Пропали історії в Інстаграм і не показує сторіс на Андроїд і Айфон, чому

За допомогою Сторіс можна ділитися своїми життєвими історіями , емоціями з іншими передплатниками, рекламувати свій товар або послугу при веденні комерційної діяльності в сервісі. За допомогою вбудованих інструментів соцмережі можна барвисто оформити публікацію і підвищити інтерес до сторінки. Але, що робити, якщо в новинній стрічці перестали відображатися Сторіс? У статті розповімо основні причини і вирішення проблеми, якщо пропали історії в Інстаграм.

Де зберігаються історії Instagram

Сторіс мають свої обмеження. Загальна тривалість однієї публікації не повинна перевищувати 15 секунд, в іншому випадку відеоролик буде розділений на кілька рівних відрізків. Термін зберігання запису і її трансляція в новинній стрічці не перевищує 24 годин, після цього вона автоматично видаляється із загального доступу.

Контент розташовується і зберігається в наступних розділах:

  1. Перші 24 години після публікації фотографії або відеозапису, історія знаходиться в загальному доступі, в новинній стрічці. Вона розташована на верхній панелі робочого простору.
  2. Матеріал зберігається в архівному списку, куди його направляють автоматично після закінчення трансляції (через добу після розміщення Сторіс). Тут його в будь-який момент можна подивитися, відредагувати і заново опублікувати в стрічці. Щоб потрапити в сховище потрібно відкрити особисту сторінку соціальної мережі і клікнути на кнопку у вигляді трьох паралельних прямих. Після цього у спливаючому вікні знайти вкладку архіву. Вона виглядає як циферблат годинника зі стрілкою в зворотному напрямку.
  3. Крім стандартних Сторіс, існують актуальні, які знаходяться на головній сторінці в розділі Хайлайтс. Відмінність таких публікацій полягає в тому, що вони не видаляються після 24 годин, а зберігаються тут вічно.Пропали історії в Інстаграм і не показує сторіс на Андроїд і Айфон, чому

Не варто переживати, якщо запис або Сторіс певного передплатника несподівано зникла з новинної стрічки, найімовірніше, пройшло 24 години після розміщення і вона успішно перемістилася в сховище.

Чому і куди пропадає Сторіс: причини

Якщо ваші історії несподівано зникли з стрічки, вкладки актуальних публікацій або з архівної списку, необхідно розібратися і знайти причину збою. Винною стороною може виступати, як саме мобільний пристрій або застаріла версія програмного забезпечення. Не варто виключати випадки неуважності користувачів. Розглянемо популярні причини зникнення публікацій і як виправити ситуацію:

  1. Для початку слід виключити поширена помилка користувачів. Якщо в новинній стрічці пропала ваша або чужа історія, то, найімовірніше, пройшло 24 години з моменту публікації і вона автоматично вирушила в архів програми. Так побудований стандартний алгоритм роботи сервісу. Записи можна знайти в сховище і при необхідності заново викласти на загальний огляд.

  2. Наступна причина полягає в блокуванні контенту. Якщо історії друзів пропали з новинної стрічки і їх не видно. Це може означати, що він заблокував ваш профіль, викреслив вас з передплатників або активував закритий аккаунт і обмежив доступ до своєї публікації. У стрічці соціальної мережі будуть відображатися тільки пости людей, на яких ви підписані.
  3. Для використання соціальної мережі потрібно стабільне підключення до мережі. Без інтернету не зможете завантажити останні новини і працювати в Інстаграм. На відображення публікацій сильно впливає швидкість завантаження, якщо вона є недостатньою, то з’єднання може перериватися. Для виключення подібних випадків рекомендується перевірити, чи передача даних на смартфоні, чи не перевищено ліміт мобільного інтернету від оператора зв’язку.
  4. Застаріла версія додатка Інстаграм. Слід враховувати, що функція розміщення і перегляду Сторіс з’явилася відносно недавно. Щоб записи коректно відображалися необхідно використовувати тільки актуальну версію утиліти. Виправити помилку допоможе оновлення програмного забезпечення. Можна видалити Instagram і спробувати заново встановити його.
  5. Старий телефон. Застарілі моделі мобільних пристроїв несумісні з деякими останніми функціями соціальної мережі, в число яких входить сторіз. Наприклад, на старому Андроїд або на продукції Айфон можливість ділитися і дивитися історії з’явилася лише після 7 версії. У такому випадку рішення проблеми полягає в придбанні нового смартфона.
  6. Необов’язково йти в магазин і купувати новенький сучасний апарат. Причиною збоїв може послужити застаріле програмне забезпечення на телефоні. Для виправлення ситуації зайдіть в настройки операційної системи і завантажте останнє оновлення.
  7. Не варто виключати одноразовий збій в роботі програми. В першу чергу спробуйте перезавантажити пристрій або саму утиліту. Якщо це не допомогло, доведеться копати далі.
  8. Пропали записи одного з ваших передплатників? Можливо ви самі випадково заблокували його контент або встановили заборону на трансляцію його матеріалів у своїй стрічці новин.

  9. Якщо історія пропала з розділу Хайлайтс (вічні Сторіс), то в якості причини збою може послужити програмне забезпечення – застаріла версія операційної системи смартфона або сам додаток. Встановіть останні версії ПЗ і спробуйте ще раз.
  10. Актуальні історії можуть додаватися з архівної списку, тому може виникнути проблема. Якщо випадково видаліть публікацію зі сховища, то вона одночасно пропаде і в Хайлайтс.
  11. Неполадки з датою. Якщо на вашому мобільному пристрої встановлена ​​неправильна дата і час, то додаток Інстаграм може вести себе некоректно, це особливо стосується відображення Сторіс. Виправити помилку можна, змінивши поточну дату.

Що робити, якщо Сторіс пропадають з архівної списку:

  1. Слід враховувати, що всі публікації після 24 годин трансляції автоматично направляються на зберігання в архів, але за умови, що активована функція автоматичного архівування. Щоб її включити треба перейти в розділ налаштувань облікового запису, вибрати вкладку конфіденційності та безпеки. Після цього перевести прапорець архівування в активний стан.

  2. Функція архіву з’явилася зовсім недавно в соціальній мережі і відображається у вигляді циферблата годинника зі стрілкою. Розділ знаходиться на особистій сторінці профілю, в ньому зберігаються всі пости з моменту реєстрації в Інстаграм. Якщо у вас встановлено застаріле програмне забезпечення мобільного додатка або операційної системи смартфона, то даний інструмент не буде працювати.

Якщо не одна порада не приніс позитивного результату, доведеться звернутися до професіоналів за допомогою – написати в службу технічної підтримки Інстаграм. Для цього запустіть додаток і перейдіть на персональну сторінку. Після цього відкрийте розділ налаштувань, натисніть на вкладку «Довідка» і повідомте про свою проблему.

Що робити, якщо історії зникли після поновлення

Часом соціальна мережа підносить сюрпризи з новими оновленнями. Нове програмне забезпечення може вести себе некоректно. Відзначено безліч випадків, коли після установки останньої версії Інстаграм новинна стрічка Сторіс зникає. Чому не відображаються історії в Інстаграм після оновлення? Виправити ситуацію можна таким шляхом:

  1. Якщо утиліта оновлена, а операційна система смартфона немає, то це може стати причиною збоїв. Скачайте останню ПО для мобільного телефону.

  2. Відразу після установки оновлення перезавантажте гаджет і спробуйте запустити Instagram заново. Часом процес інсталяції завершується тільки після перезапуску пристрою.
  3. Якщо попередні поради не допомогли, то залишається чекати наступного оновлення або завантажити зі сторонніх ресурсів попередню робочу версію і активувати її вручну. Слід уважно вибирати ресурси для завантаження, щоб уникнути зараження вірусами.

У статті розповіли, що робити, якщо Інстаграм не показує історії. Розглянули можливі причини і способи вирішення завдання. Щоб соціальна мережа працювала без зауважень рекомендується використовувати тільки останні версії утиліти і актуальне програмне забезпечення операційної системи смартфона.

Постав Лайк! Це ж так просто
Інстаграмчик
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: