графічні інструменти і ефекти для підтримки інтересу.

Подібний метод заробітку навряд чи підійде маловідомим особистостям і початківцям блогерів. Мало хто захоче купувати продукт від незрозумілого бренду.

Просування чужого Інфобізнес

Щоб заробляти в Інстаграмі, не обов’язково розкручувати власну сторінку, можете зайнятися просуванням чужого бізнесу. Як це відбувається:

  1. Замовник просить вас зібрати певну цільову аудиторію і задану кількість передплатників за певний інтервал часу.
  2. Дієте ви. Створюєте публікації, займаєтеся копірайтінгом, вмонтовуєте і викладаєте цікаві історії, фотографії та відеоролики.

Можна знайти замовлення по постійній підтримці облікового запису в соціальній мережі. Наприклад, реалізований інтернет-магазин і необхідно постійно виставляти актуальні новини, відповідати на запитання передплатників.

Платні консультації/курси/вебінари

Популярні блогери і відомі особистості не замикають себе в чотирьох стінах і не живуть тільки в інтернеті. Вони періодично виходять в народ, проводять прямі трансляції і спілкуються зі своєю публікою.

Розкручені користувачі можуть бути запрошені на телебачення, на радіо або на музичний концерт. Якщо ваш контент користується великим попитом і несе практичну користь, то можна збирати власні семінари, проводити курси або лекції на платній основі.

Заробіток на ексклюзивних фото

Існує ще один цікавий спосіб заробітку, але він підійде лише вмілим фотографам або особистостям з модельною зовнішністю. Розглянемо два можливих варіанти:

  1. Створювати якісні і професійні фотографії для замовників і бізнес-акаунтів.
  2. Якщо у вас приваблива зовнішність, то можете викладати знімки в розкручені паблік за певну винагороду.

По суті, ви продаєте свої фото або робите їх під замовлення згідно прописаним вимогам.

Лайки підписки і коменти

Даний спосіб навряд чи відноситься до відомим блогерам або розкрученим сторінок в соціальній мережі. Він прекрасно підійде для початківців користувачів, студентів чи школярів, як додатковий заробіток. Таким чином, ви не заробите величезних грошей, але на кишенькові витрати вистачить цілком. Працює це таким чином:

  1. Реєструєтеся в спеціальному сервісі монетизації. Таких ресурсів зараз багато в інтернеті і важливо не помилитися з вибором.
  2. Чи отримуєте завдання, наприклад, поставити лайк, підписатися або залишити свій коментар під публікацією.
  3. Натомість отримуєте певну винагороду. В середньому один лайк буде коштувати не більше 0.50 грн.

До таких сервісів вдаються не тільки користувачі, які хочуть трохи заробити, але і ті, хто хоче розкрутити свою сторінку в соціальній мережі, саме з їх кишені капає винагороду.

Організація Інста-марафонів

Багато блогери проводять з передплатниками спеціальні акції, доступ до яких отримує лише обмежене коло осіб, за окрему плату. Працює наступним чином:

  1. Створюєте окремий рахунок у Інстаграмі і закликаєте аудиторію підписатися на нього. Сторінка має певну тематику, наприклад, план тренувань на тиждень або місяць, книга рецептів і багато іншого. Подібні методи часто використовують б’юті-блогери або фітнес-тренери.
  2. Після цього власник облікового запису викладає в закритий профіль програму тренувань, інструкції або дієтичне харчування.

Суть полягає в тому, що отримати доступ можна після проведення оплати організатору марафону.

Як розкрутитися і збільшити дохід з блогу

Щоб перевести свій блог в монетизацію і почати заробляти непогані грошові кошти, необхідно розкрутити акаунт і набрати достатню кількість передплатників. Інакше ніхто не стане з вами співпрацювати і пропонувати рекламні компанії та інше.

Чи можете скористатися сторонніми сервісами по просуванню, накручувати послідовників, лайки і перегляди, але хорошого результату такий спосіб не дасть. Ми підготували для вас кілька практичних порад, як швидко просунутися в соціальній мережі:

  1. Попрацюйте над якістю свого контенту. Намагайтеся випускати тільки оформлені публікації, залучайте фантазію. Бажано використовувати сучасну і професійну техніку, щоб фотографії та відеоролики виглядали приємно і радували око. Важко розрізняються картинки навряд чи викличуть інтерес у користувачів.
  2. Оформлення блога. Важливу частину успішного розвитку і зростання становить дизайн вашого каналу. Попрацюйте над обкладинкою, підберіть ідеальну аватарку, яка буде повністю відповідати тематиці каналу. Постарайтеся придумати свій унікальний стиль, опублікуйте вічні історії в шапці аккаунта, в яких зрозумілим і простою мовою розкажіть про себе і про свою діяльність. У всьому потрібно дотримуватися гармонію, особливо в кольорі.
  3. Виберіть вільну нішу, яка ще нікому не набридла. Придумайте тематику блогу спрямовану на певну цільову аудиторію. Не потрібно розривати в рамках одного аккаунта на кілька різних тем, це викликає дисонанс і відволікає користувачів. Ваші публікації повинні залучати нову аудиторію і викликати інтерес, а не відштовхувати.
  4. Експертна думка. Ваші передплатники повинні довіряти вам і вашу думку. Ніколи не брешіть послідовникам і надавайте тільки перевірені факти. На жаль, домогтися сердечності від передплатників моментально не вийде, на це потрібно витратити багато часу.
  5. Не забувайте про моду. В мережі постійно з’являються нові тренди і флешмоби. У соціальній мережі Інстаграм можна зустріти різноманітні Челлендж. Намагайтеся не зловживати модою, одноманітні записи і історії з часом можуть набриднути всім користувачам і викликати негативні емоції. У публікаціях зачіпайте актуальні теми і новини, обговорюйте їх з послідовниками.
  6. Прощайте образи. Якщо до вас поставилися критично або негативно відреагували на творчість, то не варто відповідати образою на образу. Не відправляйте в бан і не блокуйте всіх підряд, вмійте прощати і з розумінням ставитися до критики.

Найприбутковіша тематика для Інста-блогу в 2021 році

Періодично особливий сплеск і популярність отримують певні тематики в середовищі блогерів. В даний час в соціальній мережі Інстаграм успіх отримали наступні види творчості:

  1. Б’юті-блогери завжди будуть користуватися великою популярністю. Вони дивляться косметику, розповідають про красу, дають корисні поради по макіяжу або зачісці.
  2. Мода. Мода ніколи не втратить лідерство. Дані користувачі і канали відстежують останні віяння в світі моди. Діляться актуальними трендами, допомагають створити власний унікальний стиль.
  3. Фітнес. Поради по оздоровленню тіла, складання дієти або програми тренувань.
  4. Подорожі. Розповідайте про нові незвичайних місцях, робіть гарні і яскраві фотографії з усіх куточків світу. Обдивлятися туристичні курорти і міста.
  5. Їжа. Готуйте і діліться рецептами з передплатниками. Знімайте красиві і зрозумілі інструкції до приготування.
  6. Лайф блогери. До даної категорії відносяться користувачі, які просто розповідають про себе і своє цікаве життя, наповненою яскравими подіями.

З плином часу тренди змінюються і популярні зараз напряму можуть змінитися зовсім іншими. Тому, завжди відстежуйте оточення і тенденції.

Скільки ж заробляють блогери в Інстаграм? Відповідь на це питання залежить від способу монетизації і обраної тактики. В середньому популярний аккаунт може приносити від 100 000 до кількох мільйонів.

У статті розповіли, на чому заробляють блогери і описали доступні способи в соціальній мережі Інстаграм. В першу чергу необхідно набрати більшу цільову аудиторію, тільки після цього починати займатися рекламою або іншими видами маркетингу. Щоб отримувати стабільний прибуток потрібно постійно працювати і працювати.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: